کد خبر : 35780
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 333 بازدید

يادنامه شهدای جامعه پزشكی لرستان منتشر شد

    يادنامه شهدای جامعه پزشكی لرستان منتشر شد گروه انديشه: يادنامه چهار شهيد جامعه پزشكی استان لرستان كه متعلق به شهرستان كوهدشت بوده‌اند توسط نويسنده لرستانی محمدتقی عزيزيان در انتشارات آيين‌احمد قم منتشر شد. به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه لرستان، در اين كتاب شهدای جامعه پزشكی استان لرستان كه متعلق به شهرستان كوهدشت […]

شهدای پزشکی

 

 

يادنامه شهدای جامعه پزشكی لرستان منتشر شد

گروه انديشه: يادنامه چهار شهيد جامعه پزشكی استان لرستان كه متعلق به شهرستان كوهدشت بوده‌اند توسط نويسنده لرستانی محمدتقی عزيزيان در انتشارات آيين‌احمد قم منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه لرستان، در اين كتاب شهدای جامعه پزشكی استان لرستان كه متعلق به شهرستان كوهدشت بوده‌اند به اسامی شهرام عباسی، صادق يارمحمدی، اسدمراد بالنگ و اسماعيل هاديان معرفی شده‌اند.

اين چهار شهيد در تيپ 57 حضرت ابوالفضل(ع) خدمت كرده‌اند و در اين كتاب كه توسط محمدتقی عزيزيان به رشته تحرير درآمده است زندگی‌نامه و خاطراتی از اين شهدا از زبان خانواده و همرزمان آنها بيان شده است.

از اين نويسنده لرستانی همچنين كتابی با عنوان «خط پايان» در دست چاپ است كه در آن خاطرات جهان‌بخش مرادی آخرين رزمنده لرستانی كه خرمشهر را از وی می‌گيرند از زبان خود اين رزمنده بيان شده است.

همچنین، از دیگر کتب منتشر شده توسط این نویسنده لرستانی می‌توان به كتاب حوالی آسمان كه مهرماه جاری در انتشارات آيين‌احمد قم در 253 صفحه با حمايت سپاه ناحيه چگنی منتشر شده است و ضمن آن 147 شهيد شهرستان چگنی معرفی شده‌اند، اشاره کرد.

در اين كتاب خاطراتی از شهدای چگنی از زبان خانواده و همرزمان آنها بيان شده كه توسط نويسنده كتاب محمدتقی عزيزيان به رشته تحرير درآمده است.

 

 

درج شده توسط : بهزاد باقری / دبیر سرویس شهدا و منتظران " میرملاس نیوز "bagheri1348@yahoo.com

دیدگاه ها

هادی قبادی در گفته :

با سلام
اقدام آقای عزیزیان قابل تحسین است و لذا باید به ایشان خدا قوت و دست مریزاد گفت .
انتظار آنست که مسؤولین استان از اینگونه نویسندگان حمایت جدی نموده تا قدری مظلومیت شهدای استان مرتفع گردد.
اگر آقای بالنگ هم چند نسخه ای برای دوستان تهیه نمایند بسیار خوب بوده و استفاده خواهد شد .

[پاسخ]

سعید بالنگ / دبیر سرویس شهدا ( دلاوران لرستان ) پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ مهر , ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲:

سلام حاج آقا
پیگیر میشیم اگه ب دستمون برسه چشم حتما

[پاسخ]

رحیم جعفری در گفته :

سلام،تشکر از آقای عزیزیان و همت بلندش،توصیه میشود با شورای خرید وزارت ارشاد وارد مذاکره شوید تا نویسنده محترم حمایت شود .شهدای پزشکی شهرستان اسطوره های ایمان وعمل صالح بودند یادشان گرامی.

[پاسخ]

امیرهوشنگ رشیدیان در گفته :

گمنام نشسته ای کنارم
آتش زده ای به جسم و جانم
روشن شده جانم از وجودت
نامت چه بود که من ندانم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :