کد خبر : 34791
تاریخ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 930 بازدید

اسدیان(حقوقدان لرستانی)یکی از گزینه های پست دادستانی دیوان محاسبات کشور

    دکتراحمد اسدیان دکترای حقوق عمومی از قضات توانمند و با تجربه کوهدشتی که به تازگی از وی به عنوان یکی از گزینه های دادستانی دیوان محاسبات نام می برند. به گزارش میرملاس نیوز ؛ سوابق موفقی از جمله معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ویژه جرایم قاچاق کالا و ارز، معاون دادستان تهران […]

 

 

دکتراحمد اسدیان دکترای حقوق عمومی از قضات توانمند و با تجربه کوهدشتی که به تازگی از وی به عنوان یکی از گزینه های دادستانی دیوان محاسبات نام می برند.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ سوابق موفقی از جمله معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ویژه جرایم قاچاق کالا و ارز، معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ویژه فرودگاه‌های تهران، معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ویژه امور شهرداری‌ها معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 4 تهران را در کارنامه خود دارد برای دادستانی دیوان محاسبات کشور کاندیدو معرفی شده است.
در حال حاضر احمد اسدیان از قوه قضائیه ، مقدمی زاد و تجلی نماینده ادوار مجلس، فیاضی معاون فعلی دادستان و خورشیدی آمادگی خود را برای تصدی دادستانی دیوان محاسبات کل کشور اعلام کرده اند.
براساس این گزارش سوابق و صلاحیت متقاضیان یکشنبه هفته آینده بررسی می شود و گزینه نهایی تا پایان هفته آتی به صحن علنی مجلس برای اخذ رای اعتماد معرفی می شود.

قابل ذکر است که نمایندگان مردم استان لرستان با اتفاق آراء حمایت خود را از اسدیان به عنوان یک گزینه قوی و حقوقدان لرستانی اعلام داشته اند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

موفق باشد

[پاسخ]

روژینا در گفته :

سلام ضمن عرض سلام و ادب خدمت مدیر مسئول محترم. اگه تمام لرها در دولت یازدهم پست و مقام بگیرند آیا تاثیری به حال استان دارد یعنی فکری به حال این همه عقب ماندگی استان میشه الیته من خیلی خوشحالم که مایه افتخار استان میشن پست و مقام میگیرن

[پاسخ]

مصطفی عبدولی در گفته :

ضمن سلام وخسته نباشید
لطف کنید در مورد شناسایی طوایف کوهدشت مطالب بیشتری بنویسید

[پاسخ]

امیر مختار ثقفی در گفته :

چی بگم والله فقط!!11؟؟؟؟!1

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :