کد خبر : 35279
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 623 بازدید

چهار استاندار جدید منصوب شدند / فرماندار اسبق خرم آباد، استاندار سمنان شد

 استانداران استان هاي مركزي، ايلام، گلستان و سمنان در جلسه دیروز (يكشنبه) هيات دولت منصوب شدند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ايرنا، در جلسه روز يكشنبه هيات دولت، محمدحسين مقيمي به عنوان استاندار مركزي، محمدرضا مرواريد به عنوان استاندار ايلام، حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان و محمد وكيلي به عنوان استاندار سمنان […]

 استانداران استان هاي مركزي، ايلام، گلستان و سمنان در جلسه دیروز (يكشنبه) هيات دولت منصوب شدند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ايرنا، در جلسه روز يكشنبه هيات دولت، محمدحسين مقيمي به عنوان استاندار مركزي، محمدرضا مرواريد به عنوان استاندار ايلام، حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان و محمد وكيلي به عنوان استاندار سمنان منصوب شدند. 
اين چهار گزينه از سوي وزارت كشور پيشنهاد شدند كه همه آنان مورد تاييد اعضاي هيات دولت قرار گرفتند. 
استاندار جديد استان مركزي، قبل از اين سابقه دو دوره استانداري و يك دوره معاون عمراني وزارت كشور را در كارنامه خود دارد. وي همچنين براي يك مدت سرپرستي شهرداري تهران را برعهده داشته است. 
وي داراي مدرك كارشناسي ارشد مهندسي مكانيك از دانشگاه شيراز و كارشناسي ارشد مديريت سيستم و بهره‌وري است. 
همچنين محمدرضا مرواريد به عنوان بيستمين استاندار ايلام – متولد ۱۳۳۶ – داراي مدرك كارشناسي كشاورزي از دانشگاه همدان بوده و مدرك كارشناسي ارشد خود را در رشته مديريت دولتي از دانشگاه مركز مديريت دولتي تهران اخذ كرده است. 
مرواريد، هفت سال در سمت معاونت برنامه ريزي استانداري كرمانشاه و همچنين هفت سال به عنوان مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان ايلام در اين سازمان مشغول به كار بوده است. 
حسن صادق لو به عنوان استاندار جديد گلستان، سابقه نمايندگي مجلس و معاونت وزارت آموزش و پرورش را در كارنامه خود دارد و به عنوان هفتمين استاندار گلستان انتخاب و معرفي شد. 
صادقلو از نمايندگان ادوار مجلس از حوزه انتخابيه آزادشهر و راميان بوده و علاوه بر تدريس در دانشگاه، معاونت وزارت آموزش و پرورش را نيز در كارنامه خود دارد. 
محمد وكيلي استاندار جديد سمنان نيز متولد تهران و دانش‏‌آموخته كارشناسي ارشد مديريت و برنامه‏‌ريزي از دانشگاه شيراز است. 
وكيلي پيش از اين فرماندار تهران، شيراز، اراك، خرم آباد، بروجرد و ملاير و شهردار سه شهر مشهد، شيراز و قم بوده است. 
معاونت وزارت كار، عضو ستاد مشترك اقتصادي خراسان و لبنان و مسوول امور اقتصادي و هماهنگي استانداري خراسان بزرگ از ديگر سوابق استاندار جديد سمنان است. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :