کد خبر : 3785
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 104 بازدید

کشف ۳۲ تن روغن احتکار شده در خرم‌آباد

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، حجت بیرانوند گفت: یک فروشگاه عرضه مواد غذایی در خرم‌آباد اقدام به احتکار ۳۲ تن روغن کرده که به وسیله بازرسان سازمان شناسایی شد. وی ارزش کالای کشف شده را ۸۱۳ میلیون و  ۳۷۴ هزار و ۵۰۰ ریال برشمرد و […]

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، حجت بیرانوند گفت: یک فروشگاه عرضه مواد غذایی در خرم‌آباد اقدام به احتکار ۳۲ تن روغن کرده که به وسیله بازرسان سازمان شناسایی شد.

وی ارزش کالای کشف شده را ۸۱۳ میلیون و  ۳۷۴ هزار و ۵۰۰ ریال برشمرد و گفت: پرونده این تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

بیرانوند اضافه کرد: همچنین یک کارخانه شن و ماسه، ۹ تن شن و ماسه با قیمتی بالاتر از قیمت مصوب به بازار عرضه کرد که ارزش آن ۶۳ میلیون تومان بود.

وی تصریح کرد: قیمت مرغ طی روزهای گذشته به صورت غیر واقعی بالا رفته بود که با پیگیری‌های به عمل آمده قیمت آن کاهش یافت.

بیرانوند بیان کرد: در حال حاضر این فرآورده در شهرستان خرم‌آباد با قیمت ۴ هزار و ۴۰۰ تومان، بروجرد ۴ هزار و ۲۵۰، ازنا ۴ هزار و ۴۵۰، الیگودرز ۴ هزار و ۳۵۰، دورود ۴ هزار و ۴۵۰، الشتر ۴ هزار و ۲۰۰، پلدختر ۴ هزار و ۴۵۰، نورآباد ۴ هزار و ۳۰۰ و در کوهدشت ۴ هزار و ۴۰۰ تومان عرضه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه گفت: مردم هرگونه تخلف را با شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :