کد خبر : 36600
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 613 بازدید

210 میلیون تومان تسهیلات برای تکمیل جایگاه سوخت کوهدشت تصویب شد

    مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان از تصویب 210 میلیون تومان تسهیلات برای تکمیل جایگاه سوخت کوهدشت در کارگروه اشتغال خبر داد. حامد ویسکرمی  اظهار داشت: در جریان جلسه اخیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان احداث سه جایگاه سوخت در مناطق مختلف استان به تصویب رسید. وی ادامه داد: این […]

 

 

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان از تصویب 210 میلیون تومان تسهیلات برای تکمیل جایگاه سوخت کوهدشت در کارگروه اشتغال خبر داد.

حامد ویسکرمی  اظهار داشت: در جریان جلسه اخیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان احداث سه جایگاه سوخت در مناطق مختلف استان به تصویب رسید.

وی ادامه داد: این سه جایگاه سوخت در قالب دو طرح شرکت پخش فرآورده های نفتی لرستان و یک طرح تعاونی به تصویب این کارگروه رسید.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه تسهیلات مورد نیاز برای احداث این جایگاههای سوخت از محل بنگاههای زودبازده پرداخت می شود افزود: بانک عامل برای پرداخت تسهیلات بانک تجارت بوده که طرح ها را مورد بررسی قرار داده است.

ویسکرمی ادامه داد: نرخ سود تسهیلات اعطایی به این طرح ها مطابق بسته سیاسی نظارتی شورای عالی پول و اعتبار 21 درصد خواهد بود و زمان بازپرداخت تسهیلات پنج ساله و در صورت نیاز قابل تمدید تا هشت سال است.

وی با اشاره به احداث یک باب جایگاه سوخت در شهرستان کوهدشت در قالب یک طرح تعاونی بیان داشت: این پروژه در حال حاضر 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ساختمان اداری و حوضچه های آن تکمیل شده و مخازن سوخت در حال نصب است.

ویسکرمی با بیان اینکه ظرفیت عرضه سوخت این جایگاه 30 هزار لیتر بنزین است، افزود: فاز دوم این پروژه مربوط به عرضه گاز خواهد بود که مجوز این فاز نیز گرفته شده است.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه برای تکمیل این پروژه 210 میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است، بیان داشت: بهره برداری از این پروژه برای هفت نفر ایجاد شغل خواهد کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :