کد خبر : 35685
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 135 بازدید

دیدار کودکان لرستانی با استاندار

    همزمان با هفته کودک جمعی از کودکان عضو کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان در دفتر کار استاندار حضور یافته و با وی دیدار و گفتگو کردند. به گزارش میرملاس نیوز ، در این دیدار که ظهر یکشنبه در فضای صمیمی برگزار شد با قرائت بیانیه توسط یکی از کودکان خواسته ها و […]

 

 

همزمان با هفته کودک جمعی از کودکان عضو کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان در دفتر کار استاندار حضور یافته و با وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش میرملاس نیوز ، در این دیدار که ظهر یکشنبه در فضای صمیمی برگزار شد با قرائت بیانیه توسط یکی از کودکان خواسته ها و آرزوهای خود را با زبان کودکانه با استاندار لرستان در میان گذاشتند.
در ادامه این دیدار نیز کودکان حاضرین در جلسه هدایایی را به مناسبت هفته ملی کودک از دست استاندار دریافت کردند.
استاندار لرستان در حاشیه این دیدار کودکان را سرمایه جامعه عنوان کرد و گفت: همه وظیفه دارند در راستای رشد و تعالی همه جانبه فرزندان ایران اسلامی تلاش کنند.
هوشنگ بازوندبا اشاره به تاکید دین مبین اسلام بر تربیت کودکان و اهمیت تربیت کودکان در آموزه های اسلامی ایجاد فرصت و شرایط مناسب برای رشد و تعالی کودکان و توجه به سلامت جسمی و روانی کودکان را دارای اهمیت دانست.
وی اظهارداشت: تعلیم و تربیت صحیح نونهالان تاثیر زیادی در سلامت جامعه دارد و در این راستا باید به آموزه‌ های اسلامی و تعالیم قرآن توجه بیشتری صورت گیرد.

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :