کد خبر : 35685
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 136 بازدید

ديدار کودکان لرستاني با استاندار

    همزمان با هفته کودک جمعي از کودکان عضو کانون پرورش فکري کودکان ونوجوانان لرستان در دفتر کار استاندار حضور يافته و با وي ديدار و گفتگو کردند. به گزارش میرملاس نیوز ، در اين ديدار که ظهر يکشنبه در فضاي صميمي برگزار شد با قرائت بيانيه توسط يکي از کودکان خواسته ها و […]

 

 

همزمان با هفته کودک جمعي از کودکان عضو کانون پرورش فکري کودکان ونوجوانان لرستان در دفتر کار استاندار حضور يافته و با وي ديدار و گفتگو کردند.

به گزارش میرملاس نیوز ، در اين ديدار که ظهر يکشنبه در فضاي صميمي برگزار شد با قرائت بيانيه توسط يکي از کودکان خواسته ها و آرزوهاي خود را با زبان کودکانه با استاندار لرستان در ميان گذاشتند.
در ادامه اين ديدار نيز کودکان حاضرين در جلسه هدايايي را به مناسبت هفته ملي کودک از دست استاندار دريافت کردند.
استاندار لرستان در حاشيه اين ديدار کودکان را سرمايه جامعه عنوان کرد و گفت: همه وظيفه دارند در راستاي رشد و تعالي همه جانبه فرزندان ايران اسلامي تلاش کنند.
هوشنگ بازوندبا اشاره به تاکيد دين مبين اسلام بر تربيت کودکان و اهميت تربيت کودکان در آموزه هاي اسلامي ايجاد فرصت و شرايط مناسب براي رشد و تعالي کودکان و توجه به سلامت جسمي و رواني کودکان را داراي اهميت دانست.
وي اظهارداشت: تعليم و تربيت صحيح نونهالان تاثير زيادي در سلامت جامعه دارد و در اين راستا بايد به آموزه‌ هاي اسلامي و تعاليم قرآن توجه بيشتري صورت گيرد.

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :