کد خبر : 35283
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 335 بازدید

تعیین ساعات جدید آغاز به کار دستگاه های اجرایی

  در جلسه روز یکشنبه هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ساعات جدید آغاز به کار دستگاه های اجرایی، سازمان ها و مراکز آموزشی و خدمات درمانی، بانک ها و واحدهای نظامی به تصویب اعضای دولت رسید. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از […]

 

در جلسه روز یکشنبه هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ساعات جدید آغاز به کار دستگاه های اجرایی، سازمان ها و مراکز آموزشی و خدمات درمانی، بانک ها و واحدهای نظامی به تصویب اعضای دولت رسید.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری، بر این اساس و با موافقت هیات دولت، ساعات آغاز به کار دستگاه های اجرایی و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و بخش های آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساعت ۸ صبح ، مدارس ساعت ۷:۱۵ تا ۷:۴۵ صبح، بانک ها ساعت ۷:۳۰ صبح و واحدهای نظامی در ساعت ۶:۳۰ تا ۷ صبح تعیین شده است. 
اعضای هیات دولت همچنین در این جلسه با افزایش سرمایه جمهوری اسلامی ایران در بانک توسعه اسلامی موافقت کردند. 
علاوه بر این، هیات وزیران با عضویت وزرای امور اقتصادی و دارایی، دادگستری و کشور در شورای عالی اداری و عضویت وزرای آموزش و پرورش و صنعت، معدن و تجارت در شورای حقوق و دستمزد موافقت کرد. 
در این جلسه، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، گزارشی از برنامه های سفر هیات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران به مقر سازمان ملل متحد ارائه و اعضای دولت نیز از خدمات ارزنده وی در جریان این سفر تقدیر و تشکر کردند. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :