کد خبر : 36719
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 278 بازدید

ولایتی رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع شد/ وی کماکان مشاور رهبر انقلاب است

  میرملاس نیوز /سرویس سیاسی: غلامرضا فروزش معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با  خبرگزاری تسنیم، گفت: آقای ولایتی از سوی آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای همکاری و ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت شده است. وی افزود: با توجه به […]

13920321101952510668023

 

میرملاس نیوز /سرویس سیاسی:

غلامرضا فروزش معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با  خبرگزاری تسنیم، گفت: آقای ولایتی از سوی آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای همکاری و ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت شده است.

وی افزود: با توجه به مذاکرات صورت گرفته و تقسیم کار انجام شده، آقای ولایتی مسئولیت را پذیرفته و به‌زودی فعالیت خود را در این مرکز آغاز می‌کند.

معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به سوابق ولایتی، خاطرنشان کرد: اگر به سوابق مدیریتی و مسئولیت فعلی آقای ولایتی در مشاورت عالی مقام معظم رهبری و آشنایی با رخدادهای بین‌المللی و نیز عضویت در مجمع و سوابق طولانی‌مدت وی در همکاری با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانش علمی و ویژگی‌های اخلاقی و روابط گسترده با فرهیختگان و دانشگاهیان نگاه کنیم، چشم‌انداز خوبی از آینده این مرکز به ما می‌دهد.

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

بله ايشان مزد كنار نرفتنش از انتخابات كه منجر به شكست اصولگراها شد از دست مبارك هاشمي گرفت

ناشناس در گفته :

واقعا!

قوتل در گفته :

مزد خوش خدمتیشو گرفت

اشكان در گفته :

سلام آقاي ناشناس
ميشه بپرسم اگه همه اراي اصولگريان رو جمع كني چقدر مي شه كه ميگيد ولايتي باعث شكست اصولگرايان شد؟؟؟؟؟ يه حساب ساده بكن بعد چواب بده!!!!!

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :