کد خبر : 34952
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 156 بازدید

گروه سنتی کیوان ساکت در خرم‌آباد به صحنه می‌رود

  به گزارش میرملاس نیوز ، کیوان ساکت، آهنگساز و نوازنده تار و سه تار در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنر آنلاین گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری این کنسرت هستیم که 23 مهرماه سال جاری در خرم آباد برگزار خواهد شد.  این آهنگساز با اشاره به اینکه سالار عقیلی به […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ، کیوان ساکت، آهنگساز و نوازنده تار و سه تار در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنر آنلاین گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری این کنسرت هستیم که 23 مهرماه سال جاری در خرم آباد برگزار خواهد شد.

 این آهنگساز با اشاره به اینکه سالار عقیلی به عنوان خواننده در این کنسرت حضور دارد، تاکید کرد: در این کنسرت قطعاتی از ساخته های خودم اجرا می شود، همچنین سالار عقیلی قطعاتی همچون قوم به حج رفته، باران، افسوس و… را برای مخاطبان اجرا می کند.

این نوازنده تار در ادامه درباره اعضا و نوازندگان گروه گفت: سالار عقیلی (خواننده)، علی خادم (تنبک)، مهدی غلامی (دف)، سالار زمانیان (تارباس)، کیارش ساکت، اشکان مرادی و…. از اعضا و نوازندگان این گروه هستند، همچنین من به عنوان سرپرست و آهنگساز با این گروه همکاری می کنم.

ساکت خاطرنشان کرد: همچنین آلبوم “کی می رسد باران ” سوم مهر از سوی انتشارات راوی آذر کیمیا روانه بازار موسیقی شد که خوانندگی این اثر به عهده سینا سرلک بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :