کد خبر : 35792
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 71 بازدید

ساخت انیميشن خصايص‌الرسول(ص) در بروجرد

  انيميشن خصايص‌الرسول(ص) در 13 قسمت 10 دقيقه‌ای در شركت فيلم‌سازی رهاسازان رويا در بروجرد در دست ساخت است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، مريم حجتی، مدير روابط عمومی شركت فيلم‌سازی رهاسازان رويا از ساخت سه مجموعه انيمشين در شركت فيلم‌سازی رهاسازان رويا در بروجرد خبر داد و گفت: فيلم ابوريحان بيرونی […]

 

انيميشن خصايص‌الرسول(ص) در 13 قسمت 10 دقيقه‌ای در شركت فيلم‌سازی رهاسازان رويا در بروجرد در دست ساخت است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، مريم حجتی، مدير روابط عمومی شركت فيلم‌سازی رهاسازان رويا از ساخت سه مجموعه انيمشين در شركت فيلم‌سازی رهاسازان رويا در بروجرد خبر داد و گفت: فيلم ابوريحان بيرونی از جمله اين فيلم‌هاست كه در 26 قسمت 20 دقيقه‌ای در حال ساخت است.

وی با اشاره به اينكه مجموعه داستان‌های ماندنی در 26 قسمت 10 دقيقه‌ای و فيلم خصايص‌الرسول در 13 قسمت 10 دقيقه‌ای از ديگر توليدات در دست ساخت است، اضافه كرد: نمايش برخی از توليدات اين شركت در جشنواره‌های ملی و بين‌المللی باعث شده تا برخی كشورها تمايل خود را برای مشاركت در توليدات اين شركت نشان دهند.

حجتی افزود: اين شركت به‌خاطر توليد محصولات ملی و بين‌المللی كه طی سال‌های گذشته داشته است، امسال در رقابت با كارخانجات صنعتی به‌عنوان كارآفرين برتر شناخته شد.

وی يادآور شد: اين شركت تاكنون سريال‌های آسان بدانيم، داستان های شنيدنی، داستان راستان، پكيج فيلم‌های كوتاه را ساخته و در حال مذاكره با كشورهای ديگر برای شركت در جشنواره‌ها و فروش توليدات است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :