کد خبر : 35969
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 601 بازدید

مهندس بازوند : پروژه ۴ خطه ی كوهدشت خرم آباد،يكي از پروژه هاي حياتي لرستان است

به گزارش میرملاس نیوز ؛ هوشنگ بازوند در آيين بازديد از پروژه هاي راهسازي در دست اجراي شهرستان كوهدشت افزود: اين طرح ،يكي از طرح هاي عمراني زيربنايي و زيرساختي شهرستان كوهدشت است كه در راستان جذب سرمايه گذار و رشد و توسعه اين شهرستان نقش تاثير گذاري دارد.
وي افزود: در حال حاضر ۸۰ كيلومتر از اين محور در دست ساخت است ودر اين زمينه هيات كارشناسي مراحل و راههاي چگونگي …

N80862639-5026648عکس : امین آزادبخت

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  هوشنگ بازوند در آيين بازديد از پروژه هاي راهسازي در دست اجراي شهرستان كوهدشت افزود: اين طرح ،يكي از طرح هاي عمراني زيربنايي و زيرساختي شهرستان كوهدشت است كه در استان جذب سرمايه گذار و رشد و توسعه اين شهرستان نقش تاثير گذاري دارد.
وي افزود: در حال حاضر ۸۰ كيلومتر از اين محور در دست ساخت است ودر اين زمينه هيات كارشناسي مراحل و راههاي چگونگي تكميل اين پروژه مهم را بررسي كرده و تا يكي دو هفته آينده نتايج را اعلام خواهند كرد.
بازوند در اين رابطه از زحمات شهرام ملكي مدير كل راه و شهر سازي استان و الهيار ملكشاهي نماينده مردم كوهدشت در مجلس شوراي اسلامي به خاطر پيگيري و حمايت از اين پروژه قدر داني كرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سوخته در گفته :

با سلام و احترام . آقايان نزديك به استاندار محترم لطف كنيد در خصوص معرفي نيروهاي جوان جهت استفاده و بكارگيري در تيم هاي كاري استان سفارشات لازم را داشته باشيد .
در سطح كشور و در استانهايي ديگر كم نداريم جوانان با استعداد، مستعد، فعال، پر تلاش و جسوري كه عملكردهاي مثبتي در كارنامه هاشون دارند و كار براي منطقه و زادگاه و استان خودشان جزء آرزوهايشان است .
يكي از اولويت ها مي تواند سازماندهي جوانان استان و شروع كارهاي زير بنايي بطور دقيق و حساب شده باشد بطوري كه براي سالهاي آينده كادر سازي مناسب انجام شود .

[پاسخ]

طریون در گفته :

خواهشاًًً زودتر این طرحو تکمیل کنید،جون خیلیا به وسیله ی این جاده گرفته شده.

[پاسخ]

یونس بازوند در گفته :

با سلام
استاندار محترم جناب آقای بازوند
ما جمعی از کارشناسان بهداشت استان طی ملاقات با حضرتعالی در خصوص استخدامی استانداری و نظر موافق شما در این مورد که داشتن مدرک بالاتر اشکال ندارد و ارجاع دادن نامه به آقای صفدی مدیر کل منابع انسانی ، آقای صفدی مخالف جذب ما جوانان بیکار استان هستند و می خواهند پستها خالی بماند. لطفا ما را یاری دهید.

[پاسخ]

غریبا سروش در گفته :

باسلام

استاندار محترم جناب آقای بازوند

لطفاً سری به ورودی شهر خرم آباد در جنوب هم بزنید وضعیت و نمای نامناسبی دارد درضمن روستا ها حتی آب آشامیدنی و آسفالت ندارند همین روستای جنب فرودگاه خرم آباد (روستای میانگلال ) کوچه هایش حتی شن ریزی نشده اند ما تقاضای بررسی داریم اما دهیاریها واقعاًکم کارند و کوتاهی می کنند لطفاً به درخواستهای مارسیدگی کنید هزینه برای جدول کشی روستا 50میلیون بوده ام نصفه خیابان رو جدول کشی کرده و می گویند بودجه تمام شده این موارد را بیشتر زیر نظر بگیرید

[پاسخ]

ملکشاهی در گفته :

میرملاس جان این عکس مربوط به منطقه علی اباد خرم آباد است آقای بازوند و ملکشاهی و شهرام ملکی در سکوت خبری به کوهدشت سفر کردند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :