کد خبر : 34858
تاریخ انتشار : ۸ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 87 بازدید

با حضور 30 کوهنورد نورآبادی غارهای نورآباد پاکسازی شدند

      با حضور 30 کوهنورد نورآبادی غارهای این شهرستان پاکسازی شدند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، رئیس اداره محیط زیست شهرستان نورآباد ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت روز جهانی غارهای پاک، غار باستانی سلطانی در شهرستان نورآباد پاکسازی شده است. محمدنبی حسنوند افزود: این کار با همکاری انجمن مهراب […]

 

 

 
با حضور 30 کوهنورد نورآبادی غارهای این شهرستان پاکسازی شدند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، رئیس اداره محیط زیست شهرستان نورآباد ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت روز جهانی غارهای پاک، غار باستانی سلطانی در شهرستان نورآباد پاکسازی شده است.

محمدنبی حسنوند افزود: این کار با همکاری انجمن مهراب سبز نورآباد با هدف اشاعه فرهنگ زیست محیطی، استفاده صحیح از محیط کوهستان، استفاده بهینه از این موهبت الهی و نیز آموزش پیمایش غار و همچنین آشنایی با اکوسیستم غارها انجام گرفته است.

این مقام مسئول تصریح کرد: این غار با همکاری این اداره و شرکت 30 نفر از کوهنوردان و اعضای انجمن مهراب سبز نورآباد از وجود زباله و نخاله‌ها پاکسازی شد.

حسنوند هدف از این اقدام نمادین را اشاعه فرهنگ زیست محیطی و استفاده صحیح از محیط کوهستان عنوان کرد.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان نورآباد گفت: غار سلطانی که در زبان محلی به آن (مَر باوله) می‌گویند، در غرب شهرستان نورآباد و در ارتفاعات گرین این شهرستان واقع شده است.

 

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درود بر حسنوند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :