کد خبر : 37853
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 175 بازدید

۸۷۵ واحد خون توسط عزاداران حسینی در لرستان اهدا شد

  مدیرکل انتقال خون لرستان گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی امسال،مردم لرستان۸۷۵ واحد خون اهدا کردند.  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ،دکتر ˈامیرحسین تروندˈ افزود: در مجموع در این روزها یک هزار و ۱۸ نفر از افراد خیرو نیکوکار برای اهدای خون خود به پایگاه های انتقال خون استان مراجعه […]

 

مدیرکل انتقال خون لرستان گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی امسال،مردم لرستان۸۷۵ واحد خون اهدا کردند.

 به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ،دکتر ˈامیرحسین تروندˈ افزود: در مجموع در این روزها یک هزار و ۱۸ نفر از افراد خیرو نیکوکار برای اهدای خون خود به پایگاه های انتقال خون استان مراجعه کردند که ۸۷۵ نفر از آنان توانستند خون خود را برای نیازمندان اهدا کنند.

وی با اشاره به اینکه ۴۲۸ نفر از افراد مراجعه کننده به عنوان اهداکنندگان مستمر خون در استان بودند، اظهار داشت: در این روزها ۷۸۲ نفر مرد و ۹۳ نفر زن برای اهدا خون به مراکز انتقال خون استان مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه اهداکنندگان مستمر همیشه بیشترین خون اهدایی را به افراد نیازمند دارند، تصریح کرد: هرساله در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی مردم این استان به صورت داوطلبانه اقدام به اهدای خود به عنوان یک امر خداپسندانه می کنند.

دکتر تروند ابراز امیدواری کرد با توجه به اقدامات اساسی اهداکنندگان جهت اهدای خون به نیازمندان، همچنان این فعالیت ادامه داشته باشد چرا که استان لرستان خوشبختانه در این زمینه با هیچ مشکلی مواجه نیست و افراد اهدا کننده در این زمینه همکاری جدی با این سازمان را دارند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :