کد خبر : 35279
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 620 بازدید

چهار استاندار جدید منصوب شدند / فرماندار اسبق خرم آباد، استاندار سمنان شد

 استانداران استان های مرکزی، ایلام، گلستان و سمنان در جلسه دیروز (یکشنبه) هیات دولت منصوب شدند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، در جلسه روز یکشنبه هیات دولت، محمدحسین مقیمی به عنوان استاندار مرکزی، محمدرضا مروارید به عنوان استاندار ایلام، حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان و محمد وکیلی به عنوان استاندار سمنان […]

 استانداران استان های مرکزی، ایلام، گلستان و سمنان در جلسه دیروز (یکشنبه) هیات دولت منصوب شدند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، در جلسه روز یکشنبه هیات دولت، محمدحسین مقیمی به عنوان استاندار مرکزی، محمدرضا مروارید به عنوان استاندار ایلام، حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان و محمد وکیلی به عنوان استاندار سمنان منصوب شدند. 
این چهار گزینه از سوی وزارت کشور پیشنهاد شدند که همه آنان مورد تایید اعضای هیات دولت قرار گرفتند. 
استاندار جدید استان مرکزی، قبل از این سابقه دو دوره استانداری و یک دوره معاون عمرانی وزارت کشور را در کارنامه خود دارد. وی همچنین برای یک مدت سرپرستی شهرداری تهران را برعهده داشته است. 
وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد مدیریت سیستم و بهره‌وری است. 
همچنین محمدرضا مروارید به عنوان بیستمین استاندار ایلام – متولد ۱۳۳۶ – دارای مدرک کارشناسی کشاورزی از دانشگاه همدان بوده و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت دولتی از دانشگاه مرکز مدیریت دولتی تهران اخذ کرده است. 
مروارید، هفت سال در سمت معاونت برنامه ریزی استانداری کرمانشاه و همچنین هفت سال به عنوان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در این سازمان مشغول به کار بوده است. 
حسن صادق لو به عنوان استاندار جدید گلستان، سابقه نمایندگی مجلس و معاونت وزارت آموزش و پرورش را در کارنامه خود دارد و به عنوان هفتمین استاندار گلستان انتخاب و معرفی شد. 
صادقلو از نمایندگان ادوار مجلس از حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان بوده و علاوه بر تدریس در دانشگاه، معاونت وزارت آموزش و پرورش را نیز در کارنامه خود دارد. 
محمد وکیلی استاندار جدید سمنان نیز متولد تهران و دانش‏‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه‏‌ریزی از دانشگاه شیراز است. 
وکیلی پیش از این فرماندار تهران، شیراز، اراک، خرم آباد، بروجرد و ملایر و شهردار سه شهر مشهد، شیراز و قم بوده است. 
معاونت وزارت کار، عضو ستاد مشترک اقتصادی خراسان و لبنان و مسوول امور اقتصادی و هماهنگی استانداری خراسان بزرگ از دیگر سوابق استاندار جدید سمنان است. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :