کد خبر : 35780
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 329 بازدید

یادنامه شهدای جامعه پزشکی لرستان منتشر شد

    یادنامه شهدای جامعه پزشکی لرستان منتشر شد گروه اندیشه: یادنامه چهار شهید جامعه پزشکی استان لرستان که متعلق به شهرستان کوهدشت بوده‌اند توسط نویسنده لرستانی محمدتقی عزیزیان در انتشارات آیین‌احمد قم منتشر شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) شعبه لرستان، در این کتاب شهدای جامعه پزشکی استان لرستان که متعلق به شهرستان کوهدشت […]

شهدای پزشکی

 

 

یادنامه شهدای جامعه پزشکی لرستان منتشر شد

گروه اندیشه: یادنامه چهار شهید جامعه پزشکی استان لرستان که متعلق به شهرستان کوهدشت بوده‌اند توسط نویسنده لرستانی محمدتقی عزیزیان در انتشارات آیین‌احمد قم منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) شعبه لرستان، در این کتاب شهدای جامعه پزشکی استان لرستان که متعلق به شهرستان کوهدشت بوده‌اند به اسامی شهرام عباسی، صادق یارمحمدی، اسدمراد بالنگ و اسماعیل هادیان معرفی شده‌اند.

این چهار شهید در تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) خدمت کرده‌اند و در این کتاب که توسط محمدتقی عزیزیان به رشته تحریر درآمده است زندگی‌نامه و خاطراتی از این شهدا از زبان خانواده و همرزمان آنها بیان شده است.

از این نویسنده لرستانی همچنین کتابی با عنوان «خط پایان» در دست چاپ است که در آن خاطرات جهان‌بخش مرادی آخرین رزمنده لرستانی که خرمشهر را از وی می‌گیرند از زبان خود این رزمنده بیان شده است.

همچنین، از دیگر کتب منتشر شده توسط این نویسنده لرستانی می‌توان به کتاب حوالی آسمان که مهرماه جاری در انتشارات آیین‌احمد قم در ۲۵۳ صفحه با حمایت سپاه ناحیه چگنی منتشر شده است و ضمن آن ۱۴۷ شهید شهرستان چگنی معرفی شده‌اند، اشاره کرد.

در این کتاب خاطراتی از شهدای چگنی از زبان خانواده و همرزمان آنها بیان شده که توسط نویسنده کتاب محمدتقی عزیزیان به رشته تحریر درآمده است.

 

 

درج شده توسط : بهزاد باقری / دبیر سرویس شهدا و منتظران " میرملاس نیوز "bagheri1348@yahoo.com

دیدگاه ها

هادی قبادی در گفته :

با سلام
اقدام آقای عزیزیان قابل تحسین است و لذا باید به ایشان خدا قوت و دست مریزاد گفت .
انتظار آنست که مسؤولین استان از اینگونه نویسندگان حمایت جدی نموده تا قدری مظلومیت شهدای استان مرتفع گردد.
اگر آقای بالنگ هم چند نسخه ای برای دوستان تهیه نمایند بسیار خوب بوده و استفاده خواهد شد .

سعید بالنگ / دبیر سرویس شهدا ( دلاوران لرستان ) در گفته :

سلام حاج آقا
پیگیر میشیم اگه ب دستمون برسه چشم حتما

رحیم جعفری در گفته :

سلام،تشکر از آقای عزیزیان و همت بلندش،توصیه میشود با شورای خرید وزارت ارشاد وارد مذاکره شوید تا نویسنده محترم حمایت شود .شهدای پزشکی شهرستان اسطوره های ایمان وعمل صالح بودند یادشان گرامی.

امیرهوشنگ رشیدیان در گفته :

گمنام نشسته ای کنارم
آتش زده ای به جسم و جانم
روشن شده جانم از وجودت
نامت چه بود که من ندانم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :