کد خبر : 35792
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 65 بازدید

ساخت انیمیشن خصایص‌الرسول(ص) در بروجرد

  انیمیشن خصایص‌الرسول(ص) در ۱۳ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای در شرکت فیلم‌سازی رهاسازان رویا در بروجرد در دست ساخت است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، مریم حجتی، مدیر روابط عمومی شرکت فیلم‌سازی رهاسازان رویا از ساخت سه مجموعه انیمشین در شرکت فیلم‌سازی رهاسازان رویا در بروجرد خبر داد و گفت: فیلم ابوریحان بیرونی […]

 

انیمیشن خصایص‌الرسول(ص) در ۱۳ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای در شرکت فیلم‌سازی رهاسازان رویا در بروجرد در دست ساخت است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، مریم حجتی، مدیر روابط عمومی شرکت فیلم‌سازی رهاسازان رویا از ساخت سه مجموعه انیمشین در شرکت فیلم‌سازی رهاسازان رویا در بروجرد خبر داد و گفت: فیلم ابوریحان بیرونی از جمله این فیلم‌هاست که در ۲۶ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای در حال ساخت است.

وی با اشاره به اینکه مجموعه داستان‌های ماندنی در ۲۶ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای و فیلم خصایص‌الرسول در ۱۳ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای از دیگر تولیدات در دست ساخت است، اضافه کرد: نمایش برخی از تولیدات این شرکت در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی باعث شده تا برخی کشورها تمایل خود را برای مشارکت در تولیدات این شرکت نشان دهند.

حجتی افزود: این شرکت به‌خاطر تولید محصولات ملی و بین‌المللی که طی سال‌های گذشته داشته است، امسال در رقابت با کارخانجات صنعتی به‌عنوان کارآفرین برتر شناخته شد.

وی یادآور شد: این شرکت تاکنون سریال‌های آسان بدانیم، داستان های شنیدنی، داستان راستان، پکیج فیلم‌های کوتاه را ساخته و در حال مذاکره با کشورهای دیگر برای شرکت در جشنواره‌ها و فروش تولیدات است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :