کد خبر : 35318
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 66 بازدید

حضور 9 گروه نمایشی در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر لرستان

  رئیس اداره ارشاد اسلامی بروجرد گفت: 9 گروه نمایشی در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان که در بروجرد برگزار می‎شود، حضور دارند. به گزارش میرملاس نیوز، نادر ارجمندی در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در بروجرد افزود: اداره‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد و […]

 

رئیس اداره ارشاد اسلامی بروجرد گفت: 9 گروه نمایشی در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان که در بروجرد برگزار می‎شود، حضور دارند.

به گزارش میرملاس نیوز، نادر ارجمندی در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در بروجرد افزود: اداره‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان و انجمن‎های هنرهای نمایشی سایر شهرستان‎ها، بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی استان لرستان را با هدف کشف و شناسایی استعدادهای موثر در پیشرفت تئاتر، حمایت از گروه‎های نمایشی در تولید آثار ارزشمند، اجرای عمومی در سطح استان، تعامل و همفکری بین هنرمندان جوان و پیشکسوت و رسیدن به اصل تئاتر برای همه و تئاتر برای دوستی برگزار می‎کنند.

وی بیان کرد: در این دوره از جشنواره 35 اثر به دبیرخانه دائمی تئاتر استان ارسال شد که 19 اثر به بخش بازبینی راه یافت و از این تعداد پس از بازبینی در نهایت 9 گروه نمایشی از پنج شهرستان در این جشنواره حضور دارند.

ارجمندی اضافه کرد: دو گروه از شهرستان بروجرد، یک گروه از الشتر، یک گروه از دورود، یک گروه از ازنا و چهار گروه از خرم‎آباد در این جشنواره شرکت می‎کنند.

وی تصریح کرد: بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان از 17 تا 19 مهر ماه به مدت سه روز در اداره ارشاد اسلامی بروجرد برگزار می‎شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :