کد خبر : 34935
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 545 بازدید

تقدیر استاندار از نعمت‌پور / مراسم تجلیل از طالب نعمت‌پور به طور ویژه هفته ی آینده در شورای اداری استان

    استاندار لرستان گفت: طالب نعمت‌پور با کسب مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در مجارستان برگزار شد، دل 76 میلیون ایرانی را شاد کرد. به گزارش میرملاس نیوز ، هوشنگ بازوند  در دیدار با طالب نعمت‌پور قهرمان فرنگی‌کار جهان در استانداری لرستان ضمن تبریک این قهرمانی به طالب نعمت‌پور، گفت: کسب این […]

 

 

استاندار لرستان گفت: طالب نعمت‌پور با کسب مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در مجارستان برگزار شد، دل 76 میلیون ایرانی را شاد کرد.

به گزارش میرملاس نیوز ، هوشنگ بازوند  در دیدار با طالب نعمت‌پور قهرمان فرنگی‌کار جهان در استانداری لرستان ضمن تبریک این قهرمانی به طالب نعمت‌پور، گفت: کسب این طلا باعث افتخار ملت ایران و لرستان است که علی‌رغم همه تنگناهایی که در بحث زیرساخت‌های ورزشی که در این استان وجود دارد، اما طالب نعمت‌پور توانست نام ایران و لرستان را یک بار دیگر در جهان زنده کند.

استاندار لرستان در ادامه خاطرنشان کرد: اگر این تنگناها در زمینه ورزشی لرستان برطرف شوند، این استان نعمت‌پورهای زیادی دارند که می‌توانند در عرصه‌های مختلف ورزشی خود را نشان دهند.

این مسئول عنوان کرد: این مایه افتخار برای لرستان است که فرزندانی همچون طالب نعمت‌پور را پرورش داده و همه مسئولان وظیفه دارند ورزش لرستان را مورد حمایت جدی خود قرار دهند.

بازوند افزود: من شخصا به ورزش علاقمند هستم و یکی از مباحثی که در اتوبان توسعه قرار دارد، باید ورزش باشد و در این اتوبان نیز سبقت بگیرند.

وی یادآور شد: قول می‌دهم که در زمینه ورزش در لرستان آن چه از دستم بر بیاید برای توسعه و زیرساخت ورزشی این استان انجام دهم همانطور که در استان‌های دیگر مانند استان‌ مرکزی این کارها را پیگیری کرده‌ام.

استاندار لرستان یادآور شد: یکی از برنامه‌های کاری من برطرف کردن چالش‌ها و تنگناهای سر راه ورزشکاران استان لرستان است که امیدواریم نعمت‌پورها و سایر ورزشکاران این دیار در این زمینه همچنان قدم‌های محکم بردارند.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه شورای اداری استان لرستان که طی هفته‌های آینده برگزار می‌شود، مراسم تجلیل از طالب نعمت‌پور به طور ویژه در لرستان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است در ادامه این مراسم لوح تقدیری از طرف استاندار لرستان به طالب نعمت‌پور اهدا شد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

میرزایی منش در گفته :

دلاور مبارک

[پاسخ]

يونس بازوند در گفته :

10/07/1392
پيوست دارد
بسمه تعالي
استاندارمحترم استان لرستان جناب آقاي مهندس هوشنگ بازوند
با سلام و احترام
موضوع: پيگيري استخدام كارشناس بهداشت در استان لرستان
به استحضار مي رساند كه ما فارغ التحصيلان رشته بهداشت عمومي گرايش مبارزه با بيماريها و بهداشت خانواده و بهداشت محيط(قريب به 30 نفر) طي ملاقات با حضرتعالي در روز دوشنبه مورخ 8/7/92 و طرح مشكل در خصوص عدم جذب كارشناس بهداشت در طول يك دهه گذشته در دانشگاه علوم پزشكي لرستان و نظر موافق جنابعالي در اين مورد كه اگر تنها ايراد،داشتن مدرك بالاتر است ايراد و مشكلي نيست و پاراف كردن نامه به شماره 33337 مورخ 8/7/92 خطاب به جناب آقاي رشنو، ما نامه را به آقاي رشنو تحويل داديم و ايشان نامه را به آقاي صفدري و خزايي ارجاع دادند.ولي متاسفانه آقايان صفدري و خزايي در جواب نامه به ما گفتند كه شما هيچ حقي نداريد و ما شما را استخدام نمي كنيم.آقايان صفدري و خزايي ما را بعنوان فرزندان خودشان تلقي كنند كه آيا اگر براي فرزندان خود اين اتفاق مي افتاد، اينگونه برخورد مي كردند.ما در اين آزمون بعنوان نفر اصلي معرفي شده ايم و ذخيره اي يا معترضي نداريم و متاهل و داراي فرزند هستيم و از نظر سني از حد قانوني جهت استخدام خارج مي شويم.در صورت عدم استخدام ما پست ها خالي مي ماند و گرفتن مجوز استخدامي آسان نيست و انجام آزمون استخدامي براي دولت هزينه بر مي باشد.لذا بدينوسيله از شما مقام مسوول و محترم تقاضاي مساعدت و همكاري مي شود در اين مورد دستورات لازم را مبذول فرماييد.در ضمن نامه قبلي به پيوست ارسال مي گردد.

اجركم عند اله
جمعي از فارغ التحصيلان كارشناسي رشته بهداشت مبارزه با بيماريها ، خانواده و محيط استان لرستان

[پاسخ]

شریفه محمدیان در گفته :

امیدوارم خوب از این دلاور تقدیر شود فقط در حد حرف ولوح تقدیر نباشد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :