کد خبر : 37936
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 155 بازدید

سپهروند : نگاه روابط عمومی استانداری لرستان به رسانه های استان سیاسی نیست

  مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان گفت: نگاه این مجموعه به رسانه ها و فعالان خبری استان سیاسی، حزبی و جناحی نیست. به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ رضا سپهروند  در آیین رونمایی از سایت جدید اطلاع رسانی استانداری لرستان افزود: استانداری لرستان شعار و اعتدال در عرصه رسانه ها […]

 

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان گفت: نگاه این مجموعه به رسانه ها و فعالان خبری استان سیاسی، حزبی و جناحی نیست.
به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ رضا سپهروند  در آیین رونمایی از سایت جدید اطلاع رسانی استانداری لرستان افزود: استانداری لرستان شعار و اعتدال در عرصه رسانه ها را به عنوان مبنای کار خود قرار داده و برای توسعه استان از تمامی رسانه های گروهی لرستان نیز حمایت می کند و تمامی رسانه ها می توانند پیشنهادات و نظرات خود را جهت توسعه فعالیت های این سایت ارائه نمایند.
وی با تاکید بر فعالیت منصفانه و دلسوزانه رسانه های لرستان تصریح کرد: اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان ، در راستای اعتلای همه جانبه استان بدون هرگونه نگاه حزبی و جهت گیری سیاسی فعالیت خود را ادامه خواهد داد.
وی همچنین در خصوص سایت جدید روابط عمومی استانداری لرستان گفت: خلا فضای مجازی در حوزه خبر و اطلاع رسانی در استانداری استان به عنوان یک امر محرز بود که براساس بررسی های انجام شده متاسفانه از نظر درجه بندی استانداری لرستان در رتبه پایین کشور قرار دارد.
وی اظهار داشت: برای رفع این مشکل و براساس برنامه ریزی های انجام شده یک سایت جدید طراحی شد که تا با همکاری وزارت کشور و رسانه های گروهی این خلا جبران شود.
وی با اشاره به اینکه استانداری لرستان از تمامی خبرنگاران با داشتن هر گرایش سیاسی به صورت ویژه حمایت می کند، تصریح کرد: اخبار استانداری ها در سایت آنان به عنوان مرجع قابل قبول در سایت وزارت کشور استفاده می شد که به دلیل برخی مشکلات در حوزه فضای مجازی، استان لرستان به عنوان یکی از استان های محروم در حوزه اطلاع رسانی در کشور محسوب می شد.
وی ابراز امیدواری کرد با افتتاح این سایت و به روزرسانی سایت اطلاع رسانی بتوان بخشی از مشکلات موجود را جبران کرد تا با همکاری رسانه های گروهی لرستان بتوان در راستای توسعه فعالیت های خبری و اطلاع رسانی و افزایش رتبه استانداری لرستان در سایت وزارت کشور گام های موثری برداشته شود.
وی سایت جدید را یکی از سایت های بسیار مناسب از نظر طراحی عنوان کرد و گفت: با حمایت های جدی رسانه ها و به روز رسانی آن بخشی از خلا موجود در فضای مجازی جبران خواهد شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سلام ………..نشان از تجربه بالاي اين مدير لايق لرستاني دارد ….درود بر فرزند لرستان

[پاسخ]

حسنك راستگو در گفته :

سلام . با وجود آقاي سپهروند انشاا… شاهد پيشرفت امورات در زمينه روابط عمومي و مطبوعات لرستان خواهيم بود .
كساني كه تا حالا به هر نحوي كارشكني داشته اند بخاطر خدا با ديد مثبت ايشان را همراهي كنند تا شاهد باشيم پيشرفت و سلامت در كار را و بچشيم طعم داشتن محيط دوستانه و صميمي و هم صدا داشتن را در راستاي اعطلاي شهر و ديارمان .
آقاي سپهروند قبل از اين هم در استان مركزي از مديران كارآمد و با درايت بوده اند و مطمئنن اينجا كه وطنشان است هم سنگ تمام مي گذارند .

[پاسخ]

حامد فیضی در گفته :

از نمایندگان استان انتظار داریم در زمینه موضوع تعیین فرماندار با اکثریت مردم “ساز مخالف” نزنند و همراه موکلان خود باشند.
از استاندار هم انتظار داریم به صدای اکثریت مردم بیشتر از صدای “چند تن خاص” احترام بگذارد و نظر جمع را تعیین کند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :