کد خبر : 35866
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 786 بازدید

مظلومیت آیت ا… هاشمی رفسنجانی دهۀ چهارم انقلاب را بیمه کرد / رحیم جعفری

  میرملاس نیوز /سرویس سیاسی: “بسمه تعالی”                                        خون شهدای هفت تیر انقلاب را بیمه کرد                                                                                         امام خمینی(ره)                      مظلومیت آیت ا… هاشمی رفسنجانی دهۀ چهارم انقلاب را بیمه کرد  بدون تردید یکی از علتهای مبقیۀ هر نهضت وانقلابی تـاثیر و نقش رهبران وگروه رهبـری آن است، گرچه شخصیت بی بدیل امام خمینی رحمة […]

hppdlsmzec1053 152353_943

 

میرملاس نیوز /سرویس سیاسی:

بسمه تعالی

                                       خون شهدای هفت تیر انقلاب را بیمه کرد

                                                                                        امام خمینی(ره)

                     مظلومیت آیت ا… هاشمی رفسنجانی دهۀ چهارم انقلاب را بیمه کرد

 بدون تردید یکی از علتهای مبقیۀ هر نهضت وانقلابی تـاثیر و نقش رهبران وگروه رهبـری آن است، گرچه شخصیت بی بدیل امام خمینی رحمة الله علیه بعنوان رهبر و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران منحصر و فوق العاده بود اما در کنار ایشان تعدادی از شخصیتهای برجسته و مبارز بعنوان گروه رهبری نهضت و انقلاب بـوده و هستنـد که هر کدام نقش موثــر و ارزشمندی را ایفا کرده ا ند که در میان آنها حضـرت آیت الله هاشمـی رفسنجـانی جایگاه ممتاز و بی نظیری دارد بخصوص در دهه های بعد از رحلت امام خمینی(ره).

دهـۀ اول و تا حدودی دوم با وجود نفس گرم و مسیحایی امام خمینی(ره) علیرغم توطئه های فراوان دشمن و شرایط دشوار داخلی و خارجی با هدایتهای حکیمانه ایشان مدیریت و هیچگاه دچار خطر جدی نشدیم وبه تعبیـری با حضور ایشـان و تاثیر خون شهـداء مخصوصاَ شهـدای هفتم تیر و شهـدای دولـت، انقلاب بیمه شده بود و بعد از رحلت جانگداز آن فرزانه حکیم و تدبیر خود و مدیریت و هدایت آیت الله هاشمی رفسنجانی با رأی قاطع مجلس خبرگان رهبری ، حضرت آیت الله خامنه ای بعنوان رهبر و جانشین انتخاب و سکان کشتی انقلاب را عهده دار شد که آرامش مسرت بخشی بعد از این فقدان جانسوز بر جامعه حاکم شد ، و تاکنون هم با تعهد وارادت عقیدتی وصمیمانه در کنار رهبر بعنوان مشاوری امین و با تجربه عمل کرده که رهبر معظم در مورد ایشان فرمودند که هیچکس برای من مثل هاشمی نمی شود، و در جای دیگری فرموده اند اگر قرار است برای آقای هاشمی اتفاقی بیفتد دوست دارم آن اتفاق برای من بیفتد.که این نشان از عمق ارادت دوستانه و خالصانه ی بین این دو یار دیرینه ی امام است.

اما متاسفانه در دههٌ هفتاد و هشتاد بدلیل افراط و تفریطهای جریانات سیاسی مشکلات فراوانی به لحاظ داخلی و خارجی پیدا کردیم که بخش عمده ای از آنها به باورها و عقاید و اخلاق مردم لطمه وارد کرد و نیروهای اصیل انقلاب که آرمان اصلی آنها اسلام و انقلاب و کشور بود را دلزده و مکدر کرد تا جایی که بعضی از تحلیل گران سیاسی معتقد شدند که کشور در لب پرتگاه است.

در این میان نقش و حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی علیرغم جفاها و تهمتها و افتراها  و حملات شدید چپ و راست در این مقطع از تاریخ انقلاب تبدیل به صبر و حلـم مجسـم شـد وبا بـردبـاری بی نظیرخود و تأسی از قرآن و سنت اهل بیت که سرمایه بزرگ انسانها را ایمان و عمل صالح و صبر و بردباری می دانند تاریخ جدیدی را در این شرایط و اوضاع و احوال کشور رقم زد که خود انقلابی عجیب در دهۀ چهارم انقلاب اسلامی بود شبیه دورانی که عرصه را بر شهید بهشتی بواسطه تهمتها و افتراها تنگ کرده بودند ، که این همه تحمل و سکوت و بردباری و صبر به ارث برده از مولی الموحدین علی (ع) فصل تازه ای را برای انقلاب و کشور باز کرد و اینهمه مظلومیت این بزرگ مرد جواب داد ودهۀ چهارم انقلاب بواسطه آن بیمه شد و به تعبیر خودشان کشور در ریل اعتدال و تدبیر و عقلانیت قرار گرفت . تحقیقاً اگر نبود این همه تحمل رنجها و تهمت ها و افتراها ما الان شاهد این رخداد حماسی مردم در انتخابات بیست و چهارم خرداد نود و دونبودیم ، این واقعه معنی دار و پر پیام محصول مظلومیت و حلم و از خود گذشتگی و ایثار ایشان است که اگر کوچکترین تحرکی غیر از این از ناحیه ایشان اتفاق می افتاد معلوم نبود کشور در چه التهاب و اضطراری قرار می گرفت پس مظلومیت او جواب داد و تفکر اعتدال و تدبیر بر کشور حاکم شد. او این منش را از وحی و سنت و سیرهُ اهل بیت گرفته است و جزء این انتظار نیست ، او قرار نیست شخص یا متعلق به گروه یا جریان خاصی در کشور باشد او همیشه وقف اسلام و انقلاب و کشور بوده و هست و مصلحت اینها را بر هر مصلحت دیگری مقدم دانسته او اینچنین کرد تا انقلاب بماند و اینچنین خواهد کرد تا انقلاب مسیر صحیح خود را طی کند.

آقایان ،بزرگان ، اندیشمندان ، بفکر دهۀ پنجم انقلاب باشید ، نسل اول انقلاب چه شخصیتهای که بعنوان گروه رهبری بوده اند و چه دیگران یا به دیار باقی رفته و یا خواهند رفت ، باید اندیشه های بلند ،عقاید ناب ،راهبردهای حکیمانه و سرمایه های مادی و معنوی کشور چنان مدیریت و تدبیر شود که نسلهای آینده در دهه های بعد دچار مشکل نشوند و مسیر صحیح انقلاب و اسلام را با روشنگری عمیق و منطبق با شرایط روز طی کنند که این رسالت مهمی است که همۀ آیندگان از ما توقع دارند و وظیفه ای سنگین که بر دوش همه احاد  مخصوصاً خواص جامعه است.ضرب المثل فرسی وجود دارد که می گوید:صبر پیروزی می اورد.

خداوندا ما را در آزمونها و ابتلاعات صبور و بردبار قرار ده و عاقبت همه ی ما را ختم به خیر کن.   

  “امین یا رب العالمین “

                                                                                           سربلند و پیروز باشید

                                                                                                  رحیم جعفری

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

رحیم جعفری در گفته :

سلام وتشکر ازمدیریت وهمه همکاران سایت،هاشمی حق بزرگی نسبت به همه دارندووقف انقلابند.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام هاشمي همان عالي جناب سرخ پوش است كه توسط دوستان مشاركتي واصحاب فتنه شما لقب گرفت از كي به جرگه مظلو مين پيوست

[پاسخ]

im پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۰ مهر , ۱۳۹۲ ۲۱:۱۰:

هاشمی ماند ،هم موقعی که اصلاح طلبها او را نقد کردن و هم موقعی که اصولگراهای افراطی او را می خواستند حذف کنند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خدمت حاج آقا جعفری ارادت خاص دارم اما متاسفانه ایشان مقداری از دایره انصاف خارج شده اند ذکر چند نکته الزامی است: چه شما قبول بفرمایید و چه نفرمایید محبوبیت آقای هاشمی در بین قشرهای حزب الهی و انقلابی کم و به محبوبیت ایشان در بین افراد ضد انقلاب بیشتر شده است و موضوع نشات گرفته از رفتارهار و عکس العمل های ایشان در چند سال اخیر است از جمله: نامه بی سلام و علیک ایشان به مقام معظم رهبری و تهدید غیر مستقیم به آشوب که اتفاقاً اتفاق هم افتاد، قطعاً شما فیلم همسر ایشان پس از انداختن رای به صندوق را دیده اید که مردم را در صورت رای نیاوردن فردی خاص به خیابانها دعوت کرده اند، نماز جمعه های ایشان و خطبه هایش قبل از انتخابات 88 را فراموش نکرده ایم که القای تقلب را ایشان استارت زد و کمیته صیانت از آرا را پیشنهاد نمود.
متاسفانه ایشان انتخابات را به شرط چاقو قبول دارد، چطور شده و چه اتفاقی افتاد که انتخابات ناسالم سال 88 به دموکرات ترین انتخابات دنیا در سال 92 بدل شد، چه شده است که ایشان با توجه به شرایط موجود خاطره ای از امام مظللوم و به عرش سفر کرده را مطرح می نماید که حتی بچه های کوچک هم به آن می خندند.
متاسفانه آقای شیخ نمی دانم چقدر شما اصرار به استفاده از اصطلاح گروه رهبری دارید؟ لطفاً اگر انصاف دارید و باندی عمل نمی کنید در سایت قرار دهید.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

هاشمی دیروز کرمانشاه جواب کارهاشو از مردم گرفت.

[پاسخ]

باشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۴ مهر , ۱۳۹۲ ۱۶:۴۱:

چندتا نخاله همه مردم نمی شن برادر

اون ده هزار که شعار حمایت میداند مردم بودن

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

بنده متاسفانه خدمت حاج آقا نرسیده ام، لیکن وقتی مطلب ایشان را خواندم متاسف شدم.
برادر جعفری به فرموده امام(ره): ملاک حال فعلی افراد است. طلحه و زبیر نیز خدمات ارزنده ای به اسلام کرده بودند اما آخر و عاقبت چه شد؟ البته احتمالاً حتماً شما در خصوص طلحه و زبیر نیز بحث دارید و شاید اداعا نمایید آنها اسلام را بیمه کرده اند.
البته احتمال دارد ایت اله هاشمی ادعا نماید امام(ره) به ایشان در گوشی فرموده اند: ملاک حال قبلی افراد است.

[پاسخ]

اشکان در گفته :

اقای ازادبخت من نمیدانم چرا حقایقی را که روز قبل در جواب ناشناس نوشتم را درج نکردید!!!!!!!!! شما کامنت هایی اهانت امیزی که به بزرگ مردی چون هاشمی که انقلاب هر چه دارد از هاشمی دارد، میشود را درج میکنید ولی کامنتی را که من در جواب ناشناس نوشتم را حذف کردید!!! ایا این رفتار سایت شما بدور از حرفه ای بودن و اخلاق نیست؟؟؟؟ اگر حقایقی را که من در وصف امثالی چون ناشناس نوشتم را اهانت میدانید پس چرا اهانت هایی را که به هاشمی عزیزمان می شود در همین کامنت هاست درج کرده اید؟؟؟
اقای ازادبخت بگذارید افرادی همچون اقای ناشناس بدانند که انها اقلیتی هستند که سر و صدای آزار دهنده شان به اندازه تمام مردم ایران است.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

همچنان منتظر جواب حاج آقا در خصوص اصطلاح گروه رهبری هستیم، البته اگه جوابی دارند؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بوعلی در گفته :

آقای ناشناس چند تا نخاله به تنهایی نمی توانند سخنرانی را تعطیل کنند. خیلی بیشتر از چند تا بودند.

[پاسخ]

حزب الله در گفته :

حاج آقا جعفري بزرگوار سلام عليكم؛ لازم ديدم چند مطلب را يادآوري كنم:
1) اولاً آقاي هاشمي يا هر شخصيت ديگري را بت نكنيم و حريم ممنوعه فرض نكنيم، چون به جز حضرات معصومين همه در موضع لغزش و گمراهي هستند.
2) معيار و ملاك براي ما كه مسلمان و شيعه هستيم، فرهنگ ناب تشيع و تالي تلو آن فرهنگ انقلاب ناب خميني كبير است كه خودش فرمود ميزان حال فعلي افراد است.
3) مقام معظم رهبري بر فرمايش حضرت امام صحه نهاده و آن را معيار و شاخص قرار داده و سوابق افراد را در صورتي مفيد فايده دانستند كه حال فعلي آنان تغيير نكرده و به بيراهه نرفته باشند.
4) چه اصراري بر دفاع از اشخاصي داريد كه اظهر من الشمس نسبت به گذشته خود به شكل كاملا محسوس عدول كرده و چرخش 180 درجه اي كرده اند.
5) كيست كه سابقه زشت اولاد هاشمي را (از فساد مالي و ترويج اخلاق ضد ارزشي و حتي براندازي نظام) نداند و كيست كه نداند كه هاشمي حتي كوچكترين برخوردي را با خلاف هاي عديده فرزندان ذكور و اناثش نداشته.
6) راستي اگر آبروي بر باد رفته هاشمي را مقام معظم رهبري در خطبه نماز جمعه سال 88 جمع نمي كرد آيا الآن اصلا هاشمي موضوعيتي داشت؟
7) راستي چرا در لفافه و به طرز غير محسوسي بحث شوراي رهبري را در بين كلامتان مخفي كرده ايد؟! اين همان بحثي است كه هاشمي و اذنابش پيگيري كردند و الآن هم بي خيالش نيستند ولي چون فضا را مناسب نمي بينند سكوت كرده اند. جناب شيخ لابد نظر معصوم در خصوص شرايط رهبر در عصر غيبت را مي دانيد، پس لزومي به باز كردن مطلب نمي بينم.
8) كسي فحاشي عليه بزرگان هيچ قومي را نمي پسندد، نمونه بارز آن دفاع علي(ع) از عثمان در زمانيكه خانه عثمان را محاصره كرده بودند و دفاع جانانه از او براي جلوگيري از كشتنش، با اينكه او را از جمله غاصبين خلافت مي دانستند، ولي نمي خواستند كه خليفه كشي باب شود. ولي وقتي در هر جامعه اي، خود بزرگان آن، آتش فتنه را به پا كنند و مصالح جامعه را فداي خواسته هاي نفساني خويش كنند، جز اين نخواهد بود كه آتش فتنه بيش از هركس دامن خود آنها را خواهد گرفت.
9) جناب شيخ آيا به راستي اگر امام در عصر حاضر زنده بود هاشمي جرئت چنين جسارتهايي را به خود ميداد و اگر اين شهامت را هم ميداشت آيا امام از او مي گذشت و اغماض مي كرد؟!(لطفا با وجدان خود خلوت كرده و صادقانه قضاوت كنيد).
10) فرهنگ انقلابي آموخته از پير جماران و معمار كبير انقلاب اسلامي اين مهم را به ما ياد داده كه با كسي عقد اخوت و پيمان برادي نبسته ايم كه تحت هر شرايطي با او همراه باشيم، بلكه آنچه براي ما مهم است حفظ اصل اسلام و انقلاب اسلامي است، هر كس در مسير صحيح آن قدم برداشت، مخلصش هستيم و هر كس براي آن مشكل ايجاد كرد چون سد سديد در برابرش خواهيم ايستاد(به فضل و قوه الهي). حال ميخواهد منتظري باشد، خواه هاشمي، خاتمي، احمدي نژاد، روحاني و … هر كس ديگر ميزان و شاخص عملكرد افراد است نه سوابقي كه الآن ضد آن را عمل مي كنند.
11) تشخيص اين معيار هم خودسرانه نيست بلكه با تبعيت محض از فرامين ولي امرمان حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي خواهد بود و همه گوش به فرمان و چشم دوخته به لبان مباركش خواهيم بود و در اين خصوص هم نيازي به تفسيرهاي افراطي و تفريطي نيز نداريم چون به حدي شفاف سخنان معظم له بيان مي شود كه جاي شرح و تفسير ندارد و اگر هم داشته باشد خود ايشان بهترين مفسر فرمايشاتشان هستند.
12) در پايان به خود، حضرتعالي و تمامي دلسوزان انقلاب اسلامي متذكر مي شوم كه در خصوص اظهار نظرهايمان خدا را لحاظ كنيم چون هر كلام و سطري كه گفته مي شود و نگاشته مي گردد، در پيشگاه عدل الهي بايد دليل شرعي و محكمه پسند برايش داشته باشيم، آنهم محكمه عدل الهي.
خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

[پاسخ]

هشدار پاسخ در تاريخ شنبه ۲۷ مهر , ۱۳۹۲ ۱۴:۱۰:

آیا همه به بند اول اعتقاد دارند ؟ ! خود نگارنده این کامنت ، یکبار با دقت بخواند :

اولاً آقای هاشمی یا هر شخصیت دیگری را بت نکنیم و حریم ممنوعه فرض نکنیم، چون به جز حضرات معصومین همه در موضع لغزش و گمراهی هستند.

[پاسخ]

حزب الله پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۸ مهر , ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸:

احتمال ميدهم منظور شما جايگاه و شخصيت ولي فقيه و اطاعت محض از اوست. اگر درست حدس زده باشم لازم است خدمتتان عرض كنم اين اطاعت به دستور معصوم است(كه در بند 7 به صورت گذرا به آن اشاره شده) و پشتوانه روايي، عقلايي و منطقي بسيار قوي دارد و ثمرات آن را چه در زمان حضرت امام(ره) و چه پس از آن در زمان زعامت و رهبري مقام معظم رهبري به كرّات و به عينه بارها همگان از دوست و دشمن ديده و به آن اذعان و اعتراف داشته اند. اشتباه بسياري از افراد در اين است كه حال كه همگان(حتي ولي فقيه) معصوم نيست، پس همه در يك سطح و حد هستند و نيازي به اين حصار و حريم نيست، غافل از اينكه هم به حكم شرع و هم حكم عقل تبعيت از ولي فقيه جامع الشرايط كه نظرات و اقداماتش استوار بر پايه فرامين قرآن و اهل بيت مي باشد بر همگان واجب است، چرا كه اگر غير از اين باشد شالوده و اساس جامعه به هم مي ريزد و با حكمت الهي مغاير است، زيرا خداوند با توجه به حكمت بالغه اش بشر را بدون راهبر و رهنما رها نمي كند، يا به وسيله رسولان و انبيا، يا به وسيله امامان معصوم و يا در عصر غيبت امام معصوم، توسط مراجع و علماي رباني كه در راس آن ولي فقيه جامع الشرايط يا به تعبير ساده تر همان ولي فقيه باشد. ضمنا لازم به ذكر است اين اعتقاد ساخته و پرداخته سالهاي اخير نبوده بلكه علماي سلف نيز بر اين اعتقاد بوده اند لكن اختلاف نظر در حدود و اختيارات ولي فقيه مد نظر آن بزرگواران بوده و از طرفي كه مهمتر از همه بايد به آن توجه شود زمينه تشكيل حكومت ديني وجود نداشته كه علما به جزئيات آن ورود نكرده و در حد همان نظريه باقي مانده است. اگر نياز به روشن شدن بيشتر مطلب داريد، استدعا مي كنم به نظرات بزرگان كه كتابهايي در اين زمينه نگاشته اند، از جمله آيت الله جوادي آملي مراجعه فرماييد تا خيلي جامع و كامل شبهات و سوالاتي كه احيانا در ذهن شماست پاسخ داده شود و مرتفع گردد. با تشكر

[پاسخ]

حزب الله در گفته :

بله ما نیز اعتقاد داریم که همه بجر معصومین در معرض خطا هستند. لیکن بزرگانی همچون مقام معظم رهبری هستند که به قول وزیر فراری ارشاد، در زندگی شان حتی نقطه خاکستری هم وجود ندارد.

[پاسخ]

سالار در گفته :

جناب حاح آقای جعفری، احتمالاً برعکس نوشته اید چون ضد انقلاب دارد از رفتارهای آقای هاشمی بهره می برد و ایشان در شرایط حساس کنونی آب در آساب دشمن می ریزند. یکی ار دوستان در خصوص اصطلاح گروه رهبری از شما سوال نموده اند. چرا جواب نمی دهید؟ آیا جوابی دارید؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آقای جعفری از همان طیفی است که هاشمی را در انتخابات مجلس سی ام کردند. حالا طرفدار ایشان شده اند.چرا؟
چون در جریان سیاسی خودشان دیگر شخصیتی وجود ندارد که او را جلو بیندازند. حالا نوبت هاشمی است تا توسط ایشان خراب شود.

[پاسخ]

رحیم جعفری در گفته :

سلام وارادت،تشکر از همه عزیزانی که با اظهار نظر خود گر چه مواردی از آن تند ومقتضای فضای سیاست زده کوهدشت است،بهره مند کردند . چند نکته – 1-پیشنهاد میکنم با مدیریت سایت میرملاس مناظره آزادی در یکی از سالنهای شهر کوهدشت تشکیل تا بیشتر وبهتر بتوانیم همدیگر رااقناع وبا این دوستان ناشناس آشنا شویم به نظر میرسد بعضی در فضا زندگی میکنند و بعضی دیگر نمیخواهند واقعیتها را بپذیرند. 2-بنده شدیدابا شورای رهبری به دلیل عقلی وشرعی مخالفم حتی اگر آیت الله هاشمی هم با آن موافق باشد که بعید میدانم، گروه رهبری غیر از شورای رهبری است. 3-سعی کنیم از تجارب وآزمون و خطاهای سی وچند ساله گذشته درس بگیریم ومسیر اعتدال وعقلانیت وانصاف را ترویج داده واز افراط وتفریط که هم چپ وهم راست مرتکب شده اندپرهیز کنیم که فراوان از این ناحیه آسیب دیدیم. تشکر از مدیریت سایت میرملاس وهمه عزیزان ناسناس منتقد

[پاسخ]

ج -نظریان در گفته :

سلام وتشکرازمدیریت سایت وزین میرملاس جهت تنویرافکارعمومی.دوستان خوب است بین خودوخداخلوت کنندوباعقلانیت قضایای بعدازانقلاب رورصدنمایندوبعدقضاوت منطقی ومستدلی داشته باشندنه براساس هوای نفس وتعصبات باندی .بزرگان ماکه همه معصوم نیستندمسلماکسی که کاراجرایی می کنددرمعرض نقدقرارمیگیردحضرت آیت الله هاشمی هم مستثنی نیستددشمن اوهم دشمن پیغمبرنیست قابل توجه بعضی ها؟تاریخ گواهی می دهدکه هاشمی مردبحران بوده وهمیشه درکناررهبری معظم انقلاب ودیگریاران انقلاب نقش اساسی برای حل بحرانهای بوجودامده داشته است.پذیرش ریاست جمهوری کشوری جنگ زده شیرمردی مثل ایشان می خواست که درواقع خودرافداکردندوقضایای بعد که درایت وازخودگذشتگی برای حفظ انقلاب به خرج دادندضمن اینکه ایشان مصون ازنقدنیست امامنصفانه قضاوت ونقدکنیم .اللهم جعل عواقب امورناخیرا

[پاسخ]

معراج در گفته :

آقایان فامیل و هم باندی، جعفری و نظریان
هاشمی هرچه در این ساله برای انقلاب انجام داد در این 4سال به باد داد، ایشان دیگر در بین ما جایگاهی ندارد لیکن در بین …….جایگاه خاصی دارد. ایشان آقازاده ها را جمع و جور کند اسلام و انقلاب پیشکش

[پاسخ]

فدا حسين در گفته :

چن هاشمي ده تشنيتو درا. هي كه تو ده كناغه بي هاشمي رييس جمهور بي. هي كه بواتو ده كناغه بي هاشمي ده زندون شاه بي. هي كه تو وبلاگ ناشتي هاشمي باغ پستش مي فروخت سي جنگ.رهبر هم گت. هيچ كس از هاشمي به من نزديكتر نيست.روزگاري ميا كه حناق بيري اوسه هيچ كه ني ودادت برسه . بي زوو.

[پاسخ]

ج -نظریان در گفته :

آقای معراج سلام

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خدمت برادر عزیز فدا حسین
عزیز دلم اگه فکر می کنی ما هشت سال جنگو با پول پسته هشمی جنگیدیم سخت در اشتباهی.
در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری هم باید گفت این جمله(هیچکس از هاشمی به من نزدیکتر نیست) مربوط به دو دهه قبل است. تو این دو هه خیلی اتفاقات افتاده.
بنده انتظار داشتم آقای شیخ جعفری به کامنت بنده در مورخ 23 مهر جواب بدهند ولی ظاهراً ایشان به بیراهه رفته است. یا شیخ لطفاً در خصوص کامنت اینجانب پاسخ بگذارید نه اینکه به دوئل مناظره دعوت کنید.
می خواهید مناظره بزارید که باز تبلیغ خودتون بشه. خدا وکیلی اگه مثلاً آقای …..رئیس جمهور شده بود حاضر بودید مناظره کنید یا اکنون که به قول شماها(که اینطور هم نیست) فرزند معنوی آقای هاشمی رئیس جمهور شده می خواید مناظره کنید و بهره ای از این جلسه ببرید؟ چرا تو این هشت سال مناظره نکردید؟ آیا تو وزارت ارشاد دنبال پستی هستید و می خواید با این مناظره ارادت خودتونو نشون بدید؟ ان شاالله که اینجوری نیست………

[پاسخ]

خیلی ممنون .مقاله خیلی خوبی بود

[پاسخ]

سلام
آقا معراج امشب دیگه هاشمی خوب نمی خوابه. چون بین شما ها دیگه جایگاهی نداره………………
آقا جان شما مواظب کلاه خودت باشه.با آقا زاده ها کاری نداشته باش

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :