کد خبر : 36377
تاریخ انتشار : ۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,164 بازدید

تقدیر علی لاریجانی از عملکرد کرمرضا پیریایی در اجرای مصوبات سفر رهبری

    به گزارش میرملاس نیوز به نقل از جریان ، دکتر علی لاریجانی در جلسه شورای اداری استان قم که در تالار معصومیه استانداری برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: قم پایگاه اصیل تشییع و محل فهم واقعی مکتب اهل بیت(ع) است. وی با ابراز خرسندی از گزارش مدیران استان از چگونگی اجرای مصوبات […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از جریان ، دکتر علی لاریجانی در جلسه شورای اداری استان قم که در تالار معصومیه استانداری برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: قم پایگاه اصیل تشییع و محل فهم واقعی مکتب اهل بیت(ع) است.

وی با ابراز خرسندی از گزارش مدیران استان از چگونگی اجرای مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به قم از تلاش های پیریایی استاندار قم و مدیران استان تقدیر کرد و گفت: کمبود اعتبارات که در برخی از پروژه‌ها بدان اشاره شده است چیز عجیبی در وضعیت اقتصاد فعلی کشور نیست و البته امیدواریم با تلاشهای مدیران استان و آقای استاندار که در پیگیری این امور متضلع (خبره ) هستند شاهد اتمام کامل این مصوبات باشیم .

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان داشت: عدم تخصص اعتبارات پروژه‌های عمرانی در استان‌ها آفت بزرگی است که باید برای آن چاره‌ای اندیشید.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در بودجه سال آینده ردیفی برای تأمین اعتبارات پروژه‌های سفر رهبری به قم اختصاص یابد که این مسئله باید در کمیسیون برنامه و بودجه مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه ساخت مترو برای قم ضروری است افزود: با توجه به رشد جمعیتی قم، راه اندازی و ساخت مترو ضرورت دارد که این پروژه در ده کلان شهر پر جمعیت کشور اجرایی خواهد شد و بودجه‌هایی خاص نیز برای احداث آن در نظر گرفته شده است.

به گزارش جریان، کرم‌رضا پیریایی هم در سخنانی اظهار داشت: سفر مقام معظم رهبری در زمان خشکسالی اعتبارات کمک خوبی به استان قم کرد و به پروژه‌های عمرانی رونق بخشید.

استاندار قم، نتایج مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به قم را چشمگیر دانست و ابراز داشت: انتقال آب به قم از مهم‌ترین پروژه‌های سفر رهبر معظم انقلاب بود که برای تکمیل آن و ساخت سد کوچری نیازمند تعامل بین استانی هستیم.

پیریایی، ساخت مترو در قم را مهم توصیف و از آن به عنوان مکمل زیرساخت استانی یاد کرد و افزود: حفاری‌های این پروژه با حضور رئیس مجلس در ماه‌های گذشته آغاز شده که این پروژه نیز نیازمند حمایت است.

وی با بیان اینکه کار‌ها در استان قم باید با وحدت و همدلی پیش رود، افزود: اصل خبری که در خصوص متوقف شدن یکی از پروژه‌ها بیان شد نادرست بوده و مسئولان نیز باید در موضع گیری‌های خود ملاحظات همه جوانب را داشته باشند.

استاندار قم، در ادامه با تقدیر از مواضع دکتر لاریجانی در نطق‌های پیش از دستور مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این نطق‌های استراتژیک ایشان در خصوص مسائل خارجی و داخلی  موجب اقتدار مجلس و مایه افتخار مردم قم است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوشکی در گفته :

رییس مجلس پیریایی راخبره دانسته وزیر کشور دولت روحانی هم میگویداستاندارقم بحران راخوب مدیریت کرد جالب اینجاست دولت میخواهد امثال آقای پیریایی را کنار بگذارد بابا ایول!

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ جمعه ۳ آبان , ۱۳۹۲ ۲۲:۱۷:

ایو به جمالت آقای کوشکی
کسی در توانمندی آقای پیریایی شک نداره بالاخره از اول انقلاب جاهای مختلف مدیر بوده و موفق ، منتها این دولت هم حق داره هم فکرها و هم مسلک های خودشو بیاره سر کار دیگه …

[پاسخ]

محسنیان پاسخ در تاريخ جمعه ۳ آبان , ۱۳۹۲ ۲۲:۴۳:

تعریف لاریجانی از پیریایی خیلی جالبه ظاهر قضیه این بود که خیلی با هم خوب نباشند ولی مثل اینکه واقعیت ها با اونچیزی که تو رسانه ها منعکس میشه خیلی متفاوته به هر حال ما از رفاقت نیروهای سیاسی کشور ناراحت نمیشویم کاش همه با هم دوست و یکی بشوند.

[پاسخ]

زاهدآقایی در گفته :

درود بر پیریایی

[پاسخ]

كيايي در گفته :

موفقيت هاي جناب پيريايي در عرصه هاي مختلف مايه ي افتخار است او شخصيتي مقبول و توانمند است كه در دوره هاي مختلف از توانش استفاده شده اميد كه همه هم استانيهاي قابل و موفقمان موفقتر باشند

[پاسخ]

امیر در گفته :

آقای پیریایی فردی توانمندو مقتدر می باشد انشااله با این رضایت کاری که رئیس مجلس و وزیر کشور از ایشان دارند در همان پست ابقاء گردد

[پاسخ]

استوار و پابرجا در گفته :

كاشكي بري – عده اي- كوهدشتي بريم در دراخل وزارت كشور و رياست جمهوري بگيريم تا عوضش نكنن.بينم خيرت يه ديرينو شما كه ميخواستين وزير استيضاح كنيد.وژت و نو خيرتو

[پاسخ]

رضایی در گفته :

ایشون مستحق تقدیر هستن

[پاسخ]

نادر در گفته :

انديشه پيريايي محصور قراءت هاي تك صدايي نيست!
حتما افراد مدير با وسعت نگاه ايشان قابل تقديرند!
البته در اين برنامه بايد از آقا تعريف وتقدير كرد همانطور كه پيريايي تشريح كرده!
ولي معرف بايد اجل واعلي ار معرف باشد ودر تقدير هم اينگونه است
ولذا كسي نميتواند از جايگاه جود از ولي تقدير كند اعمال آقا به وجه الهي ثبت است و ماجور!
هرجا آقا سفر كردند لطف الهي شامل حال اون خطه شد ومردم ولايي شاكر نعمت ولايت!
الحمد لله الذي جعلنا من المتمسكين بولايت امير المو منين (ع)

[پاسخ]

احمدي پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷:

سربازهاي ولايت شاكر خدا هستند كه آنهارا به اين تمسك ازمحور رهبري معظم منعم ساخته تشكرپيريايي از آقا هم سپاس استاندار ولايي قم ازولي امر است.ما از اين كه كسي از خطه انقلابي كوهدشت(قم لرستان) چنين جايگاهي درمركز جهان تشيع دارد خوشحاليم

[پاسخ]

خاک نفرین شده در گفته :

درود خدابرپیریهیای کوهدشت ودرودمابرتمامی کوهدشتیهای که دغدغه بهترزیستن مردم منطقه ی خودرافریادمیزنند فعلن که چیزکی هم نصیب ما نشده خداراچه دیدی

[پاسخ]

امرایی در گفته :

سلام خسته نباشید لطفا در مورد تصادف اتوبوس تعاونی شماره هشت کوهدشت در محور توره دیشب اطلاع رسانی کنید0اطلاعات دقیق)

[پاسخ]

گراوند در گفته :

میرملاس پرطرفدار و موفق است یک امکان خوب برای ما مردم کوهدشت است بشرط اینکه قدرش رو بدونیم جناح های سیاسی توی کامنت هاشون خودبینی نکنن ظرفیت های شهرمان کم نیست خود همین سایت هم ظرفیتی است اگرکوته بینها خرابکاری نکنن میتونیم ازفرصتهامون استفاده کنیم فرقی نمیکنه آقای پیریایی باشه یاهر کوهدشتی موفق دیگه یادمان باشه باید دست به دست هم بدیم ۰

[پاسخ]

نقد پاسخ در تاريخ دوشنبه ۶ آبان , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۳:

آقای گراوند: 1-قبول داریم میر ملاس محبوب وموفق است2-بخیل بودن وتنگ نظری هم مانع رشد است این هم درست 3-امایادتان نرود که خود جناح های سیاسی هم می توانند فرصت باشند والبته هستند هر نوع نظر آنها نباید با بدبینی رد شود ومنفی به حساب آید4-آقای پیریایی از نظر سیاسی نسبتا مسیر درستی را طی کرده است واز این جهت اگر مورد تایید بزرگان جریان اصولگرایی باشد مطلب خیلی تازه ای نیست اگر چه دراین خبر تایید آقای لاریجانی از ایشان تاییدکاری واجرایی است بنابر این به نظر من اینکه گفته ایید فرقی نمی کند. حرف درستی نیست. حتما فرق میکند آینده نزدیک ثابت می کند که ما باید اصل سرمایه گذاری مان را روی افراد برجسته ای صرف کنیم که اولا راه نظام ورهبری را ترجیح دهندوثانیا تجربه توانایی ولیاقت آنها ثابت شده باشد .

[پاسخ]

داور عباسی در گفته :

خبر مهم این بوده که اتوبوس کوهدشت به تهران تصادف کرده ومیرملاس هنوز در خوابه من به کشته شدگان تسلیت میگم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :