کد خبر : 35861
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 314 بازدید

وقف یک باب ساختمان توسط خیر نیک اندیش “خداکرم کونانی”

  معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان از وقف یک باب ساختمان در شهرستان کوهدشت جهت احداث مسجد خبر داد.       به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام محمدجواد عباس زاده، معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: یک باب ساختمان به مساحت 685 متر مربع جهت احداث مسجد امام […]

 

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان از وقف یک باب ساختمان در شهرستان کوهدشت جهت احداث مسجد خبر داد.     

 به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام محمدجواد عباس زاده، معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: یک باب ساختمان به مساحت 685 متر مربع جهت احداث مسجد امام حسین(ع) واقع در روستای کمره میشنان بخش طرهان شهرستان کوهدشت وقف شد.
وی تصریح کرد: این ساختمان به ارزش یکصد میلیون ریال از سوی واقف خیر اندیش خداکرم کونانی وقف شد.

حجت الاسلام عباس زاده مسجد را زمینه ساز پرورش شخصیت انسانی اسلامی بر مبنای اصول تربیت اسلامی دانست و افزود: بر طبق نظر اسلام آغاز فعالیت‌های سالم اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و مذهبی از مساجد است.
وی با اشاره به این که وقف جایگاه مناسبی برای بستر سازی مساجد است، افزود: پایه گذاری مساجد به عنوان نخستین مرکز اعتقادی دینی از سوی پیامبر اعظم(ص) این مطلب را تأکید می کند که مسجد مسأله مهم اسلام است.

حجت الاسلام عباس زاده در پایان با بیان این که وقف در معارف دینی جایگاه فوق العاده ای دارد، خاطرنشان کرد: مبلغان در وقف مساجد نقش اساسی دارند و وقف باید با نیاز زمان به پیش برود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

طریون در گفته :

خودا أ دیا سرتا بو کونانی،خیر بیونی

[پاسخ]

همشهر در گفته :

امين عزيز كمره ميشنان جزء كوهدشت است نه طرهان

[پاسخ]

ه نظر میاد قیمت ساختمون بیشتر از این مبلغ باشه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :