کد خبر : 35283
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 336 بازدید

تعیین ساعات جدید آغاز به کار دستگاه های اجرایی

  در جلسه روز يكشنبه هيات دولت كه به رياست حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران برگزار شد، ساعات جديد آغاز به كار دستگاه هاي اجرايي، سازمان ها و مراكز آموزشي و خدمات درماني، بانك ها و واحدهاي نظامي به تصويب اعضاي دولت رسيد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از […]

 

در جلسه روز يكشنبه هيات دولت كه به رياست حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران برگزار شد، ساعات جديد آغاز به كار دستگاه هاي اجرايي، سازمان ها و مراكز آموزشي و خدمات درماني، بانك ها و واحدهاي نظامي به تصويب اعضاي دولت رسيد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني نهاد رياست جمهوري، بر اين اساس و با موافقت هيات دولت، ساعات آغاز به كار دستگاه هاي اجرايي و مراكز آموزش عالي و پژوهشي و بخش هاي آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ساعت ۸ صبح ، مدارس ساعت ۷:۱۵ تا ۷:۴۵ صبح، بانك ها ساعت ۷:۳۰ صبح و واحدهاي نظامي در ساعت ۶:۳۰ تا ۷ صبح تعيين شده است. 
اعضاي هيات دولت همچنين در اين جلسه با افزايش سرمايه جمهوري اسلامي ايران در بانك توسعه اسلامي موافقت كردند. 
علاوه بر اين، هيات وزيران با عضويت وزراي امور اقتصادي و دارايي، دادگستري و كشور در شوراي عالي اداري و عضويت وزراي آموزش و پرورش و صنعت، معدن و تجارت در شوراي حقوق و دستمزد موافقت كرد. 
در اين جلسه، محمدجواد ظريف وزير امور خارجه، گزارشي از برنامه هاي سفر هيات ديپلماتيك جمهوري اسلامي ايران به مقر سازمان ملل متحد ارائه و اعضاي دولت نيز از خدمات ارزنده وي در جريان اين سفر تقدير و تشكر كردند. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :