کد خبر : 35511
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 502 بازدید

حجت اله سوری : تغییر فرمانداران خواست استاندار است / حرف و حدیث های کوچه بازار را مبنای کار خود نمی دانیم

    میرملاس نیوز : نماینده دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی معتقد است که برخی ها یک زمانی مُرده سیاسی بوده اند و حالا که زنده شده اند، می خواهند هرکاری که دلشان می خواهد انجام دهند. در حالی که دولت یازدهم با شعار اعتدال روی کار آمده و طبیعتاً مجالی برای اینگونه […]

13910627214928176_PhotoL3-250x175

 

 

میرملاس نیوز : نماینده دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی معتقد است که برخی ها یک زمانی مُرده سیاسی بوده اند و حالا که زنده شده اند، می خواهند هرکاری که دلشان می خواهد انجام دهند. در حالی که دولت یازدهم با شعار اعتدال روی کار آمده و طبیعتاً مجالی برای اینگونه افراد نخواهد بود.

حجّت الله خدایی سوری در گفتگو با سلام دلفان با بیان اینکه انتخاب فرماندار در حیطه وظایف و اختیارات نمایندگان نیست و آنان تنها به عنوان نماینده مردم می توانند نظرات خود و دغدغه های مردم را به استاندار ارائه دهند اظهار داشت: با توجّه به اینکه استاندار به تازگی منصوب شده، هنوز هیچ جلسه ای در این خصوص با نمایندگان برگزار نشده است.

وی معیارهای مورد نظر خود برای فرماندار را کارآمدی، متعهد بودن به اصول انقلاب و مردم، خدمتگزاری و بومی بودن عنوان کرد و افزود: معیار بعدی این است که ببینیم چارچوب و محورهای دولت برای انتخاب فرماندار چیست که در این خصوص هنوز چیزی به ما اعلام نشده است.

وی در خصوص گمانه زنی هایی که در خصوص فرماندار آینده نورآباد مطرح می شود و اسامی که این روزها نقل محافل است گفت: بنده اسم فرد خاصی را نشنیده ام و اینها گمانه زنی های داخلی است و عدّه ای دوست دارند خودشان را برای این سِمت مطرح کنند ، ما هم بنا نداریم این حرف و حدیث هایی که در کوچه و بازار مطرح می شود را مبنای عمل خود قرار دهیم.

سوری ادامه داد: کسانی که یک زمانی مُرده سیاسی بودند، اکنون زنده شده اند و فکر می کنند هرکاری که دلشان بخواهد می توانند انجام بدهند. این در حالی است که دولت، دولت تند و افراطی نیست که اینگونه افراد بخواهند پست های مهمّ را در اختیار بگیرند. دولت شعار خود را اعتدال قرار داده است و توقع ما از دولت محترم این است که به این شعار خود عمل کند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از عملکرد فرماندار فعلی راضی هستید یا خیر؟ گفت: بهتر است در مورد دولت قبلی چیزی نگوییم و در خصوص دولت فعلی صحبت کنیم. اجازه بدهید فعلا در این خصوص اظهارنظری نکنیم.

خبرنگار ما پرسید: شما معیارهایی را برای فرماندار آینده ذکر کردید؛ بالاخره با توجّه به همان معیارها و اینکه به عنوان نماینده مردم از اهرم نظارتی برخوردار هستید می توانید ارزیابی خود را از عملکرد آقای دریکوند بگویید یا خیر؟

وی اینگونه پاسخ داد: نمی شود به شکل سطحی و احساسی قضاوت کرد و باید در فرصتی مناسب و با درنظرگرفتن شاخصه ها و نیز گزارشی که ایشان از عملکرد خود می دهند، ارزیابی انجام دهیم. همچنین باید عملکرد فرماندار بعدی را نیز ببینیم و آنوقت مقایسه و قضاوت انجام دهیم.

نماینده دلفان و سلسله در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال ابقای فرماندار فعلی وجود دارد یا خیر؟ گفت: خواست استاندار این است که فرمانداران کنونی تغییر یابند.

وی رسانه ها را مورد خطاب خود قرار داد و گفت: درخواست ما از رسانه ها و اصحاب قلم این است که مسائل را بدون توجّه به جنجال های سیاسی و مسائل احساسی بررسی کنند. طبیعتاً مشکلاتی که در طول بیش از ۳۰ سال بوجود آمده است را نمی شود در یک یا دو سال رفع کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فقط نیر وی اصول گرایی واقعی مهندس حاج رضا دریکوند

[پاسخ]

برادر سوری وظیفه استاندار است نا از اصلاح طلبان واقعی در پستهای مدیریتی استفاده کند نه از محافظه کاران حتی مدیران کل باید افراد شناخته شده ای باشند نه کسانی که با لابی گری شما می خواهند به این پست برسند

[پاسخ]

کرم ویسی در گفته :

مردم به دولت تدبیر و امید رای دادند و انتظار دارند که کسانی که با این جریان همراه بوده اند فرماندار شوند-استاندار نباید اجازه بدهد که نمایندگان مجلس فرمانداران را انتخاب کنند

[پاسخ]

آرش از کوهدشت پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ مهر , ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴:

به کوری چشم دشمنان و حسودان نماینده ها فرماندارانشونو انتخاب میکنند تا کور شود هرآنکس را که نتواند دید.

[پاسخ]

هوشنگ پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ مهر , ۱۳۹۲ ۱۹:۵۸:

احتمالا منافع شما به خطر افتاده!

کمی واقع بین باشیم

[پاسخ]

کورش کریمی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ مهر , ۱۳۹۲ ۲۰:۰۳:

ماکوهدشتی ها فرماندار مقتدر اصلاحطلب بومی میخواهیم همین!
مقتدر
اصلاحطلب
بومی، بومی، بومی، بومی، ….
بومی چون که نیروی انسانی شهر را بهتر می شناسد چون با مشکلات بیشتر آگاه است و …

[پاسخ]

مرادی در گفته :

آقایان نماینده دست از کارشکنی بردارید چرا نمی گذارید مدیران همفکر دولت اعتدال منصوب شوند با این کارتون فقط پیشرفت امور را معطل میکنید مثلاً یکماهه رییس دانشگاه علوم پزشکی میخواد عوض بشه نمی گذارید .خوب رییس فعلی هم میدونه رفتنیه پس به فکر کار نیست وفقط روزمرگی طی می کند .خیر امواتتان دست از سر مردم بردارید بگذارید دولت کارش رابکند.

[پاسخ]

دلسوز در گفته :

مثل اینکه فراموش کرده اید کی رییس جمهور شده مگر روحانی نیروی هاشمی وخاتمی نبود مردم به منتخب خاتمی وهاشمی رای دادند عزیز دل برادر

[پاسخ]

آموزگار در گفته :

امیدواریم به زودی مدیر کل آموزش و پرورش هم عوض شود

[پاسخ]

لر اصل در گفته :

مشکلات شخصی بین نمایندگان باعث شده این استان طبق روال گذشته باز عقب بیافته باورکنید اگرنمایندها دخالت نکننددولت کار خودشو بلده………..

[پاسخ]

داریوش احمدی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ مهر , ۱۳۹۲ ۲۰:۱۷:

به خدا از این وضعیت خسته شدیم، همدلی و یکرنگی باعث پیشرفت است نه تفرقه
از جناب ملکشاهی انتظار داریم با عموم مردم این شهر در انتخاب فرمانداری مدیر و توانا که اهل همین دیار هم باشد همراهی کند نه اینکه ساز مخالف بزند

[پاسخ]

آشنای نماینده در گفته :

مردم محترم لرستان اختلافاتی که نمایندها باهمدیگر دارند سخت ترین ضزبه به لرستان است نمایندگان محترم لرستان شماها که همیشه ساز مخالف رو میزنید با دولت هم نبودید پس چرا اجاز ه نمیدهید مدیران این استان عوض بشن دو ماهست جلوی ابلاغ علو پزشکی راگرفتید خداوند حق این استان مظلوم را از شماها بگیرد

[پاسخ]

استاندار محترم اجازندهید نمایندها در انتصاب مدیران ارشد دخالت کنند ازنمایندگان سوال دارم طی اینمدت چکار کردید خودتون که با هم مشکل دارید

[پاسخ]

اهل دلفان در گفته :

دوستان بزرگوار میرملاس. اخلاق رسانه ای حکم می کنه که منبع خبر را هم بزنید. چه اشکالی داره؟

[پاسخ]

میرملاس نیوز پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ مهر , ۱۳۹۲ ۱۳:۵۹:

جناب منصوریان عزیز ما که نوشته ایم در گفت و گو با “سلام دلفان ” اگه منظورت سایت دیگه ای هست ما در جریان نیستیم!

[پاسخ]

رحیمی در گفته :

از میرملاس نیوز انتظار داریم در مورد مهمتریت بحث این روزهای شهر بیشتر فعال باشد-لطف کنید بیان کنید که فرماندار اگر بومی باشد چه مزایای دارد تا آقایان بشنوند-میرملاس صدای ماست انتظار داریم که در این زمینه با اکثریت مردم همراه باشد

شک نکنید که اگر مردم آگاه باشند هیچ نماینده و مسئول دیگری نمی تواند گزینه های نامطلوبی را به مردم تحمیل کنند
لطف کنید در این زمیه مقاله بزنید، نظرات همشهریان را انعکاس دهید.

[پاسخ]

رضایی در گفته :

با نظر جناب رحیمی موافقم
میرملاس باید بیانگر و مطالبه گر حقوق مردم کوهدشت باشد، باید زبان مردم باشد
حقیقتا فرماندار اصلاحطلبی که بومی هم باشد می تواند خیلی از مشکلات را حل کند
لطف کنید افکار عمومی را آگاه کنید
انشاءالله که در این زمینه موفق باشید

[پاسخ]

سعید در گفته :

ما از فرماندارمقتدر وپرتلاش دلفان حاج رضا دریکوند تشکر میکنم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :