کد خبر : 35164
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 240 بازدید

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی لرستان منصوب شد

  در حکمی از طرف قاسم قربانی، مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لرستان، دیانوش چراغی به عنوان معاون گردشگری و سرمایه گذاری این اداره کل منصوب شد.   به گزارش میرملاس نیوز به نقل از تسنیم، در حالی‌که این روزها از دیانوش چراغی به عنوان  اصلی ترین گزینه  مدیرکلی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لرستان […]

 

در حکمی از طرف قاسم قربانی، مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لرستان، دیانوش چراغی به عنوان معاون گردشگری و سرمایه گذاری این اداره کل منصوب شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از تسنیم، در حالی‌که این روزها از دیانوش چراغی به عنوان  اصلی ترین گزینه  مدیرکلی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لرستان یاد می شود، قاسم قربانی حکمی وی را به عنوان معاون گردشگری و سرمایه گذاری این اداره کل منصوب کرد.

برپایه این گزارش دیانوش چراغی از اواخر آبان ماه سال گذشته تا کنون سرپرستی این معاونت را به عهده داشته و پیش از آن نیز حسین فرهادی سرپرستی این معاونت را برعهده داشت.

دیانوش چراغی از سال 1376در میراث فرهنگی استان لرستان به عنوان کارشناس موزه ها و در سال1378تا1391 به عنوان مدیر قلعه فلک الافلاک-مدیر موزه های استان و مسئول قلعه فلک الافلاک و همچنین به عنوان کارشناس مسئول فرهنگی و ارتباطات مشغول خدمت بوده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سجاد همتی در گفته :

با تبریک فراوان به آقای چراغی / با لیاقت و پیشینه ایی که از ایشان سراغ دارم لیاقت مدیرکل شدن را نیز دارند .
همواره پایدار و پیروز باشید.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :