کد خبر : 34939
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 156 بازدید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان : 91 هزار کارگر فصلی و ساختمان در لرستان مشمول سهام عدالت کارگری

  قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 91 هزار کارگر فصلی و ساختمان در لرستان مشمول سهام عدالت کارگری شدند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ، حامد ویس‎کرمیبا بیان این مطلب افزود: یکی از وظایف این وزارتخانه بحث واگذاری سهام عدالت به کاگران است که در این زمینه با […]

 

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 91 هزار کارگر فصلی و ساختمان در لرستان مشمول سهام عدالت کارگری شدند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ، حامد ویس‎کرمیبا بیان این مطلب افزود: یکی از وظایف این وزارتخانه بحث واگذاری سهام عدالت به کاگران است که در این زمینه با ساماندهی کارگران فصلی و ساختمانی بخسی از روند واگذاری سهام را انجام می‎دهد.

وی اضافه کرد: ادامه روند به عهده وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان خصوصی‎سازی است که کارهای اجرایی را برای واگذاری برگه سهام به افراد انجام می‎دهند.

ویس‎کرمی یادآور شد: از اواخر سال 90 در استان واگذاری سهام عدالت کارگری آغاز شد که 115 هزار نفر داوطلب شدند و به صورت اینترنتی ثبت‎نام کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بیان کرد: پس از بررسی‎های این اداره کل 91 هزار نفر مشمول این طرح شناخته شدند که از اواخر سال گذشته و ابتدای سال جاری فرم‎های اطلاعات خانوار بین این افراد توزیع شد.

این مقام مسئول عنوان کرد: این فرم‎ها پس از تکمیل به اداره کل تحویل به اداره کل تحویل و با مشارکت سازمان اقتصاد و دارایی به سازمان خصوصی‎سازی سهام عدالت ارائه شد.

وی ادامه داد: برگه‎های سهام در حداقل فرجه زمانی به این افراد واگذار خواهد شد؛ البته پس از پایان مرحله اول از افراد جا مانده در فرصت‎های بعدی ثبت نام به عمل می‎آید اما در حال حاضر این کار صورت نمی‎گیرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :