کد خبر : 35932
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 434 بازدید

مهندس بازوند : مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان به شایعات جابجایی توجه نکنند

    به گزارش  میرملاس نیوز ؛ هوشنگ بازوند سه‌شنبه‌شب در جلسه برنامه‌ریزی و توسعه لرستان که با حضور دو نماینده کوهدشت و سلسله و دلفان برگزار شد، با بیان اینکه اقتصاد لرستان تحمل کار بدون برنامه را ندارد، اظهار کرد: مدیران با جدید بیشتری دنبال کارها باشند و به این شایعات که جابجا می‌شوند […]

0 (9)

 

  به گزارش  میرملاس نیوز ؛ هوشنگ بازوند سه‌شنبه‌شب در جلسه برنامه‌ریزی و توسعه لرستان که با حضور دو نماینده کوهدشت و سلسله و دلفان برگزار شد، با بیان اینکه اقتصاد لرستان تحمل کار بدون برنامه را ندارد، اظهار کرد: مدیران با جدید بیشتری دنبال کارها باشند و به این شایعات که جابجا می‌شوند توجه نکنند، مدیرانی که کارایی داشته باشند، جابجا نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه مردم روی استخدام‌ها در لرستان گله‌مند هستند، افزود: همه استخدام‌ها در لرستان به دلیل بیکاری بالا زیرذره‌بین هستند و مردم از آنها مطلع می‌شوند.

استاندار لرستان بیان داشت: مشکل لرستان با استخدام یک هزار نفر حل نمی‌شود، بلکه باید سرمایه‌گذاری شود.

این مسئول یادآور شد: شورای برنامه‌ریزی شهرستان‌ها در هر شهرستان برگزار شود و نظارت بیشتری از پروژه‌های عمرانی صورت گیرد.

بازوند تصریح کرد: باید در این شورا از خرد جمعی استفاده شود و از ظرفیت نمایندگان استفاده شود.

استاندار لرستان گفت: باید مدیران از وعده وعیدها بپرهیزند، زیرا مردم از این حرکات خوششان نمی‌آید.

وی به توسعه فرودگاه اشاره کرد و افزود: تلاش می‌کنیم که وضعیت فرودگاه خرم‌آباد سروسامان بگیرد و روزانه دو پرواز انجام گیرد.

این مسئول متذکر شد: 33 درصد از بودجه کشور از طریق سیستم پیگیری است که باید از ظرفیت نمایندگان استفاده کنیم.

بازوند خاطرنشان کرد: برخی از پروژه‌های لرستان از کمبود اعتبار رنج می‌برند که باید این پروژه‌ها که ردیف اعتباری هم دارند، پیگیری شوند.

استاندار لرستان عنوان کرد: به دنبال فعال شدن کارگروه توسعه لرستان از طریق معاون اول رئیس جمهور هستیم که این یک ظرفیت خوبی برای لرستان بود.

وی، ایجاد انگیزه کاری در نیروهای انسانی و رفاهیات پرسنل را مهم برشمرد و ابراز داشت: باید تلاش شود، استان لرستان جزو استان‌های سردسیر محاسبه شود.

این مسئول اذعان کرد: میانگین عمر پروژه‌های ملی در لرستان بالای 12 سال است که با نرم کشوری و جهانی فاصله دارد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :