کد خبر : 35544
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 200 بازدید

ملکشاهی خبر داد : تشکیل کارگروه تخصصی جذب بودجه 93 در مجمع لرستان

      رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: استاندار تمام تلاش خود را برای جذب سرمایه‎گذاران خصوصی بکار ببندد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خانه ملت؛ الهیار ملکشاهی افزود: جلسه‎ای بین مجمع نمایندگان با استاندار برگزارشد که طی آن وضعیت کنونی استان و مشکلات آن مطرح شد. وی اضافه کرد: استاندار گزارشی در […]

8888
 
 
 
رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: استاندار تمام تلاش خود را برای جذب سرمایه‎گذاران خصوصی بکار ببندد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خانه ملت؛ الهیار ملکشاهی افزود: جلسه‎ای بین مجمع نمایندگان با استاندار برگزارشد که طی آن وضعیت کنونی استان و مشکلات آن مطرح شد.
وی اضافه کرد: استاندار گزارشی در این خصوص ارائه داد و از نظر بودجه عمرانی و جاری، استان نسبت به سایر استان‎ها و مشکلات اشتغال و عمران و آبادانی شهرها مورد بررسی قرار گرفت.
ملکشاهی ادامه داد: قرار است این موضوعات پیگیری و در روند بهبود آنها کارگروه‎هایی مانند کارگروه بودجه تشکیل شود.
نماینده مردم کوهدشت در مجلس بیان کرد: هر کدام از نمایندگان نیز دیدگاه‎ها و انتظارات خود را در جلسه مطرح کردند که از جمله آنها بحث تلاش در جهت افزایش بودجه سال 92 بود که در آبان‎ماه قرار است به مجلس ارائه شود.
رئیس کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: در این جلسه قرار شد استاندار تمام تلاش خود را در جذب سرمایه‎گذاران خصوصی بکار بندد چرا که در استان چند پروژه مهم شروع شده است.
رئیس مجمع نمایندگان مجلس اظهار کرد: طی سفرهایی که هیئت دولت به استان داشتند مصوباتی به همراه داشت که برای ادامه روند کار آنها نیاز به تشکیل یک کارگروه است.
ملکشاهی یادآور شد: مسائل دیگری از جمله مشکل تأمین آب شرب روستاها نیز وجود دارد که باید مرتفع شود، قرار است در جلسات آینده که برگزار می‎شود نمایندگان در شورای اداری و شورای برنامه‎ریزی استان حضور به عمل آورند و این جلسات با حضور آنها در شهرستان‎ها نیز به تناوب تشکیل شود.
وی با مثبت خواندن نتیجه این جلسه خاطرنشان کرد: دیدگاه مجمع و استاندار جدید به هم نزدیک بود و همچنین نمایندگان هر کدام جداگانه دیدگاه‎های خود را به صورت کلی مطرح کردند.
  نماینده کوهدشت در مجلس اضافه کرد: به طور کلی جمع‎بندی جلسه مطلوب بود و قرار شد برای افزایش در جذب بودجه 93 کارگروه تخصصی تشکیل شود.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کرم ویسی در گفته :

به اطلاع همشهریان عزیز می رسانم که جناب ملکشاهی برای تعیین فرماندار کوهدشت در کما قرار دارد-اگر استاندار محترم هم انتظار داریم به مطالبه عمومی مردم شهر توجه داشته باشد نه نظر نماینده شهر

[پاسخ]

همشهری پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۸ مهر , ۱۳۹۲ ۲۲:۵۴:

سلام به نظرم در انتخابات مجلس هم از همشهریان خود خواسته بودید که به ملکشاهی رای ندهند اما مردم فهیم اگاهانه انتخاب نمودند پس نماینده مطالبه عموم رادر نظر میگیرد نه جنابعالی وامثالهم

[پاسخ]

آرش از کوهدشت پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ مهر , ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱:

انگار شما در کما قرار دارید و قرار هم نیست از کما در بیاید

[پاسخ]

Engineer از خرم آباد پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ مهر , ۱۳۹۲ ۲۱:۰۷:

سلام آقای ویسی هنوز هم بر نظر خود پافشاری می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطمئنا شما و امسال شما نماینده ای منزوی،بدون سواد دانشگاهی،بدون تجربیات مدیریتی بالا و بی مسئولیت نسبت به مسائل کوهدشت همچون قبل می خواستید که به حمد خدا و شعور بالای همشهریان عزیزمان بی جواب ماند و خواهد ماند.به امید شکوفه هایی که سر از خاک کوهدشت بزرگ برمی آورند.

[پاسخ]

نخبگان.اساتيد.كارشناسان مجرب وباتجربه.سياسيون چيزفهم ومهندسين كوهدشت خواهان ابقا فرماندار فعلي هستند كه از اقتدار ومديريت علمي ومجربي برخوردارند و شناختي بي نظير از نيروهاي بومي دارد.ودر راستاي تغذيه كلاسيك صاحب نظر مي باشند هستند.البته………………………………………….

[پاسخ]

هوشنگ پاسخ در تاريخ جمعه ۱۹ مهر , ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰:

احسنت، واقعا لذت بردم-یکی باید بیاید که تمام این ویژگی ها را داشته باشد

[پاسخ]

اگر اين خورده فرمايش اق بينا مستقيم باشد اين بار كانديدش مي كنيم گل پسر

[پاسخ]

كاه زير آب در گفته :

دردم نهفته به ز طبیبان مدعی

باشد که از خزانه غیبم دوا کنند
حالی درون پرده بسی فتنه می‌رود

تا آن زمان که پرده برافتد چه‌ها کنند

[پاسخ]

امیر در گفته :

سلام آقای کرم ویسی از کجا خبر داری خودتو سنگ روی یخ نکن کار فرماندارت تمام شده معرفی شد کیش ومات میشی

[پاسخ]

ملکشاهی عزیز اسم مجمع رو نیار که امضا این مجمع اصلا اعتبار ندارد بگم بگم واسه چی نه بگم واسه اینکه شما نمایندگان استان دو ماهست واسه علوم پزشکی امضا کردید بجز یکیتون جالب اینجاست اون یکی زورش از همتون بیشتر اجاز نمیده ……….وای وای بهحال روز نمایندگان بهخدا این نمایندگان دو نفرشون با همخوب نیست بهخدا جدی جدی باز بگم بگم …

[پاسخ]

طرهانی در گفته :

به نظر من ملکشاهی نباید حامی هیچ مدیری باشد یا کسی رابه استاندارمعرفی کند چون برخلاف جریان حاکم بر دولت تفکر دیگری رادارد

[پاسخ]

قهرمانی در گفته :

اره

[پاسخ]

قهرمانی در گفته :

فرماندار هرکی باشه چه فرقی داره اش همان اشه

[پاسخ]

تاسیا در گفته :

انتظارمیرفت این نماینده به فکرعمران وابادانی وحل مشکلات مردم باشدولی مانندنمایندگان قبلی 2سال باعوض کردن مسولین و2سال دیگربه فکرپیروزی دردورآینده است

[پاسخ]

قابل توجه آقای استاندار ونمایندگان مجلس
آقای استاندار
خبرداری اضافه کارمعلمان فروردین اردیبهشت وخرداد۹۲ رو پرداخت نکرده اند لطفا بفرماییدبرای حل این مشکل چه راهکاری داری؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :