کد خبر : 35798
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 582 بازدید

استاندار قم : اهتمام جدی شوراهای اسلامی به پیگیری و رفع مشکلات مردم

      کرمرضا پیریایی در دیدار اعضای شورای اسلامی استان بر لزوم اهتمام جدی شوراهای اسلامی به پیگیری و رفع مشکلات مردم تاکید کرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری قم، کرم‌رضا پیریایی در دیدار شورای اسلامی استان و شهرستان، وحدت و تعامل هرچه بیشتر شوراهای اسلامی فرادست با شوراهای […]

 
 
 
کرمرضا پیریایی در دیدار اعضای شورای اسلامی استان بر لزوم اهتمام جدی شوراهای اسلامی به پیگیری و رفع مشکلات مردم تاکید کرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری قم، کرم‌رضا پیریایی در دیدار شورای اسلامی استان و شهرستان، وحدت و تعامل هرچه بیشتر شوراهای اسلامی فرادست با شوراهای زیر مجموعه را خواستار شد.

وی با تاکید بر ضرورت التزام منتخبین مردم در شوراهای اسلامی به قانون مصوب مجلس شورای اسلامی، این مهم را فصل‌الخطاب امور عنوان کرد و ادامه داد: به ما مسئولیت داده شده تا در چارچوب قوانین و مقررات و در راستای تامین رفاه و آسایش مردم گام برداریم و در این مسیر نباید از هیچ تلاشی فروگذار کنیم.

استاندار قم با اشاره به جایگاه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم در اتخاذ تصمیم‌گیری‌های کلان گفت: حضور فعال رئیس شورای اسلامی استان در این جلسه برای طرح و انعکاس‌ دیدگاه‌ها و نظرات سایر اعضای شورا بسیار ضروری است.

پیریایی همچنین با اشاره به وظایف قانونی شوراهای اسلامی در انتخاب شهرداران بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف شهرهای فاقد شهردار استان و نیز صدور احکام قانونی شهرداران منتخب تاکید کرد.

استاندار قم ضمن فراخوانی اعضای شورا به داشتن نگاه و روحیه فرابخشی از ایشان خواست تا با چنین تفکری و با حوصله و تدبیر پیگیر رفع مسائل و مشکلات مردم و تحقق اولویت‌های اساسی استان باشند.

وی با اشاره به در پیش بودن سالگرد سفر تاریخی مقام معظم رهبری به استان قم، این سفر را زمینه‌ساز خیر و برکت در عرصه‌های مختلف دانست و گفت: قم هنوز هم از آثار و برکات مادی و معنوی این سفر برخوردار است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نادر در گفته :

پیریایی با نگاه کاریزماتیک خو بعنوان محور مطرح هستند .
گرچه در دولت دهم بعنوان یکی از گزینه های وزارت کشور مطرح بودند.
اما با شاخصه هایی چون اعتقاد به ارزشهای اصیل مکتبی وروحانیت ومرجعیت و ازهمه مهمتر ولایت توانستند در قم علارغم حاشیه سازی های ورودشان بسرعت شناخته شوند و ضمن مدیریت کلان استان باروحیه ای جهادی اقدامات مهمی را از خود بجا بگذارد.
سطح گذاری دراولویت ها در نگاه مدیران با نگاه فرا بخشی وکاستن ازصعوبت کار ازتکنیکهای مدیریتی اوست.که عقل معاد مدیران را بشدت فعال وگزاره های اثر بخش راکد گزاری میکند.همچنین هدفگیری افقهای کرانه های ناپیداراهویدا ودر دسترس قرار میدهد این از هنرمندیهای پیریایی ست.
دیدن مردم در برنامه ریزیها جزء شاخصه های مدیریتی اوست.

محمدي در گفته :

نادر جان آقای پیریایی رامن بهتر از جنابعالی میشناسم اوخودش این توصیف را قبول ندارد این تعریف افراط است نظرها ودیدگاههای معتدل وواقعی پذیرفتنی است.تعابیری مثل کاریزماتیک-افقهای کرانه ناپیدا- اینها حتما اضافی وزیادی است

جوان كوهدشتي در گفته :

این که میگویند آقای پیریایی برای رضای خدا کار میکند دروغ است .
این که میگویند آقای پیریایی کارآمد و کار بلد و مدیر، آگاه و توانمند است بازهم دروغ است .
این که میگویند آقای پیریایی می تواند باعث افتخار ما بعنوان همشهریمان باشد که حتماً دروغ است .
این که میگویند آقای پیریایی بچه کوهدشت است و سوابق ارزشمند دارد صد درصد دروغ است .
این که میگویند آقای پیریایی آدمی است که اهل پارتی بازی و زد و بند نیست واقعاً دروغ است .
این که میگویند آقای پیریایی و امثال ایشان با تکیه بر توانمندی های خودشان به اینجا رسیدند کلاً دروغ است .
این که میگویند آقای پیریایی ازاولین نفراتی بودند که کار منسجم و گروهی رو بعد از انقلاب در کوهدشت پایه گذاری کردند صرفاً دروغ است .
این که میگویند آقای پیریایی شخصی بوده که در اوج جوانی کارهای منحصر بفردی رو برای ارتقاء شهر کوهدشت انجام داده الزاماً دروغ است .
این که میگویند پیریایی توانسته اولین گروه از جوانهای حزب اللهی، بسیجی ، معتقد به نظام و خوش فکر را دور هم جمع کند و حلقه اتصالشان برای انجام کارهای مثبت باشد مصلحتاً دروغ است.
این که میگویند همان جوان هایی که به واسطه پیریایی دور هم جمع شدند الان بعد از گذشت سالها هرکدام یک مدیر توانمند و موفق هستند و هنوز با هم ارتباط دارند کاملاً دروغ است .
این که می گویند محمدزاده ها، ، کورانی فرها، میرزایی ها از حلقه های اولیه اطراف پیریایی بودند و به شاگردی ایشون افتخار می کنند که از بیخ دروغ است .
اینکه تاریخ و آینده نشان میدهد کسانی که سالها پیش امثال پیریایی ها را ناجوانمردانه ترد کردند و ناکارآمد خواندند الان دربین مردم چه جایگاهی دارند و کدام برای مملکتشان مفید تر بودند راست است …
اینکه آینده ای که میگویند همین الان است و قاضی شما :
راست این است که ما بعد از سالها محرومیت هنوز روی حرفها و انتخابهای اشتباهمان سفت و سخت ایستاده ایم و پافشاری می کنیم و فیگور دلسوزی برای شهرمان را به خود میگیریم .
راست این است که دیگر باید قضاوت را به اذهان عمومی سپرد تا ببینیم چه کسی چند مرده حلاج بوده و توانسته است حداقل گلیم خود را از آب بیرون بکشد .
راست این است که پدر این شهر درآمده و کسی نیست که ککش بگزد .
راست این است که اگر اینطور ادامه پیدا کند باید فاتحه پیشرفت و محرومیت زدایی را با هم بلند بلند بخوانیم .
راست این است که امثال من جوان ۳۰ ساله با مدرک بالا بیکار نشسته اند . راست این است که مسئولینمان مسئولیت را در لج و لجبازی، طایفه و طایفه بازی، و رو کم کنی معنا کرده اند و هرکس طایفه اش بیشتر باشد برنده این بازی مسخره است
راست این است که وقتی ۳۰ سال گذشته را مرور می کنیم میبینیم کسانی که در برهه های زمانی کوتاه داعیه خدمت داشته اند صرفاً پرچمدار عقب ماندگی و تفرقه این شهر بوده اند .
راست این است که حالا کجا هستند کسانی که می خواستند یک شهر را نجات دهند اما از پس زندگی شخصی خود هم بر نیامدند ؟؟؟
راست این است که آقای آزادبخت آنقدر فراجناحی و آزاد می اندیشند که این مطلب را حتماً منتشر خواهند کرد . انشاا…
یا حق

صدای آشنا در گفته :

جوان عزیز جویای کار
بفرمایید چه چیزی درست است،جوان آیاهمه واقعیات بنظرشما دروغ اند ؟
جوان عزیز شما ۱۶ سطر اول نوشته هاتون رو دروغ می پندارید،بقیه موارد رو درست ،بنظر دورازانصاف میباشد
جوان عزیز
ازسطرهفدهم به پایین رو ماهم قبول داریم،اما چه ربطی به شخصیت جناب آقای پیریایی دارد،آقای پیریایی بدهکارکوهدشت نیست به دلیل اینکه کوهدشت برای ایشان قدمی برنداشته است آقای پیریایی یه بار کمرهمتش رو بست وبرای نجات کوهدشت کاندیدای نمایندگی شدواقعا آمده بود کارکند،خدمت کند،شهر رو نجات بدهداما مردم استقبال نکردند همه مقصریم من هم اعتراف میکنم مقصرم چرا؟
بدلیل اینکه پیریایی رو تنها گذاشتیم ایکاش همه ما به ایشان اعتماد میکردیم
جوان عزیز
اشاره کردیدباین جمله “اینکه برخی میپندارند آقای پیریایی شخصی بوده که در اوج جوانی کارهای منحصر بفردی رو برای ارتقاء شهر کوهدشت انجام داده الزاماً دروغ است “.
به جرأت میتوان گفت آقای پیریایی بیشتراز من وشما بفکر ارتقا کوهدشت بوده وهست اما باید این مردم از جناب ایشان این رو بخواهند ،وقتی ما نمیخوایم مقصرخودماهستیم نه ایشان
“جوان” عزیز برایت آرزوی موفقیت میکنم

حسنك راستگو در گفته :

سلام صدای آشنا .
آی کیو جان منظور جوان کوهدشتی هم همینه .
یکبار دیگه با دقت بخون متن رو
من اسم این دروغها را می گذارم دروغهای از راست روشن تر.
تمام اینها را جوان کوهدشتی گفته که من و شما قضاوت کنیم ببینیم چی درسته و چی غلط .
اینها را گفته که من و شما یه تلنگری بخوریم و تکونی به خودمون بدیم .
یکبار دیگه با دقت بخون این افعال معکوس رو که جوان کوهدشتی بکار برده ؟
دروغهایی که جوان کوهدشتی به اونها اشاره کرده ذره ای از خوبیها و خدمات جناب پیریایی است که بدخواهان ایشان تا حالا مانع از بیان ان در سطح شهر ما شده اند .
جوان کوهدشتی به شیوه مردم بخیل و بی خیال و کوته فکر شهر و دیارمون دروغ روشن تر از روز رو گفته تا یادآوریی باشه برای تمام بی مهری هایی که در حق بزرگانی مثل آقای پیریایی شده و قضاوت را به من و شما داده .
دروغهای جوان کوهدشتی دروغهایی هستند از جنس دروغهایی که برای ناکارآمدی آقای پیریایی در این سالها بکار برده شده .
یکبار دیگه متن رو کامل بخون اخوی …
جوان کوهدشتی دقیقاً دست گذاشته روی تمام خوبی ها و حسنات آقای پیریایی که از بزرگترهاش شنیده اما اینبار امیدوار بوده که تلنگری به بعضی ها بزنه .
وای خسته شدم از بس توضیح دادم، چطور متوجه نشدی که جوان کوهدشتی چی گفته صدای آشنا ؟!!!!!
متن رو با دقت بخون ./

عباس نورمحمدی در گفته :

حسنک عزیز
ازتذکر بموقع شما سپاسگزارم
من فقط خواستم از جناب آقای پیریایی دفاع کنم ،خواستم اعتراف کنم درحق ایشان کوتاهی نمودیم

جوان كوهدشتي در گفته :

صدای آشنا، ربطش به شخصیت آقای پیریایی این است که شمایی که من را جوان می دانید تا حالا کجا بوده اید .
چرا ساکت نشسته اید که زحمات و دلسوزی های این مرد بزرگ اینطور بی مزد و منت باشد .
چرا باید چنین مردی که کوهی از تجربه را بعنوان پشتوانه دارد مورد بی مهری قرار دهند و صدای کسی در نیاید .
شما تا حالا کجا بودید ؟
الان بعد از این همه سال بازم پی به اشتباهاتون ببرید بازم جای شکر داره .
ببخشید مگه تا حالا در مورد شخصیت آقای پیریایی هم چیزی تو محافل سیاسی غبار آلود شهرمون شنیده شده که کسی بتونه راست و دروغش رو تشخیص بده؟
مگه جز اینه که یک سری آدمهای های و هوی کن الکی شدن پرچمدار فعالیت سیاسی کوهدشت ؟
مگه نشنیدی در شهری که همه میلنگند به کسی که راست راه می رود می خندند ؟
تو شهر ما همه یه جورایی لنگیدند و نمیخوان قبول کنن که کارهاشون اشتباه بوده .
دلم میسوزه، اینطور که بوش می آد حالا حالا ها باید این گرد محرومیت و فقر فرهنگی روی شهرمون بشینه و مردممون بازم سر انتخابات و سر اینکه کدوم آدم قدرت طلب و شهرت طلبی مسئول بشه به جون هم بیوفتند ؟
برادر من من فقط تو این یکی دو ساله کارنامه کاری مسئولین شهرمون رو در این میرملاس دیدم و هیچ چیزی در موردشون نمیدونم . تمام کارهای مثبت آقای پیریایی رو برعکس جلوه دادم تا شاید به ذهن شما و امثال شمایی که شخصیت ایشون رو میشناسید تلنگری زده باشم و اینطور بتونم در حق شهرم کاری کرده باشم .
چطور متوجه نشدی که دروغهای من دروغهایی از سر جهل و حسادت و غفلت بود ؟
شما شخصیت پیریایی را می شناسید و من نه ؟
شما اینطور که معلوم است ایشاان را دیده اید و من نه ؟
کوتاهی نکنید . کوتاهیتان بعدها سند خیانتتان خواهد شد .
اگر بدانم چطور می شود با آقای پیریایی ارتباط برقرار کرد لحظه ای مکث نمیکنم
m.araj2097@gmail.com این هم ایمیلم برای کسانی که از آقای پیریایی اطلاعاتی دارند که ممکن اسن بدرد من بخورد . اگر ااشتباهی دارم دوست دارم روشن شوم .
آقای آزادبخت ممنون که نظر بنده رو تایید می کنید . یا حق./

حسم بگ حقگو در گفته :

من هم با جوان کوهدشتی موافقم

جوان كوهدشتي در گفته :

قربون آدم چیز فهم

سوخته در گفته :

سلام آقای آزادبخت
بحث داره جالب میشه . این مطلب رو خواهش میکنم نذار به این زوذی ها بره تو آرشیو . بذار همچین مطلبی برای یکبار هم شده به بحث گذاشته بشه ببینیم جریان چیه و حق با کیه . برای جوانان این شهر باید روشن بشه کی درسته کی ناردست . کی حقه و کی ناحق .
امین جان داداش گلم خواهشا کاری رو که ازت خواستم انجام بده مطمئن باش نتیجه خوبی خواهی گرفت .
میتونی نظرات تند و کلمات تند و ورایش کنی که بحث ها به جدل تبدیل نشه . بذار برای یکبار هم که شده بفهمیم چی به چیه .
ممنونم .

باقری در گفته :

کوهدشت پرازآدمهای باعرضه توانمند است’ مثل یک سرزمین حاصلخیز یک باغستان پرثمر الان درجا ی جای کشور نیروی موثر مومن دارد آقای پیریایی هم یکی از آنهاست من دره شهری هستم در دهه شصت که ایشان فرماندار مان بود تا امروز که سالها سال از آن میگذرد نزدیک ربع قرن اورا درهرمدیریتی که بوده با قضاوت خوب دیگران دیده ام البته کوهدشت را از قبل انقلاب می‌شناسم کوهدشت همیشه از نظر استعداد سر بوده است فقط اشکال شما این است که همدیگر را تحمل نمی کنید

سوخته در گفته :

آقای آزادبخت سلام . بحث داره جالب میشه . اگر امکان داره لطف کنید این موضوع را فعلا آرشیو نکنید و بذارید در دسترس باشه تا نظرات این مورد را ببینیم شاید اینطوری بفهمیم جریان چه .

سلام به جوان کوهدشتی
من نه کوهدشتی ام نه طرفدار ونه مخالف ولی یه لر هستم
تعجب میکنم چرا اینقدر ثبوتی فکر میکنید اگه با افراد مخالفید این را سفید یاسیاه به رسانه نکشانید که قطعا تبدیل به جدل میشود این سایت مخاطبان غیرکوهدشتی هم دارد
پیریایی و دوستانش رشد کردند حتما توانایی هایی داشتند وظرفیتهایی ونیز مثل من وتوضعفهایی مهم اینست که جنابعالی اشاره کردید جوانان کوهدشتی نیازمن کار جدی مسولان هستند یا امثال محمد زاده وکورانی فر و… چقدر برای اینها فضای کار در لرستان وجود داشت من یاد دارم در ابتدای دولت دهم میخواستند برای سه استان کارگروه توسعه وعمران بگذارند به همت پیریایی ومحمد زاده وکورانیفر و لر های با نفوذ استان لرستان یکی از سه استان شد که این سفر خارج از سفر های استانی بود وبه ریاست رحیمی بر گزار شد ۵۰ مصوبه داشت ویکی ازمصوبات این کارگروه برای کوهدشت سدی بود که بودجه عمرانی آن فقط۲برابر بودجه عمرانی یکسال کل لرستان بود که بنظر میاد درطی چند سال باید ساخته شود .این یک نمونه از کارهای این پیریایی وتیمش بود و…بقیه کار گروههای فوق در دو استان دیگر فرصت برگزاری پیدا نکردند.در ابتدای دولت دهم که استانداران را انتخاب میکردند قراربود پیریایی را به لرستان بفرستند کسانی چون محمد زاده والیزاده زیویار محمودی و که در نهاد رییاست جمهوری بودند تلاش کردند مجمع نمایندگان لربه اجماع نرسیدند.خب افرادی مثل حاج بابایی وزیرو آقا محمدی وبزرگان همدان که رابطه پیریایی را با دولت وقدرت رای زنی ولابیگری او را میشناختند ایشان را متقاعد کردند برای همدان بروید مطالعه کنید دولت یا هیات چند نفره از وزرا با معاون اول وقت رییس جمهور ۸ بار به استان همدان رفتند وانبوه متراکمی از مصوبات برای آن استان به ارمغان آمد وما لرها فقط ناظر بودیم واکنون اینها را میکوبیم که راست است یا دروغ واقعیت های تلخ اینست که من اشاره میکنم در مورد دیگر رجال لر هم همین گفته صادق است ظرفیت بزرگ نیروهای لر را تقویت کنیم چون اینها داشته های ما هستند بانقاط قوت وضعف مثل همه ما نیاز امروز ما بازی با گزاره ای ساه وسفید نیست بیایید اندیشه کنیم فردا را بروید طبقات زیرزمین صدا وسیما رت نگاه کنید خدماتی های آنجا هم شمالی هستند چون وحدت دارند هرجمع ۱۰ نفر را ارتقاع بدهد خوب است واگرکسی در رسانه یک لر متعهد را بزند بد است .
از صراحت ونقد عذر خواهم برادران عزیز بیاییم پخته تر عمل کنیم.عیدتون مبارک.

ناطقی در گفته :

سللام
سوال: شخصیتهای مثل این آقای پیریایی در کوهدشت چند نفرند؟
اسناد بالادسنی در خصوص توسعه وپیشرفت لرستان موجودند یا نه؟
بنظر میآید سند آمایش سرزمین در لرستان تهیه شده بنظر شمانقش عوامل انسانی لرستانی غیر مسول درلرستان چند درصد هست؟
نقش منفی امثال پیریایی درسند تحول کوهدشت چیست؟چون احتمالا دسترسی ایشان به کارکتر های مثبت توسعه بدلیل اینکه استاندار کس دیگریست بسیار کم است!
پیریایی در نقش یک مدیرتاثیر گذاردرحوزه لرستان چندسال حضورداشته است؟آیا انتظار ماازایشان معقول است؟
لرستان بعنوان استان غیربرخوردار در کشورعزیزمان ایران اسلامی با کدام استانها مقایسه میشود اصولا کاردرستی هست یانه؟
دربررسی های استراتتژیک شکاف توسعه درلرستان چقدر محاسبه شده است؟یا لرستان درگیر راست ودروغهای سطحی با نگاه ژورنالیستیستی ست واصولااهل این حرفها نیست؟!
نقش عوامل غیر انسانی در توسعه لرستان چقدر محاسبه میشود؟
امنیت سرمایه گزاری در لرستان وجود دارد؟جذب سرمایه گزار درکوهدشت مستلزم چه زیرساختهایی چه کسی مسول است؟پیریایی؟
آنقدر سوال تخصصی در مشکلات لرستان میشود تعریف کرد که از ردیف کردن آنهامیتوان به این گزینه رسیدکه اگر پیریایی هم مقصر باشد میتوان گفت چند صدم ورصد نه اینهمه حمله غیر کارشناست وغیر منصفانه بنظر میآید!!!
البته این جوان عزیز کوهدشتی در عید قربان پیریایی راقربانی عصبانیت خود درخصوص عقب ماندگی لرستان کرده شاید هم اینطور نیست ومن اشتباه میکنم واو مقصر نیست مشاوره غلط یا آدرس غلط دریافت کرده است!
خوبست کمی سیستمی فکر کنیم !!!
رتستی کوهدشت از رشد امثال پیریایی ومحمد زاده وکورانیفر وصادقی چه ضرری کرده؟؟؟!!!
حتما ضرر نمیکند!
پیریایی در سطح ملی مطرح میباشند وسالها ازکوهدشت رفته اند ومدیری کشورییست واقعا یه خبر از ایشان اینهمه تو را آشفته کرده ؟؟!!
بغض ها مشکلات کوهدشت را بیشتر میکند!!!
پیریایی هم متدین وتوانمند ومحور ومطرح می باشند!
رقبای او هم همینطور نمیشود گفت همه مشکلات تو برادر ایمانی بنده بههده رقبای پیریایی است این عزیران میتوانند موثر باشند اما چون آنجا مدیر نیستند خوب کاره ای هم نیستند!
وکان ذالک عزیزا!!!!

جوان كوهدشتي در گفته :

سلام آقای ناطقی
من بد آقای پیریایی را نگفتم و ایشان را قلباً و عمیقاً دوست دارم .
متن را دقیق بخوان برادر بزرگوار .
من غبطه می خورم چرا برخی دوست دارند تمام کارآمدی و تجربه و کاردانی پیریایی ها را فدای لج و لج بازی خودشان بکنند و آشکارا دروغهایی از این قبیل که من عمداً آنها را گفتم می گویند .
تمام دروغهای که بنده به آقای پیریایی بستم معلوم است غلط است و همین مثالی است از این همه سال دروغ پردازی در مورد شخصیتهایی همچون ایشان .
من این دروغ ها را گفتم ببینم چند نفر انسان منصف و خواهان راستی و درستی پیدا میشوند.
متن را دقیق بخوان برادر عزیز .
فقط یک نفر متوجه کنایه های من شده و او هم حسنک راستگو است .
حسنک به دادم برس که نمیدونم چطوری باید منظورم رو به این عزیزان برسونم
سوالهایی که طرح کرده اید واقعاً کارشناسی شده است و جا تامل دارند .خوشحالم که باعث شدم بحث به اینجا بکشه تا همچین سوالهایی مطرح بشه . آقای ناطقی ارادت داریم . سلام برسونید!
راستی الان دیگه متوجه شدی که من عصبانی نبودم و مشاورای بدی نداشتم ؟

جوان كوهدشتي در گفته :

آقای ناطقی سلام . من اینها را گفته ام اما شنونده باید عاقل باشد . اینهم یک راهنمایی برای اینکه متوجه بشی منظور من از این کار چی بوده .

حزب الله در گفته :

از ماست که بر ماست. آنقدر مثل بچه های نابالغ بر سر منافع حزبی و طایفه ای و شخصی و… با هم درگیر شده ایم که اصلاً کلان قضیه را به فراموشی سپرده و فقط به وضع موجودمان بد و بیراه می گوییم، غافل از آنکه خودمان باعث و بانی آن هستیم. حرفی نیست هر کسی هم موافق دارد و هم مخالف؛ ولی وقتی پای منافع جمعی در میان است انسانهای فهیم از نظرات شخصی خود کوتاه می آیند تا جمع به منفعت برسد. چیزی که در شهر ما بالکل تعطیل است. اگر امثال پیریایی در شهر خود چندان توفیقی نداشته اند چون در حصار این دیدگاه ها محصور بوده اند و کسی (عموم مردم) طالب آنها نبوده اند. حال ببینید در جای دیگر گل میکنند و روی سر می گیرند و قدرشان را می دانند چون پی به توان و کارآمدی آنها برده اند. و آخر کلام اینکه: چشمها را باید شست / جور دیگر باید دید.

حسنك راستگو در گفته :

دقیقاً زدید تو خال .
حزب باید مثل شما حزب خدا باشد نه حزب باد .
حالا من، جوان کوهدشتی و دیگر جوانهای هم سن و سالمون دنبال راه حل هستم برای اینکه کم و کاستی ها را جبران کنیم و به عموم مردم بفهمونیم که چشمها را باید شست جور دیگر باید دید .
راه حل ؟
البته شخص خاصی مد نظر ما نیست و فقط می خواییم بگیم که آزموده را آزمودن خطاست .

حسنك راستگو در گفته :

سلام بر آقای آزادبخت و همکاران روشن فکر و دلسوز ایشان . امین جان اگر امکانش هست منم دوست دارم این بحث رو بدونم به کجا کشیده میشه . لطفا حالا حالا ها آرشیوش نک ببینیم کی به کیه . بدونیم چی به چیه
خواهشاً اگر برات ممکنه بیارش بالا تا بازدید بیشتری داشته باشه و نظرات همه رو بدونیم

نازنين زهرا در گفته :

سلام به همگی .
من چند وقت پیش وقتی بی مهری همشهریهام رو در مورد آقای پیریایی در این سایت دیدم رفتم راجع به ایشون از کسانی مثل پدرم و عموهام پرسیدم . سطر سطر فضائلی که جوان کوهدشتی اونها را دروغ شمرده دقیقاً جز خوبی ها و نقاط قوت آقای پیریایی حساب میشه .جوان کوهدشتی خواسته یک تذکر و هشداری به هم سن و سالان خودش که امثال من هستند بده و با این کار اونها رو مجبور کنه که هرکدوم ذره ای تعصب به شهرشون دارن و سر سوزنی احساس مسئولیت می کنند را هشیار کنه .
قسمت دوم بحثهای جوان کوهدشتی رو اگر کامل بخونید اشاره به کسانی داره که سالهاست پیریایی ها را تضعیف کرده اند و نتوانسته اند برای عمران و آبادانی و فرهنگ ایش شهر قدم از قدم بردارند .
من بعنوان یک جوان خواستار اینم که از مفاخری مثل آقای پیریایی بیشتر بدونم تا بتونم به خودم و همشهریام افتخار کنم .
بیزارم از این به اصطلاح مسئولین که فقط شرکت در مجالس ترحیم رو بلدند .

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :