کد خبر : 35851
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 596 بازدید

مهندس بازوند : صیانت از حقوق مردم به ویژه اقشار محروم وظیفه اصلی تامین اجتماعی است

    استاندار لرستان گفت: تامین اجتماعی باید از حقوق بیمه شدگان به خوبی صیانت کند و در این راستا یکی از وظایف مهم این سازمان خدمات رسانی مطلوب به افراد تحت پوشش به ویژه اقشار محروم است . به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در دیدار […]

0 (9)

 

 

استاندار لرستان گفت: تامین اجتماعی باید از حقوق بیمه شدگان به خوبی صیانت کند و در این راستا یکی از وظایف مهم این سازمان خدمات رسانی مطلوب به افراد تحت پوشش به ویژه اقشار محروم است .

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی لرستان، افزود: سازمان تامین اجتماعی صندوقی مشترک بین کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران است که باید حق مخاطبان و مشترکان اجتماعی خود را به خوبی حفظ و از آن دفاع کند.

مهندس بازوند تصریح کرد: از آنجا که برنامه ریزی و تصمیم گیری مبتنی بر اصول کارشناسی باعث رونق و شکوفایی اقتصاد خواهد شد ، تامین اجتماعی نیز باید فعالیت های خود را برنامه محور و هدفمند کند.

استاندار لرستان با بیان اینکه تامین اجتماعی نویدبخش آینده ای امیدبخش و دلگرم کننده برای بخش مولد جامعه است، اظهار داشت: این سازمان در حوزه پشتیبانی و ارتقای شاخص ها و در حوزه افزایش دامنه فراگیری افراد تحت پوشش اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

مهندس بازوند در ادامه ضمن حمایت از واحدهای تولیدی برای پرداخت مطالبات به این سازمان و رفع چالش های پیش روی جامعه کارگری، کارفرمایی و تامین اجتماعی قول مساعد داد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حسنك راستگو در گفته :

ضمن سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت یکایک عوامل خدمت گذار استان لرستان .
عزیزان نزدیک آقای بازوند لطف کنند سفارشات لازم در خصوص اولویت دادن امورات فرهنگی لرستان رو به این عزیز داشته باشند .
هرچند خود آقای بازوند در کارشون استاد هستند و نیازی به گفتن اینطور مسائل نیست اما هیچ چیزی نمیتونه بر فرهنگ سازی درست و جا انداختن آداب شهر نشینی در سطح استان ما اولویت داشته باشه .
کارهای فرهنگی رو راه بندازید و اداره های ارشاد شهرستانها و متولیان فرهنگ رو اونقدر تحت فشار بذارید که هرکس کارکردن رو بلد نیست و ذوقی برای کار نداره میدون رو خالی کنه و جاش رو به آدمای توانمند بده.
تا فرهنگ جایی درست نشه کار عمرانی و ساخت و ساز بی فایده خواهد بود .
متولیان فرهنگی لرستان واقعا کم کار کردن و برای جبران این کم کاری ها فعالیت مستمر، مدون، برنامه ریزی شده و شبانه روزی لازم است .

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :