کد خبر : 36595
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,970 بازدید

مصاحبه اختصاصی میرملاس با مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت

  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مصاحبه مشروحی با جناب آقای نریمانی رئیس اداره آموزش و پرورش کوهدشت داشته ایم . در این مصاحبه سعی برآن بوده تا به مسایل رفاهی فرهنگیان و کیفیت آموزش علم در مدارس کوهدشت پرداخته شود . وضعیت آموزش و پرورش کوهدشت از زبان شما ؟ با عرض سلام […]

243343242-376x300

 

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مصاحبه مشروحی با جناب آقای نریمانی رئیس اداره آموزش و پرورش کوهدشت داشته ایم . در این مصاحبه سعی برآن بوده تا به مسایل رفاهی فرهنگیان و کیفیت آموزش علم در مدارس کوهدشت پرداخته شود .

وضعیت آموزش و پرورش کوهدشت از زبان شما ؟

با عرض سلام خدمت مخاطبان سایت وزین میرملاس  ؛ آموزش و پرورش در سطح کشور دارای پتانسیل ها و ظرفیت های بسیار قوی می باشدکه مهمترین سرمایه آموزش و پرورش در تمام کشور نیروی انسانی آن است که خوشبختانه در شهرستان کوهدشت نیز نیروهای بسیار خوب ، پر توان ، خلاق و قانونمداری وجود دارد که در حال شناسایی آن ها هستیم و البته نقاط ضعفی هم وجود دارد که مقداری از آن به مشکلات مالی موجود بر می گردد و بخشهایی از آن هم متوجه مشکلات جغرافیایی منطقه و مسائل قومی موجود در شهرستان می باشد که انشاالله با همدلی و همکاری با فرهنگیان عزیز بتوانیم با مرتفع ساختن مشکلات جزئی آموزش و پرورش آن را به جایگاه واقعی آن برسانیم .

 

 نقش آموزش و پرورش را در پيشرفت جامعه چگونه ارزيابي مي كنيد؟

بي شك آموزش و پرورش يكي از عظيم ترين و مهم ترين نهادهاي فرهنگي و تأثيرگذار كشور است و در سطح شهرستان نيز مهم ترين دستگاه فرهنگي ست. اين نهاد را مي توان پايه ي همه ي تحولات اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و سياسي به شمار آورد.
اقداماتي كه در راستاي پيشبرد اهداف دستگاه تعليم و تربيت شهرستان از ابتداي سال تحصيلي امسال انجام داده ايد را بيان نمائيد.
امسال با وجود محدوديت هاي اعتباري كه داشتيم با همدلي و درك مشترك و احساس مسئوليت كليه ي عوامل به ويژه مديران محترم مدارس با عزم جدي و تلاش بي وقفه الحمدلله سازماندهي كلي در مقاطع را داشتيم و همچنين با سازماندهي و زيباسازي فضا، تجهيزات و صدور به موقع ابلاغ همكاران مي توان گفت كه هيچ آموزشگاهي را نمي توان يافت كه تغييري هرچند اندك نكرده باشد.

از اين پس چه برنامه اي داريد؟ نقش نظارت و ارزيابي در آموزش و پرورش را در پيشبرد برنامه ها چگونه مي بينيد؟
چندين مؤلفه در دستور كار آموزش و پرورش قرار دارد كه چند مورد آن اجرايي شده يا در حال اجراست و إن شاء الله همه ي بدنه ي آموزش و پرورش بايد فعال شود. اما امروزه بدون برنامه ريزي و نظارت آگاهانه دست يابي به اهداف آموزش و پرورش و موفق بودن امكان پذير نيست. در اين خصوص نظارت و راهنمايي آموزشي و ارزشيابي همواره در اجراي مؤثر و موفق برنامه هاي آموزشي نقشي اساسي داشته و دارد و در همه ي نظام هاي آموزشي به دليل اهميت مسأله و تأثير مطلوب، جزو يكي از مهم ترين وظايف مديران است. به همين منظور جهت نظارت بهتر و توجيه كليه ي عوامل به عنوان مثال در ماه منتهي به مهر ماه امسال 34 جلسه ي مختلف با تمامي لايه هاي آموزشي و پرورشي و اداري، معاونين آموزشي، معاونين اجرايي، خدمتگذاران، سرايداران برگزار شده است. در بحث نظارت بر مراكز آموزشي با وجود امكانات محدود هر 20 روز يك بار تمامي مدارس مورد بازديد قرار مي گيرند. در اين راستا پنج كارگروه بر اساس شاخص هاي تخصصي تشكيل شده است كه عبارت اند از: كارگروه پرورشي- كارگروه آموزشي- كارگروه اداري خدماتي- كارگروه فناوري،اجرايي و كارگروه سوادآموزي

مشورت در سبك مديريتي شما چه جايگاهي دارد؟
مشورت موضوعي بسيار مهم و اثرگذار براي يك مدير است. در همين راستا شورايي به نام “شوراي توسعه و نظارت بر آموزش و پرورش” از بين نخبگان، صاحب نظران، مديران و معاونين قبلي آموزش و پرورش و پيش كسوتان عزيز تشكيل شده كه متشكل از 32 نفر است و ماهانه جلسات آن برگزار مي شود. دبيرخانه ي اين شورا در شوراي آموزش و پرورش مي باشد.

چقدر به برنامه ريزي در كار خود اهميت مي دهيد؟
تمامي كادر اداري و مديران مدارس طي سه ماهه تابستان برنامه عملياتي خود را تنظيم و تحويل مديريت آموزش و پرورش كوهدشت داده اند.اين برنامه شامل شرح وظايف و انتخاب چندين هدف كمي و كيفي متناسب با شرح وظايف هر واحد اداري و آموزشي مي باشد و سپس راه هاي رسيدن به اين اهداف مشخص شده كه در نوع خود يكي از مهم ترين و مؤثرترين كارها در پيشبرد امورات است و موجب شده يك انضباط گروهي شكل بگيرد. بدون برنامه ريزي و هدف گذاري نمي توان به مقصد رسيد و نبايد در روزمرگي و امور ارجاعي متوقف شد.

در حوزه ي پرورشي چه اقداماتي داشته و چه برنامه اي داريد؟
با توجه دام هاي مختلفي كه بر سر راه فرزندان ماست و جنگ نرم و هوشمندانه اي كه بر اساس لذت طلبي و مادي گري با مديريت قريب به 80 مؤسسه جنگ نرم توسط غرب راه اندازي شده است، در راستاي امور پرورشي و تربيتي اميدواريم كه با برنامه ريزي هاي صورت گرفته امورات و همه ي فعاليت هاي سال تحصيلي جديد با همت همكاران پرورشي بر محور قرآن مجيد به عنوان بزرگترين و مقدس ترين كتاب زندگي باشد. در مرحله ي بعد توجه به سيره ي معصومين (ع) به عنوان الگوهاي عملي ما مسلمانان و طرح برگزاري نماز جماعت در همه ي مدارس كه به عنوان طرح سه ميم (مسجد،مدرسه و منزل) مطرح است و در نهايت حضور همكاران فرهنگي در 10 مسجد سطح شهرستان به هنگام نماز مغرب و عشاء  مورد تأكيد ماست. همچنين سازماندهي هيئت هاي مذهبي دانش آموزي، شناسايي مداحان، توجه جدي به حوزه ي تربيت بدني و سلامت، حضور هر هفته 3 آموزشگاه در نماز جمعه، برگزاري نماز جماعت هر سه شنبه در يك آموزشگاه به امامت جماعت امام جمعه ي محترم شهرستان، رگزاري جلسات تفسير قرآن هر پنجشنبه با حضور امام جمعه ي محترم در محل اداره ي آموزش و پرورش، اجراي طرح نور در راستاي حفظ كلام الله مجيد، توسعه و ترويج گفتمان هاي ديني، فعال سازي كميته هاي حجاب و عفاف و امر به معروف و نهي از منكر در مدارس و … بخشي از برنامه هاي ما در اين حوزه خواهد بود.
با توجه به مشكلات آموزشي موجود در اين زمينه چه اقداماتي مي خواهيد انجام دهيد؟ اگر كاري انجام شده ذكر كنيد.
در زمينه ي آموزش امسال با برنامه ريزي هاي انجام گرفته كه به صورت مختصر توضيح خواهم داد سالي طلائي از جهت ارتقاء كيفيت آموزشي خواهيم داشت.مدارس شهر و روستا در 5 قطب تقسيم بندي شده اند. مدارس خاص تيزهوشان، نمونه دولتي،شاهد، مدارس غيرانتفاعي ؛ مدارس دولتي شهري ، مدارس مستقل و همچنين مدارس روستايي و تابع مجتمع هاي آموزشي و پرورشي كه هر قطب با مجموعه ي خودش وارد رقابت ارزيابي و ارزشيابي مي شود. ان شاءالله در يك فضاي سالم و رقابتي با همدلي فعاليت ها ادامه مي يابد. امسال هم راهنمايان آموزشي و هم گروه هاي آموزشي در جايگاه اصلي خود يعني مرجعيت علمي و شخصيتي همكاران آموزشي خواهيم داشت و كلاس هاي متفاوت كارگاهي نيز در نظر گرفته شده است.اعتقاد ما بر اين است كه حتي يك دقيقه تأخير در انجام امور بخشيدني نيست. البته اين موضوع را از جايگاه يك همكار گفتيم و همه ي بدنه ي آموزش و پرورش بايستي فعال شود.

امسال اوضاع مالي و اعتباري آموزش و پرورش كوهدشت چگونه بود؟
اگر بخواهيم چند جمله اي را در حوزه ي مسائل مالي بيان كنيم بايستي گفت اعتبارات امسال اگرچه در قياس با سنوات گذشته مشكلاتي داشت ولي با رايزني هايي كه انجام گرفت و دعوت چندين باره از مديركل محترم آموزش و پرورش استان و مسئولين محترم نوسازي مدارس استان براي بازديد از پروژه هايي كه طي ساليان گذشته به طور كلي فراموش شده بودند و عمر بعضي از آن ها نزديك به يك دهه است و از رديف اعتبارات استان نيز حذف شده بودند، اعتباراتی جذب شد. از جمله سالن کوثر که بزرگترین سالن برگزاری جلسات شهرستان است و برای تجهیز آن 1580000000 ریال اعتبار جذب شده است. همچنین برای تکمیل پروژه ی ساخت زمین فوتبال مبلغ 600000000 ریال تخصیص داده شده است. راه اندازی صندوق خیریه ی امام زمان “عج” اقدامی دیگر بوده است. در شهرستان کوهدشت حدود 4500 دانش آموز بی بضاعت و در عین حال مستعد وجود دارد که تحت حمایت هیچ نهادی نیستند و برای تهیه ملزومات اولیه ی تحصیل با مشکلات فراوان مواجهند. به سبب ارتباط مستقیم جامعه ی فرهنگی با این عزیزان، ایشان بیش از سایر اقشار جامعه دغدغه و نگرانی دانش آموزان را داشته و دارند و از این جهت در
تأمین سرمایه ی صندوق فوق نقش اصلی را داشته و ماهانه مبلغی از حقوق و مزایای دریافتی خود را به این امر خداپسندانه اختصاص داده اند.قابل ذکر است که کلیه ی فعالیت های این صندوق فارغ از مسائل سیاسی، حزبی و انتفاعی بوده و صرفأ در راه کمک به دانش آموزان نیازمند می باشد. امیدواریم بتوانیم با جلب کمک های سایر همکاران عزیز و همچنین اقشار سخاوتمند امکان ادامه ی تحصیل کودکانی را فراهم آوریم که همچون فرزندان خودمان علاقه مند به شادی، تحصیل و پیشرفت اند.
البته به دلیل محدودیتی که وجود دارد از بیان جزئیات عملکرد همکاران در این حوزه خودداری نموده و آن را به مصاحبه های بعدی موکول می کنم.

آقای نریمانی، در حال حاضر آموزش و پرورش کوهدشت با چه کمبودها، مشکلات و نواقصی مواجه است؟
اگر چه در این مجال، کارهای انجام گرفته بیان شد اما بدیهی ست که در این شهرستان ما با مشکلات عدیده ی سخت افزاری مواجهیم که رفع آن ها نیاز به توجه ویژه و همچنین اعتبارات ویژه ی کشوری و استانی دارد. از جمله تخریب و بازسازی بسیاری از فضاهای آموزشی و پرورشی.
احداث اردوگاه دانش آموزی به عنوان مرکزیت غرب استان لرستان از مطالبات ماست. بدون در نظر گرفتن شهرهای همجوار چگنی و پلدختر، اگر فقط جمعیت دانش آموزی شهرستان را در نظر بگیریم حدود 35000 نفر می باشد که دومین شهرستان استان از نظر جمعیت دانش آموزی می باشد. مضافاً هوای بسیار مناسب در فصل زمستان و نبود امکانات تفریحی و رفاهی بر ضرورت کار افزوده است.
از دیگر نیازهای شهرستان، احداث هنرستان کشاورزی ست. کوهدشت قطب کشاورزی استان است و ما جهت ارتقای سطح کشاورزی منطقه نیازمند نیروی کار نیمه ماهر هستیم.
همچنین ضرورت دارد دانشگاه فرهنگیان کوهدشت راه اندازی شود. از آن جهت که آمار دانشجویان کوهدشتی این دانشگاه بالاست و کوهدشت با مراکز استان و شهرستان الیگودرز فاصله ی نسبتاً زیادی دارد. از طرفی کوهدشت قبلاً دارای مرکز تربیت معلم بوده است.

 

در پایان چه سخنی با مخاطبان میرملاسی دارید؟
بایستی یادآور شوم که ارزیابی از کار آموزش و پرورش بایستی با در نظر گرفتن منابع و موانع از یک سو و امکانات و مقدورات از سوی دیگر و در ظرف زمانی خاص خود باشد. رسالت همه ی ما چه به عنوان اولیاء مدارس چه به عنوان اولیاء خانواده رسالتی خطیر و دو بعدی ست. چه از بعد علمی و چه از بعد فرهنگی. هیچ موقع از لحاظ توسعه یافتگی نباید قانع باشیم و خودمان را متوقف کنیم چراکه باب علم و فرهنگ هیچ حد و مرزی ندارد و همه باید در این ابعاد مشارکت جدی، مشفقانه، همراه با انتقاد سازنده که منجر به رشد و شکوفایی عرصه ی تعلیم و تربیت گردد داشته باشیم. اگر آموزش و پرورش را در رأس و به عنوان مسأله ی اول می شناسیم و برای آن جایگاه ویژه قائلیم، اظهارنظرها و نقدهایمان در بسیاری از موارد کارشناسانه و عالمانه باشد. بحث تعلیم و تربیت و فرهنگ مسأله ای غامض و پیچیده است. به همین دلیل نباید آموزش و پرورش را وارد مناقشات بی اساس کرد. از کاهی کوهی نسازیم و از کوهی کاهی. مرز بین نقد و تخریب را بدانیم و جایگاه خطیر آموزش و پرورش را بشناسیم. اگر هم سئوالی و نقدی داریم اولین جایی که بایستی در آن به پاسخ رسید و رفع ابهام کرد خود آموزش و پرورش است. اگر یکی از ادارات در انجام وظیفه ی خود موفق نباشد یک بخش از کشور زمین گذاشته می شود ولی با اختلال در آموزش و پرورش کار همه ی دستگاه ها معطل می ماند. عیب و نقص در آموزش و پرورش عیب و نقص در همه ی دستگاه هاست.
برای شما میرملاسی ها ، تمامی هم تباران و همکاران آرزوی موفقیت و بهروزی میکنم.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احسنت در گفته :

احسنت

[پاسخ]

یونس گراوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱:

کوهدشت این مهمه نیروی توانا و بومی دارد ایشان را از کجا آورده اند رییس کرده اند؟

[پاسخ]

گراوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸:

تهران قم استان مركزي كرمانشاه و…..نيروي توانمند ندارند كه همشهريان كوهدشتي در انجا پست هاي بالاي دارند چرا جزيره اي فكر مي كنيد

[پاسخ]

سجاد سلیمانی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۱۶:۱۶:

حق با گراوند است، جناب نریمانی با نیروی انسانی کوهدشت هیچگونه آشنایی ندارد ند
از ایشان بپرسید چند فرهنگی را در کوهدشت می شناسد؟

[پاسخ]

سر ا بريا در گفته :

اقاي ريس چرا فكري به حال وضعيت معلمان غيرانتفاعي كه ساعتي 2هزار نميگيرن بكن به خدا ما هم شرمنده زن و بچه ايم

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۶ آبان , ۱۳۹۲ ۲۱:۳۵:

تصمیم گیری در مورد استخدام در صلاحیت وزیر نیست چه برسد به نریمانی بایستی مجلس ردیف حقوقی در اختیار. وزرات

[پاسخ]

اهالی خاوه شمالی نوراباد-ب.سیف در گفته :

تشکر از برادر نریمانی
واقعا”اقای نریمانی مدیرفعال وقدری است ازلحاظ فکری-برنامه -جسمانی-اجتماعی-وغیره….
زنده وسربلند باد

[پاسخ]

محمدی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۸ آبان , ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳:

چه ربطی؟

[پاسخ]

حاجی علی شیراوند در گفته :

نجابت،متانت وبزرگواری آقای نریمانی ستودنی است.لازم می دانم از حسن نیت ایشان دررابطه با پیگیری وپاسخگویی موضوع مربوط به خود، از ایشان تقدیر وتشکر نمایم.

[پاسخ]

نریمانی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۱۶:۰۷:

بسمه تعالی
برادر شیراوند ضمن تشکر از اظهار لطف وحسن نیت حضرتعالی،اینجانب بعنوان عضوی از اعضای جامعه بزرگ فرهنگیان خدمت به زحمت کشان این حوزه را مایه مباهات وافتخار خود دانسته ونیک می دانم که اگر پست مدیریت ماندنی بود هرگز نوبت به بنده نمی رسید وهمیشه باید گفت خدایا چنان کن سر انجام کار ،تو خشنود باشی وما رستگار.

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۱ آبان , ۱۳۹۲ ۱۷:۲۶:

اقای نریمانی شنیده میشود برا فرماداری رومشگان معرفی شده ای

[پاسخ]

دلفان در گفته :

برادران زرنگ کوهدشتی دست رو خوب مهره هایی میذارید اون از یاری اینم از نریمانی حالا ما رو گذاشتید با ویرانه ای به اسم اموزش و پرورش نورآباد

[پاسخ]

ديده بان پاسخ در تاريخ دوشنبه ۶ آبان , ۱۳۹۲ ۲۲:۵۵:

آقاي ياري يكي از بي احساس ترين مديراني بود كه در كوهدشت منصوب شده بود .اگر نمي داني بدان .
ولي آقاي نريماني مرد درستي است .

[پاسخ]

دوست پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲:

یاری کیه کدام یاری

[پاسخ]

گراوند در گفته :

آقای نریمانی با قبول کردن مردودهای زیر صفر وبالا بردن درصد قبولی ساختگی پدر مردم رو در نیارید

[پاسخ]

حسيني پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴:

من خودم مديرم جناب اقاي گراوند تخريب چي اولادر آموزش وپرورش نمره زير صفرنداريم دوما اگر بپرسي از مديران شهرستان درجلسه مديران مدارس نريماني بسيار تاكيد كردند كه هركسي به دانش آموز نمره الكي بدهد خيانت كرده است

[پاسخ]

همكار فرهنگي در گفته :

بنده بعنوان يك همكار فرهنگي و شهروند كوهدشتي از دقت ،برنامه ريزي، پيگيري و جديت مدير محترم، ارزشي و پر تلاش آموزش و پرورش صميمانه تقدير و تشكر مي نمايم.

[پاسخ]

ح-ن فرهنگی از نوراباد در گفته :

سلام برانان که لایق سلام اند/یکرنگ ویکدل ویک مرام اند /هم گل اند وگنجینه ،هم دوست هر جه از انان تعریف کنی نیکوست .تقدیم به حا ج بهمن نریمانی مدیر لایق آموزش و پرورش کوهدشت

[پاسخ]

محمديان در گفته :

بطور کلی آموزش و پرورش زیر بنای اجتماع و آینده اجتماعی كشور است و نمی توان آنرا بصورت تصادفی اداره كرد وضرورت برنامه ریزی برای هر سازمان و موسسه به اندازه ای روشن است كه نیاز به تبیین و توجیه ندارد و برنامه ریزی برای سازمان به اندازه تنفس برای یك موجود زنده اهمیت دارد .بنده به عينه شاهد برنامه ريزي و جديت ايشان در آموزش و پرورش هستم و آرزوي توفيق روز افزون براي ايشان و كادر همكارانش دارم.

[پاسخ]

ميرزايي در گفته :

بدون ترديدآقاي نريماني يكي ازبهترين وفعالترين مديران استاني مي باشد كه لياقت پستهاي بالاتر مثل استانداري را داردمن شخصاً چندين سال درخدمت ايشان بوده ام و پيگيري وتلاش ايشان را درانجام امورات ديده ام كه بسيار فعال ميباشد اميدواريم كه درآينده اين مدير تواناوارزشي را درپستهاي بالاتر ببينيم ويك پيشنهاد براي شما ميرملاسي ها دارم كه كارهاي اين مدير توانمند را بيشتر انعكاس دهيد وتعصب بيجا را كنار بذاريد وببينيد كه اين مدير براي شهرستان كوهدشت بسيار تلاش ميكند

[پاسخ]

مهدي دوست محمدي در گفته :

با سلام و تشكر بابت ترتيب دادن اين مصاحبه ي نسبتاً دقيق و كامل.
بهمن نريماني، مديري توانمند، كاردان و داراي علم مديريت و برنامه ريزي ست. ايشاد از نظر اعتدال سياسي به زعم حقير مديري منحصر به فرد در آموزش و پرورش لرستان است. ريزبيني و دقت در امور و آگاهي كامل از وظايف و اختيارات تمام واحدهاي تحت مديريت از ديگر ويژگي هاي بارز ايشان است. مديري كه براي جذب اعتبار و كمك خيرين خود رأساً و مكرراً به استان هاي مختلف كشور سفر مي كند و مدام در حال رايزني ست شايسته ي تقدير است. از ديگر وجوه بارز شخصيتي وي همكاري كردن و احترام قائل شدن براي رسانه هاي چاپي و مجازي لرستان است. مهرماه 92 مهري متفاوت و ماندگار با تفاوت فاحش نسبت به سنوات قبل بود. چه از نظر ساماندهي نيروي انساني چه از نظر تحول در شكل ساختاري مدارس به ويژه مدارس مناطق محروم. همه ي اين موارد با وجود كمبود اعتبار شديد و تحت لواي مديريت ايشان اتفاق افتاد.
اين مطالب را نه از سر حوائج شخصي كه از سر قدرداني و واقع بيني عرض كردم.

[پاسخ]

دوست محمدي پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۸ آبان , ۱۳۹۲ ۱۳:۳۱:

ايشاد در سطر دوم ” ايشان” شود.

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۸ آبان , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۴:

ازآنچه رنگ تعلق پذیرد بیزارم

[پاسخ]

حقيقت -فرهنگ پاسخ در تاريخ جمعه ۱۰ آبان , ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸:

اجركم عنداله چقدرآدم واقع بيني هستي.مهم نيست اسمت رانوشته اي! خداازسرتقصيرهمه خواهدگذشت.
شماپرسنلي ات راهم مينوشتي بدنبود.آخه نيازه آدمهابايدبامشخصات كامل مطالب رابنويسند.گناه داره .بنويس عزيزيزم مثل همين ايشاداصلاحيه بفرست ممكنه 2مهدي دوست محمدي باشه به حساب كي بره!

[پاسخ]

مهدی دوست محمدی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۰ آبان , ۱۳۹۲ ۱۸:۴۹:

با سلام دوست عزیز و با کمال احترام، شما اگر اهل حقیقت و فرهنگ هستید ابتدا دنبال نام های مستعار نروید! در خصوص ادعاهایم حاضرم مستند و رودر رو با شما مناظره و صحبت کنم.
آدرس: واحد حقوقی و معاضدت قضایی آموزش و پرورش کوهدشت.
اگر دوستان ما در میرملاس تأیید کنند!

[پاسخ]

حامد فیضی در گفته :

چرا این همه از این آقا چاپلوسی می کنید؟ چه مدیریتی؟ ما که از ایشان چیزی ندیده ایم، البته قطعا کارهای مثبتی داشته ولی ضعف این جناب را هم ببینید

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲:

ا کثر کامنت ها بدون اسم ویا اسامی مستعاره پس هم چاپلوسی نیست. دین ما اینه میگه کسی که ازمخلوق. تتشکر نکنه از خالق خودش

[پاسخ]

مراد در گفته :

باسلام وعرض خسته نباشيد خدمت جناب آقاي نريماني مدير توانامنظم ودلسوزمن يك انتقاد نسبت به شما دارم واون اينكه چرا يك شخصي را به حراست شهرستان نورآباد آورديد كه واقعادرحق فرهنگيان اين منطقه محروم ظلم ميكند آقاي نريماني من درزمان شما نه پستي گرفتم فقط يك معلم ساده بودم ولي بزرگترين اشتباهتون اين بوده

[پاسخ]

سر ا بريا در گفته :

ما نگفتيم نريماني نيروهاي غيرانتفاعي را استخدام كنه ايشون پل ارتباطي باشنبا رده بالاتر جهت اگاه نموندن مسولين بي فكر و موسسين محترم مدارس كه نيروهاي ازاد را به معني واقعي كلمه استعمار كرده اند وساعتي 1500-2000 پرداخت مي كنن شواهد زيادي هم داريم از عدم رعايت حرمت نيروهاي آزاد از سوي برخي موسسان و مديران.لطفا آقاي نريماني پاسخگو باشن چرا نظارت صورت نمي گيرد

[پاسخ]

آزادبخت در گفته :

با سلام به اقاي ازادبخت چرا اخبار اموزش وپرورش كمتر استفاده ميكني از زمان معارفه نريماني تاكنون اموزش و پرورش خبر انچناني نداشته من در متن مصاحبه دقت كامل كردم انصافا ايشان احاطه كامل در اين حوزه رادارند وما خوشحاليم كه بالاخره از بين مديران شهرستان مديري توانمند وبا نجابت سكان اين اداره حساس را بر عهده گرفته و ارامشي نسبي همراه با رضايت حاكم شده است

[پاسخ]

ع. م فرهنگی از نوراباد در گفته :

باسلام آقای نریمانی بزرگوار هرجا که باشی: دعام هریسه خدایارت بو،اربابم حسین (ع) نگهدارت بو ،امام زمون هر بو وکه ست ، اقا ابوالفضل بگره دست . امیدوارم موفق باشی

[پاسخ]

سلام
اقای نریمانی عزیز: انان که بودنت را قدر نم دانستند تازه می فهمندمدیرلایق داشتن یعنی چه؟ ای بارزترین مصداق مدیر لایق ،توانمندو با اخلاق .هرجا که هستی دست حق یارتو > کوهدشتی ها ی خوش شناس قدر اقای نریمانی را بدانید.

[پاسخ]

واقع گرا در گفته :

درود بر نریمانی که مدیریتش واقعا مثال زدنی است ومن خود شاهدم که بعضی ازکارمندانش خارج از وقت اداری گاهی تا پاسی از شب را در اداره سپری می کنند واین در حالیست که از از اضافه کاری هم خبری نیست پس این است درس محبت ….

[پاسخ]

باقري- كارشناس مشاركتهاي آموزش و پرورش كوهدشت در گفته :

با سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران عزيزم درمدارس غيرانتفاعي شهرستان، در پاسخ به گله مندي دوست عزيزمان از مبلغ حق التدريس مدارس غير انتفاعي بايد عرض كنم كه: اولا: بخشنامه اي در مورد ميزان حق التدريس مدارس غير انتفاعي با مبلغي خاص صادر نگرديده است ثانيا:مبلغ حق التدريس بر اساس توافق طرفين(دبير و مؤسس) مي باشد ثالثا: تقاضاي بيش از حد بسياري از عزيزان بخاطر كسب سابقه تدريس در مدارس غير انتفاعي(و استخدام احتمالي) نيز مزيد بر علت شده است.
در پاسخ به گله مندي از برخي مديران و مؤسسين مدارس غير انتفاعي نيز انتظار مي رود موارد اعتراض بصورت مكتوب ارسال ، تا انشاء الله اقدام مقتضي صورت گيرد.

[پاسخ]

با سلام اقای نریمانی اکثر فرهنگیان نورآباد همه افسوس میخورن که مدیری توانمند و مقتدر و کاردانی مثل شما را از دست دادند دوران طلایی آموزش پرورش در زمان مدیریت جنابعالی بود صبر و بیان شیوا و توانمندی شما زبان زد همه بود هر کجا که هستید سربلند موفق باشید

[پاسخ]

از اقدامات اولیه( پروژه مهر) که انجام دادن اقای نریمانی معلومه که مدیر لایق و کارشته ای هستن اما انگار مدیر کل هستن که باید 2ساعت منتظر بمونی تا موفق شی با ایشان ملاقات داشته باشی

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۷ آبان , ۱۳۹۲ ۲۳:۵۶:

علت طولانی بودن مدت زمان ملاقاتشان پاسخگو نبودن معاونانش ومراجعه تمامی ارباب رجوع به دفترشان

است

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

با سلام وخسته نباشید خدمت مدیر ….یک سوال چرا مکان اموزش پرورش را به مدرسه ای که برای دانش اموزان ساختند جابجا کردید ………..خدا وکیلی چه دلیلی داشت مگه گناه دانش اموزان چیه که نباید توی یک مدرسه نو و شیک درس بخونن

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۸ آبان , ۱۳۹۲ ۲۰:۰۲:

یکی از بهترین تصمیماتی که نریمانی گرفته همین جابجایی بود اطلاع دقیق دارم که با کارشناسی انجام گرفته هم به نفع دانش آموزان بوده وهم معلمی چون آموزش وپرورش فضای اداری نداره وفضای قبلی دقیقنا دو آموزشگاه. بوده که تعداد کلاسهاش هم بیشتر است فضای قبلی 1200 دانش اموز درس می خواندن ولی فضای فعلی4 آموزشگاه. میباشد باتوجه به اینکه امسال مقطع ابتدایی به دو دوره سه ساله تقسیم میشد بهترین فضا برای تصمیم فضای قبلی اداره بود حالا. بگذریم که چهار هزار فرهنگی برای پارک خودروهایشان مشکل داشتند

[پاسخ]

ياري ريس اداره صنعت معدن تجارت كوهدشت در گفته :

جا دارد از زحمات جناب اقاي نريماني تقدير و تشكر شود انشااله كه در اين راستا موفق و سربلند باشسيد

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۸ آبان , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۶:

یاری هم ازمدیران توانمندکشوری ایران است 2مدیر بی بدیل نریمانی وچراغعلی یاری

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۹ آبان , ۱۳۹۲ ۱۳:۱۸:

منظور یاری ریس اسبق آموزش وپرورش کوهدشته که نورآبادی بود نه یاری بازرگانی

[پاسخ]

ياري ريس اداره صنعت معدن تجارت كوهدشت در گفته :

جا دارد از زحمات جناب اقاي نريماني تقدير و تشكر شود انشااله كه در اين راستا موفق و سربلند باشيد

[پاسخ]

فرهنگي پاسخ در تاريخ جمعه ۱۰ آبان , ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱:

به نظرمن بايدچرغعلي ياري ونريماني راجزء مديران برترجهان بدانيم نشان لياقت وشجاعت برشمامبارك باد.

[پاسخ]

عسگر درويشي در گفته :

آقاي نريماني واقعاضمدير توانمدي ايت خداوند پشت وپناهشان باشد

[پاسخ]

فرهنگی دلفانی در گفته :

ببخشید حسرت درسته اشتباه تایپی بود

[پاسخ]

بهمن نريماني در گفته :

با سلام و احترام. تقدير و تشكر بي پايان دارم از كليه همكاران و عزيزاني كه از شهرستان هاي دلفان و كوهدشت از اين طريق نسبت به حقير ابراز لطف و محبت نموده اند.
مديريت آموزش و پرورش شهرستان كوهدشت دست نياز خود را به سوي تمامي علاقه مندان به نظام تعليم و تربيت و دغدغه مندان رشد و اعتلاي فرزندان مستعد اين سرزمين دراز كرده و آمادگي خود را جهت پذيرش هرگونه انتقاد و پيشنهادي از سوي همشهريان و هم استاني هاي عزيز اعلام مي دارد. ضمن پذيرش معايب و كاستي هاي موجود، بر اين باورم كه نقد و نقدپذيري كليد ورود بشر به ساحت سعادت و موفقيت است. سعادتمند و موفق باشيد.

[پاسخ]

فرهنگ دوست پاسخ در تاريخ جمعه ۱۰ آبان , ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳:

سلام بركوهدشت شهرنخبگان شهربزرگان.

[پاسخ]

دانشجو کارشناس ارشد حقوق در گفته :

با سلام خدمت همه کاربران محترم .. از دیگر توانمندیهای اقای نریمانی مسلط بودن به دروس و رشته های دیگر از جمله حقوق.. الهیات .فقه .و علم اصول می باشد که بنده در جلسات و مباحث زیادی که با ایشان داشتم به توانمندی ایشان پی بردم درک صحیح از مسایل روز سیاسی قدرت تجزیه و تحلیل بالا در علم مدیریت از دیگر خصایص ایشان میباشد که هرجا که خدمت کرده اند به وضوح تغییرات مثبت در زمینه های مختلف مشاهده میگردد امیدوارم همیشه در پست های مختلف موفق باشند

[پاسخ]

رضايي در گفته :

خسته نباشيد حاجي نريماني عزيز

[پاسخ]

اسدالله آزادبخت در گفته :

باسلام،مدیریت جناب نریمانی سبب گشته تا نظم وآرامشی خاص برفضای آموزش وپرورش حاکم شود.افرادزیادی رابرکرسی مدیریت آموزش وپرورش دیده ایم اما سعه صدر واحترام متقابل همراه با شفافیت درعرصه مدیریت ازفاکتورهای مثبت ایشان است. آرزو توفیق برای ایشان دارم.

[پاسخ]

فرهنگي در گفته :

آقاي رضايي شما كه وكيل آقاي نريماني شده ايد مي فرماييد كه معا ونينش جوابگو نيستند بگو چه كسي اين معا ونين را انتصاب كرده اين نشانه ي توانمندي ايشان است كه خودش تنها به همه جواب بدهد .

[پاسخ]

بی تعارف در گفته :

عملکرد نریمانی راباید از مدیران قبلی پرسید چون درزمان مدیریت مدیران قبلی دربهترین وضعیت مالی آثار چشمگیری نداشتن اما درزمان مدیریت خلاقانه وصادقانه ی آقای نریمانی باپیگیری وجدیت بیشتر پروژه های ناتمام را دردستور کار تکمیل قرار دادند پس چه فرقی دارد که مدیر بومی باشد یاغیر بومی مهم مدیریت ودلسوزی مدیر است که آقای نریمانی این خصیصه داشته ودارند

[پاسخ]

شهر من برایت می گریم……..

[پاسخ]

واقعيت در گفته :

سلام آقاي نريماني اينهايي كه اسم مينويسندوازشماتعريف ميكنندجزء همان هايي هستندكه …ولي اگرميخواهي ميزان محبوبيت خودرابسنجي يك صندوق بگذارتامعلمان برايت اظهارنظركنند.آنوقت خواهي ديدكه چكاركرده اي خوبي يا بد.

[پاسخ]

بهزاد امیری در گفته :

“باغ بانا زخزان بی خبرت می بینم”
بر جناب نریمانی درود میفرستم و او را به شنیدن سخنان تلخ دعوت می کنم
بنده شما را انسان مدیری می بینم ولی برایم جای سوال است چرا دیگران نسخه پیش شما هستند؟ چرا دست بعضی ها را در انجام “هر کاری” آزاد گذاشته اید؟ البته با شما هم عقیده ام که کسانی که “رای” نداده اند نباید “منصبی بگیرند” ولی جای سوال اینجاست که این همه نیروی توانا و کاردان و متخصص و “هم رای” که در این شهر هستند در اداره شما کجایند؟ شاید جواب این باشد که شما نیروی انسانی کوهدشت را “عمیق” نمی شناسید. قبول، ولی چرا از عینک چند نفر “منفعت طلب” کنارتان برای شناختن نیروی انسانی استفاده می کنید؟
حقیر بعضی از همکاران را می شناسم که “بحق” و “انصاف” از مسئولیت پذیرترین افراد این شهر هستند ولی چون “ادعایی در قبال رای شان ندارند” و “عزت نفس خودشان را برای کسب منصبی” لگدمال نمی کنند وظیفه خود را در آموزش انجام می دهند و این شهر را از حس مسئولیت پذیری خود بی نصیب کرده اند.
به راستی جناب نریمانی چرا هرکسی بخواهد به شما کمک کند و باری از دوش شما بردارد و مدیر یا معاون و یا حتی مسئول آزمایشگاه مدرسه ی شود باید چاپلوسی کند تملق دیگران را بکند تا “پست صدر اعظمی” را به او ببخشند.
در این نوشتار کوتاه میخواستم که شما را آگاه کنم که در این شهر افراد عزتمند و کاردان “هم رایی” کم نیستند ولی برای “منصب” حاضر نیستند “ذلت” بکشند. به تعبیر مولا علی به مالک اشتر نخعی، افراد کاردان و منتقد و مسئولیت پذیر را در ردس امور و کارها استفاده کن واز متملقان و چاپلوسان به دور باش که زیان آنها بسیار است.
والله المستعان

[پاسخ]

نورمحمدی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۰ آبان , ۱۳۹۲ ۱۶:۳۶:

درودبرشمابهزاد امیری عزیز
..،مطالب شما موردتاییداست

[پاسخ]

حامد فیضی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۰ آبان , ۱۳۹۲ ۱۷:۲۳:

درود خدا بر شما
کاش جناب نریمانی بخوانند تا در این زمینه نیز آگاه شوند

[پاسخ]

سرابريا در گفته :

دردم كاريه معناي استعنارز اقاي مشاركتها يعني شب گرسنه خوابيدن 15سال حق التدريسي در كجاي دنيا ديديد

[پاسخ]

واقع نگر در گفته :

ازآقاياني كه فرهنگي هستندواحيانآبه خاطررضاي خداتعريف وتمجيدي مينويسندخواهش ميكنم شماره پرسنلي خودشان راهم قيدكنند.براي سهولت كاراقدامات بعدي عرض كردم.

[پاسخ]

فرهنگ دوست در گفته :

سلام بركوهدشت شهرنخبگان شهربزرگان.

[پاسخ]

قطره اي ازاقيانوس در گفته :

برايت ميگريم اي كوهدشت بزرگ.بااين همه نخبگانت.بخداحيف است حيف!!!!!!!

[پاسخ]

ضایی در گفته :

درمورد صندوق خیریه بسیار تصمیم خوب وخدا پسندانه ای است درود خدا بر نریمانی. لوهمکارانش من شما ره حساب نحوه کمک را می خواستم بدانم. لطا راهنمایی بفرمایید

[پاسخ]

رضايي ازروستاي كوله مرزسفلي نورآباد در گفته :

با سلام خدمت آقاي نريماني مدير محترم ودلسوز اينجانب يكي از اهالي روستاي كوله مرز سفلي نورآباد نه فرهنگي ونه كارمند ميباشم وهيچ نيازي به اين تعريف وتمجيدها ندارم درجواب آقاي واقع نگرفكرنكن اينها را بخاطرخود شيريني وچاپلوسي بيان ميكنم ولي بنده تلاش وكوشش اين مدير (آقاي نريماني)را دردررفع مشكلات دبستان روستاي خود ديده ام وچندبار نيز كه به خدمت ايشان رسيده ام واقعا تلاش وكوشش شبانه روزي ايشان دررفع مشكلات مناطق محروم ودور افتاده را ديده ام كه اكنون بچه هاي روستاي ما با پيگيريهاي شبانه روزي آقاي نريماني داراي مكان مناسب اموزشي مي باشند وبا خيال راحت درس ميخوانند آقاي نريماين هركجا كه هستيد خداوند نگهدارتان باشد ومااهالي روستاي كوله مرز سفلي هميشه براي موفقيت شما دعا ميكنيم

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

جناب اقای نریمانی ملاک انتخاب مدیر مدارس شما چیست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :