کد خبر : 35915
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 733 بازدید

مجتبی ملکی به عنوان مشاور استاندار لرستان در امور برنامه ریزی و بودجه منصوب شد

  با صدور حکمی از سوی هوشنگ بازوند استاندار لرستان مشاور وی در امور برنامه ریزی و بودجه منصوب شد. ، با صدور حکمی از سوی هوشنگ بازوند استاندار لرستان، مجتبی ملکی به عنوان مشاور استاندار در امور برنامه ریزی و بودجه منصوب شد. استاندار لرستان در این رابطه گفت: با توجه به شناختی که […]

IMG20163221

 

با صدور حکمی از سوی هوشنگ بازوند استاندار لرستان مشاور وی در امور برنامه ریزی و بودجه منصوب شد.

، با صدور حکمی از سوی هوشنگ بازوند استاندار لرستان، مجتبی ملکی به عنوان مشاور استاندار در امور برنامه ریزی و بودجه منصوب شد.

استاندار لرستان در این رابطه گفت: با توجه به شناختی که از آقای ملکی داشتم و همچنین تجربیات و سوابق در امور بودجه و برنامه ریزی وی را به عنوان مشاور در این حوزه منصوب کردم.

بازوند ادامه داد: همچنین با توجه به تشکیل ستادی برای تدوین بودجه سال 93 و همچنین بررسی نقاط ضعف و قوت بودجه امسال از تجربیات آقای ملکی در این ستاد استفاده خواهد شد.

وی از همه دستگاههای مرتبط خواست تا با وی همکاری لازم و جدی را داشته باشند و بیان داشت: همچنین اطلاعات مورد نیاز در این حوزه باید از سوی دستگاههای مختلف به این ستاد ارائه شود.

استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت حضور مدیران در جلسات این ستاد بیان داشت: باید به گونه ای عمل شود که در بودجه سال 93 به جایگاه واقعی خود برسم.

 گفتنی است مجتبی ملکی برادر شهرام ملکی مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان می باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهدی یاری نیویورک در گفته :

جناب آرادبخت عریر بنده سابقه ای در کار خبرنگاری یا کار در روزنامه با وبسایت ندارم و انجام هم ندادم ولی اینو به جرات میتونم بگم یک روزنامه خوان حرفه ای هستم تا همین الان ندیده بودم که خبر انتصاب مشاور استاندار اونم نه مشاور ارشد بلکه در امور بودجه را کار کرده باشه و از عجایب دیگر خط آخر خبرتون درباره برادر ایشون است! بعنوان یک خواننده دایمی و روزانه وبسایت شما در خارج از کشور منتظر پاسخ شما هستم. ومن الله التوفیق

[پاسخ]

سياوش در گفته :

برادر گرامي جناب ياري با سلام – من در كاليفرنيا هستم. قرار مي گذارم يك روز شما رو ببينم – به صرف قهوه.مشكل شما اين است كه كوهدشت را با نيويورك در يك سبد قرار دادي.آقاي آزادبخت همينطوري هست.ارادتمند جناب آزادبخت هم هستم .شما هم ناراحت نشو برادر اينجا آمريكاست.مرگ بر آمريكا.

[پاسخ]

بی طرف پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۸ مهر , ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷:

برادر گرامی،آقا سیاوش خدا وکیلی خودت فهمیدی چی گفتی؟
-قرار می گذاری که چی بشه؟
-آقای آزادبخت همینطوری هست،یعنی چی؟
-یک خبر وقتی ارزش خبری نداشته باشد چه ربطی به کوهدشت یا نیویورک دارد؟
-مرگ بر امریکا چه ربطی به قضیه داشت؟
در ضمن منظور آقا مهدی این بود که این گونه اخبار زیاد مهم نیستند که در سایت مهم و پربیننده میرملاس یا هر سایتی درج شوند.خبر باید ارزش این را داشته باشد که به اطلاع عموم برسد.

[پاسخ]

کولیوند در گفته :

انتصاب استادفرهیخته دانشگاه جناب آقای مجتبی ملکی راتبریک وازحضرت حق جل جلاله برای ایشان آرزوی موفقیت وسربلندی رادارم

[پاسخ]

محمدی از خرم آباد در گفته :

انتصاب جناب آقای مجتبی ملکی استاد فرهیخته دانشگاه را به عنوان مشاور استاندار تبریک میگویم

[پاسخ]

سلام میشه سوابق آقای شهرام ملکی رو بذارید ?

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :