کد خبر : 36719
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 278 بازدید

ولایتی رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع شد/ وی کماکان مشاور رهبر انقلاب است

  میرملاس نیوز /سرویس سیاسی: غلامرضا فروزش معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با  خبرگزاری تسنیم، گفت: آقای ولایتی از سوی آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای همکاری و ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت شده است. وی افزود: با توجه به […]

13920321101952510668023

 

میرملاس نیوز /سرویس سیاسی:

غلامرضا فروزش معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با  خبرگزاری تسنیم، گفت: آقای ولایتی از سوی آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای همکاری و ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت شده است.

وی افزود: با توجه به مذاکرات صورت گرفته و تقسیم کار انجام شده، آقای ولایتی مسئولیت را پذیرفته و به‌زودی فعالیت خود را در این مرکز آغاز می‌کند.

معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به سوابق ولایتی، خاطرنشان کرد: اگر به سوابق مدیریتی و مسئولیت فعلی آقای ولایتی در مشاورت عالی مقام معظم رهبری و آشنایی با رخدادهای بین‌المللی و نیز عضویت در مجمع و سوابق طولانی‌مدت وی در همکاری با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانش علمی و ویژگی‌های اخلاقی و روابط گسترده با فرهیختگان و دانشگاهیان نگاه کنیم، چشم‌انداز خوبی از آینده این مرکز به ما می‌دهد.

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

بله ايشان مزد كنار نرفتنش از انتخابات كه منجر به شكست اصولگراها شد از دست مبارك هاشمي گرفت

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۹ آبان , ۱۳۹۲ ۲۲:۴۹:

واقعا!

[پاسخ]

قوتل در گفته :

مزد خوش خدمتیشو گرفت

[پاسخ]

اشكان در گفته :

سلام آقاي ناشناس
ميشه بپرسم اگه همه اراي اصولگريان رو جمع كني چقدر مي شه كه ميگيد ولايتي باعث شكست اصولگرايان شد؟؟؟؟؟ يه حساب ساده بكن بعد چواب بده!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :