کد خبر : 37496
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 339 بازدید

مجلس به سومین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان هم اعتماد نکرد

  نصرالله سجادی با 124 رای موافق، 107 رای مخالف و 22 رای ممتنع از مجموع 253 نماینده حاضر موفق به کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی نشد. پس از آن که صالحی‌امیری و سلطانی‌فر به عنوان گزینه ورزشی دولت برای وزارت ورزش و جوانان نتوانستند از مجلس رأی اعتماد بگیرند، رئیس‌جمهور نصرالله سجادی […]

 

نصرالله سجادی با 124 رای موافق، 107 رای مخالف و 22 رای ممتنع از مجموع 253 نماینده حاضر موفق به کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی نشد.

پس از آن که صالحی‌امیری و سلطانی‌فر به عنوان گزینه ورزشی دولت برای وزارت ورزش و جوانان نتوانستند از مجلس رأی اعتماد بگیرند، رئیس‌جمهور نصرالله سجادی را ‌‌وزیر پیشنهادی معرفی کرد تا وی تلاشش را برای گرفتن رأی اعتماد ورزش انجام دهد.

به گزارش میرملاس نیوز، سجادی، وزیر پیشنهادی دولت، امروز با حضور در صحن علنی مجلس، برنامه‌های خود را برای تصدی وزارت ورزش و جوانان به نمایندگان ارایه داد.

بیاتیان، طبیب‌زاده، قاضی‌پور و رهبر به عنوان مخالف و جلیلی، امامی، حسینی و پیرموذن به عنوان موافقان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان سخنرانی کردند.

بیاتیان نماینده بیجار یکی از مخالفین ورزش پیشنهادی ورزش و جوانان، نصرالله سجادی را «پیرمرد» خطاب کرد و گفت که دولت یازدهم عرصه پیرمردها شده است.

گفتنی است، در رأی‌گیری که از سوی اعضای مجلس رأی گیری صورت گرفت، نصرالله سجادی با به دست آوردن ۱۲۴رأی موافق، ۱۰۷رأی مخالف و ۲۲ رأی ممتنع ‌وزیر ورزش و جوانان ‌نشد. این در حالی بود که ۲۵۳ نماینده در این رأی‌گیری شرکت کردند.
بنابر‌این، مجلس به سومین وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم نیز رأی موافق نداد.

حسن روحانی دقایقی پس از اعلام عدم رای اعتماد مجلس به سجادی، محمود گودرزی،گزینه چهارم خود را برای تصدی این وزارت‌خانه به مجلس معرفی کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دايي در گفته :

تا دادكان نباشه نميشه

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اینها چون در انتخابات ریاست جمهوری شکست خورده اند دنبال یک وزیر تندرو اصولگرا هستند. چند وقت دیگه می بینید که
دنبال استیضاح وزرا اصلاحطلب راه میافتن این شبکه و اون روزنامه برای تخریب! بعدش طرح استیضاح رو دست میگیرن!
چرا نمایندگان این مجلس با رای مردم مخالفند؟
خدایش ببینید که یک نماینده معیارش چیه برای انتخاب وزیر؟ « پیرمرد»

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :