کد خبر : 35700
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 482 بازدید

سرپرست آبفا شهری کوهدشت منصوب شد / نظرپور مشاور مدیرعامل آبفای استان شد

  به گزارش میرملاس نیوز : طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان حسین فاضلیان به عنوان سرپرست امور آبفا کوهدشت منصوب شد. امروز طی مراسمی در اداره آب وفاضلاب با حضور مدیر حراست ومعاونت مالی وپشتیبانی آبفای استان آیین تودیع و معارفه انجام  شد.  فاضلیان از کارکنان قدیمی این اداره، دارای لیسانس بهداشت محیط […]

 

به گزارش میرملاس نیوز : طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان حسین فاضلیان به عنوان سرپرست امور آبفا کوهدشت منصوب شد.

امروز طی مراسمی در اداره آب وفاضلاب با حضور مدیر حراست ومعاونت مالی وپشتیبانی آبفای استان آیین تودیع و معارفه انجام  شد. 

فاضلیان از کارکنان قدیمی این اداره، دارای لیسانس بهداشت محیط می باشد که سابقه ی مدیریت اداره آبفای کوهشت را در سوابق کاری خود دارد ، نظر پور نیز دارای لیسانس مهندسی عمران  و نزدیک به 6 سال این سمت را بر عهده داشت که در این مراسم  از خدمات ایشان قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان مهندس شفا نظر پور به عنوان مشاور در امور فنی و اجرایی مدیر عامل آب و فاضلاب لرستان منصوب گردید.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کونانی در گفته :

اززحمات مهندس نظزپور الحق والنصاف زحمات زیادی کشیدند تقدیر وتشکر می شود .مدیر لایق بودند .خدانگهدارت ای بسجی دلسوز .جمعی از بسیجان ولایت مدار بخش کونانی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

متاسفم براى اين مسؤلين آقاى نظرپور يكى از موفق ترين كسانى بود كه در حوزه كارى خود صادقانه و شبانه روز كار كردند. حالا ! …..

[پاسخ]

کسری در گفته :

برای نظرپور آرزوی موفقیت می کنم .

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

برای نظرپور آرزوی موفقیت امیدوارم کوهدشت قدر این مدیرانی که هیچگونه ادعایی ندارند را بداند

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

امیدوارم موفق باشه

[پاسخ]

امیر در گفته :

به یقین به عنوان کسی که از نزدیک کار این دونفر را مشاهده نموده ام اعلام مینمایم این تغییر ظلم بزرگی به شهرستان کوهدشت بوده وهمین عزل ونصب های غیر کارشناسی و بر اساس تسویه های جناحی است که نه تنها کوهدشت بلکه لرستان را در این وضعیت قرار داده است.

[پاسخ]

قبادی در گفته :

برای مسوولین شهرستان به خصوص نماینده بسیار متاسفیم چون آقای نظرپور یکی از مدیران موفق بودند که کارنامه ایشان دلیل کامل و روشن بر این ادعا می باشد.امیدوارم ایشان در تمام مسوولیتهای بعدی موفق و پیروز باشند.

[پاسخ]

م.قبادی در گفته :

برای برادر محترم نظر پور آرزوی موفقیت داریم امیدواریم در مسئولیت جدید با جدیت وهمچنان صداقت در مسیر خدمت به مردم باشند انشاء الله موفق باشید .

[پاسخ]

طریون در گفته :

ان شالله جایگزین ایشون هم فرد دلسوز،کار کشته و پرکاری باشه

[پاسخ]

قباد امرایی در گفته :

با تبریک به جناب فاضلیان ..ایشان نیز یکی از افراد دلسوز هستند.انشاالله که در سمت جدیدشان موفق باشند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :