کد خبر : 38017
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 143 بازدید

طبخ برنج خارجی در هتل‌های لرستان ممنوع شد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ قاسم قربانی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان  گفت: از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان لرستان بخش نامه‌ای به مراکز اقامتی و هتل‌های این استان ارسال شده تا از این پس مدیران حق طبخ برنج خارجی را در رستوران ندارند.  وی افزود: این بخش‌نامه […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ قاسم قربانی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان  گفت: از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان لرستان بخش نامه‌ای به مراکز اقامتی و هتل‌های این استان ارسال شده تا از این پس مدیران حق طبخ برنج خارجی را در رستوران ندارند.
 
وی افزود: این بخش‌نامه در راستای حمایت از کار و سرمایه ایرانی صادر شده است.
 
قربانی تصریح کرد: تمام تعرفه‌هایی که برای هتل‌ها اعلام شده با قیمت برنج ایرانی بوده و آنها نباید از برنج خارجی استفاده کنند در صورت مشاهده با آنها برخورد می‌شود.
 
مدیر کل میراث فرهنگی استان لرستان اظهار داشت: استفاده از منوی غذای ایرانی در هتل‌ها و رستوران‌های استان لرستان از این هفته الزامی می‌شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کمیر در گفته :

با سلام
مدیریت محترم سازمان میراث فرهنگی لرستان
احتراماً فکری به حال این مراکز تالارهای عروسی در شهرستان کوهدشت بفرمایید -این رسم چند نفربا هم غذا خوردن مربوط به دوره ای است که وسایل پذیرایی کم بوده خواهشا رسدگی کنید -بهداشت رعایت نمی شود و…….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :