کد خبر : 37644
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 384 بازدید

کیوان امرایی: از جایگاه صبا در جدول راضی نیستیم / می‎توانیم به رده‎های بالاتر برسیم

  بازیکن لرستانی تیم فوتبال صبای قم معتقد است، تیمش در این فصل لیگ برتر به حقش نرسیده است. کیوان امرایی در گفت‎وگو با خبرنگار میرملاس ، به رتبه‎ی دوازدهمی صبا در جدول رده‎بندی اشاره و تأکید کرد: هرچند اختلاف امتیازی زیادی با تیم‎های بالاتر نداریم اما با توجه به بازی‎های خوبی که ارایه داده‎ایم […]


2013081118243041

 

بازیکن لرستانی تیم فوتبال صبای قم معتقد است، تیمش در این فصل لیگ برتر به حقش نرسیده است.

کیوان امرایی در گفت‎وگو با خبرنگار میرملاس ، به رتبه‎ی دوازدهمی صبا در جدول رده‎بندی اشاره و تأکید کرد: هرچند اختلاف امتیازی زیادی با تیم‎های بالاتر نداریم اما با توجه به بازی‎های خوبی که ارایه داده‎ایم از جایگاه صبا در جدول راضی نیستیم. بدشانسی زیاد گریبان‎گیرمان شده و در چند بازی متأسفانه دقایق پایانی امتیاز از دست داده‎ایم.

وی با بیان این‎که تیم ما تقریباً جوان است، تصریح کرد: مشکل صبا جوانگرایی نیست و ناکامی در دقایق آخر بازی‎ها مهمترین مشکل تیم ماست. بازیکنان خوبی داریم و یکی از تیم‎هایی که در این فصل لیگ برتر نمایش خوبی از خود ارایه داده، بدون شک صبا است اما به اندازه‎ای که خوب بازی کرده‎ایم، امتیاز نگرفته‎ایم.

این بازیکن لرستانی با اشاره به نتایج خوب صبا در اوایل فصل، مدعی شد: آن زمان نشان دادیم که پتانسیل بالایی داریم و معتقدم با تیم خوبی که داریم، بازهم می‎توانیم به نیمه بالای جدول برسیم.

بازیکن صبا با اشاره به مشکل مالی این تیم، بیان کرد: متأسفانه در این خصوص مشکل داریم و اگر رفع شود، نتایج بهتری می‎گیریم. یکی از مهمترین مشکلات تیم‎های لیگ برتر بحث مالی است و اگر تیمی این مشکل را داشته باشد، سخت می‎تواند نتیجه بگیرد که امیدواریم با درایت مسوولان باشگاه مشکل مالی تیم حل شود تا با خیال آسوده بازی کنیم.

مهران مریدی / دبیر سرویس ورزشی میرملاس نیوز

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مسیحا در گفته :

کیوان جان امیدوارم موفق باشی و شاهد درخشش تو بیشتر از این در تیم صبا باشیم و به تیم ملی هم راه پیدا کنی .

[پاسخ]

اسم من هم کیوان است سربلندم کن

[پاسخ]

همایون محمدی در گفته :

امیدوارم نماینده شایسته هم ازنظر اخلاقی هم ازنظرفنی برای همشهریانت باشی به امیدملی پوش شدنت وحضور شمادرجام جهانی آینده.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :