کد خبر : 37499
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 164 بازدید

سد شدن بودجه سد های لرستان

    مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: در حال حاضر دو هزار و 966 نفر در طرح های آبی استان شامل سد ها و شبکه های اجرایی آن مشغول فعالیت هستند.   علی امید سیفی با بیان اینکه هم اکنون در لرستان 16 سد درحال مطالعه، 10 سد در دست اجرا و دو […]

 

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: در حال حاضر دو هزار و 966 نفر در طرح های آبی استان شامل سد ها و شبکه های اجرایی آن مشغول فعالیت هستند.

 

علی امید سیفی با بیان اینکه هم اکنون در لرستان 16 سد درحال مطالعه، 10 سد در دست اجرا و دو سد آماده اجرا است گفت: با بهره برداری از این سدها و 10 ایستگاه پمپاژ، 120 هزار هکتار از اراضی دیم استان به آبی تبدیل خواهد شد.

وی طرح احداث سدهای بختیاری، حوضیان، مروک، معشوره و آبسرده را از جمله طرح های در دست اجرا عنوان کرد واظهار داشت: درحال حاضر 54 طرح در بخش آب لرستان در دست مطالعه و اجرا است که از این تعداد 30 طرح استانی و مابقی ملی استانی شده است.

وی تصریح کرد: از مجموع یک هزار و 470 میلیارد ریال اعتبار مصوب این شرکت در سال جاری تاکنون هیچ درصدی جذب و هزینه نشده و این در حالی است که شرکت آب منطقه ای لرستان یکهزار و 450 میلیارد ریال به پیمانکاران و مشاوران بدهکار است.

وی اضافه کرد: به رغم عدم تخصیص اعتبار و تزریق اعتبار به طرح های در دست اجرا هیچ طرحی در حوزه آب لرستان متوقف نشده و پیمانکاران در مناطق مختلف استان در حال فعالیت هستند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :