کد خبر : 35773
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 285 بازدید

راهیابی دو اثر از سعید سروش به دومین دوسالانه عکس فرهنگ اقوام ایرانی(چلعکس)

    دبیرخانه دومین دوسالانه عکس فرهنگ اقوام ایرانی(چلعکس)اسامی راه یافتگان به این دوره از جشنواره را اعلام کرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از دبیرخانه این مسابقه، پس از داوری انجام گرفته تعداد 1625 قطعه فایل عکس از 182 شرکت کننده توسط اعضای شورای ارزیابی و داوری، تعداد 40 قطعه عکس از 35 عکاس ایرانی به بخش نمایشگاه این دوره از جشنواره راه یافت. […]

 untitled

 

دبیرخانه دومین دوسالانه عکس فرهنگ اقوام ایرانی(چلعکس)اسامی راه یافتگان به این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از دبیرخانه این مسابقه، پس از داوری انجام گرفته تعداد 1625 قطعه فایل عکس از 182 شرکت کننده توسط اعضای شورای ارزیابی و داوری، تعداد 40 قطعه عکس از 35 عکاس ایرانی به بخش نمایشگاه این دوره از جشنواره راه یافت.

در بین راه یافتگان به بخش مسابقه اسامی دو عکاس لرستانی به چشم میخورد ، سعید سروش با 2 عکس و زینب رحیمی با یک عکس

اسامی راه یافتگان به دومین دوسالانه عکس فرهنگ اقوام ایرانی(چلعکس) به این ترتیب معرفی شده است:
فرزاد آریانژاد از شیراز با 2عکس، اسحاق آقایی از یاسوج 2عکس، امیدآقایی از شیراز با 2عکس، ابراهیم سیسان از تهران با 2عکس، سعیدسروش از خرم آباد با 2عکس، داوود ایزدپناه از یاسوج، حمیدرضا بازرگانی از زنجان، احمد تاجی از شهرکرد، جاوید تفضلی از تهران، علی جعفری از ایلام، سیدعلی حسینی فر از سبزوار، علی حسنعلی زاده از قوچان، صدیقه خدایی از ایلام، عطا رنجبر زیدانلو از قوچان، زینب رحیمی از خرم آباد، فریده زینی وند از دره شهر، احمد زعفری هشجین از خلخال، علی سراج همدانی از اهواز، صادق سوری از تهران، نصراله شهنازی از نطنز، امید شکری از بجنورد، سیدولی شجاعی لنگری از ساری، حامد صادقی از اصفهان، عباس عزیز پور از دره شهر، جمشید فرجوند فردا از بیجار، رجبعلی قهرمانی از تهران، امیر قادری از اراک، علی کریمی از ایلام، هادی کریمی از ایلام، داوود کهن ترابی از کرج، عبدالحمن مجرد از اردبیل، حسین ملکی از اردبیل، امین نظری از اهواز، قدیر وقاری شورچه از مشهد، مهدی وقاری شورچه از مشهد.

دبیری جشنواره را ” سیدحسین چراغی ” و مسئولیت ارزیابی و داوری آثار رسیده به این دوره از جشنواره را: سعید فلاح فر، کریم منزوی و منوچهر تتری عهده دار می باشند.
در انتهای خبر ارسالی این دبیرخانه از اعلام زمان مراسم اختتامیه در آینده نیز یاد شده است.

Untitled-1

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

میرزایی منش در گفته :

دمت گرم داش سعید …..کاش عکس ها رو هم میزاشین رو سایت انشالله برنده شید

[پاسخ]

فهيمه كوشكي در گفته :

تبريك ميگم
قول بدين كه وقتي نتيجه ها اعلام شد عكس ها رو درج كنيد

[پاسخ]

اسدالله آزادبخت در گفته :

باسلام. جناب سعیدسروش وزنه ای سنگین درهنرعکاسی ست ،بارها شاهدبوده ایم که آثاراین هنرمتدعزیزدررقابت های خارجی برگزیده شده وسبب فخرومباهات برای دیارلرستان بوده، بنده به نوبه خودم این موفقیت روبه سعیدعزیزم صمیمانه تبریک عرض میکنم وازامین خوبم سپاسگزارم بخاطرانتشاراین خبر. مانا باشید

[پاسخ]

طه ریون در گفته :

آفرین،خدایی سعید عکسه ل خویی مه گری.

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

جناب سروش اثرهای شما بعنوان رد یک هنرمند چیره دست خواهد ماند

[پاسخ]

تورج آزادبخت / سرویس سیاسی "میرملاس" در گفته :

با سلام خدمت هر دو عزیز تبریک عرض میکنم به امید موفقیت شما

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :