کد خبر : 37519
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 444 بازدید

دستگیری شکارچی الشتری پس‌از شلیک به‌سمت محیط‌بانان

    نیروهای یگان محیط زیست شهرستان الشتر در حین گشت و کنترل در ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۱۳۹۲/۸/۱۷ در منطقه بیدقطار به یک نفر شکارچی برخورد نموده و بنابر وظیفه قانونی قصد دستگیری متخلف را داشتند. به گزارش میرملاس نیوز ، رئیس اداره محیط زیست الشتر در این باره گفت: شکارچی غیرمجاز بدون […]

دستگیری شکارچی متخلف پس از شلیک به سمت محیط بانان

 

 

نیروهای یگان محیط زیست شهرستان الشتر در حین گشت و کنترل در ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۱۳۹۲/۸/۱۷ در منطقه بیدقطار به یک نفر شکارچی برخورد نموده و بنابر وظیفه قانونی قصد دستگیری متخلف را داشتند.

به گزارش میرملاس نیوز ، رئیس اداره محیط زیست الشتر در این باره گفت: شکارچی غیرمجاز بدون اعتنا به فرمان ایست مامورین، اقدام به شلیک ۲ گلوله به سمت مامورین نموده و سعی در فرار داشته که توسط محیط بانان دستگیر می شود.

طاهر فتح ­الهی افزود: از این متخلف یک قبضه اسلحه دولول به شماره ۴۳۰۷ ساخت کشور ترکیه به انضمام ۴ عدد فشنگ، یک رشته قطار فشنگ و ۲ عدد پوکه فشنگ ­هایی کف به سمت مامورین شلیک شده بود از وی کشف و ضبط گردید.

در ادامه طی تماس با قاضی گودرزی، قاضی کشیک، دستور تحویل اسلحه و فشنگ ­ها به پاسگاه انتظامی کاکارضا و همچنین بازداشت  متهم در پاسگاه را صادر فرمودند.

پس از یک روز بازداشت، در روز بعد ضمن هماهنگی با پاسگاه کاکارضا متخلف به اداره محیط زیست اعزام و ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل گردید.

با دستور مقام محترم قضایی قرار مجرمیت (به قرار: اخلال در نظم از طریق تیراندازی به مامورین محیط زیست و حمل اسلحه غیر) برای نامبرده صادر و متهم روانه زندان شد.

همچنین طی دستور مقام قضایی، اسلحه و سایر ادوات تا تعیین تکلیف پرونده به اداره محیط زیست تحویل داده شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :