کد خبر : 38031
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 279 بازدید

استاندار لرستان: سند اشتغال لرستان باید اجرایی شود

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ اداره كل روابط عمومي استانداري لرستان  در نخستین جلسه کارگروه تدوین راهکارهای کاهش نرخ بیکاری در لرستان که با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در استانداری برگزار شد . در اين جلسه مهندس بازوند با تاکید بر اهمیت اجرایی شدن سند اشتغال استان، خواستار اجرایی شدن برنامه‌های […]

0 (9)

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ اداره كل روابط عمومي استانداري لرستان  در نخستین جلسه کارگروه تدوین راهکارهای کاهش نرخ بیکاری در لرستان که با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در استانداری برگزار شد .

در اين جلسه مهندس بازوند با تاکید بر اهمیت اجرایی شدن سند اشتغال استان، خواستار اجرایی شدن برنامه‌های مورد نیاز برای تحقق اهداف تعریف شده در سند اشتغال لرستان شد.

وي افزود: متاسفانه امروز معضل بیکاری در لرستان به یک مطالبه جدی برای همه مردم تبدیل شده است که همه مسئولان مربوطه وظیفه دارند در این زمینه نهایت تلاش خود را بکار گیرند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: استان لرستان دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی است که باید برای شکوفا شدن این استعدادها نهایت تلاش را بکار گیریم.

در ادامه این جلسه مقرر شد طی یک ماه آینده اهداف سند اشتغال لرستان برای سال آینده با لحاظ اسناد بالادستی مرتبط از قبیل سند آمایش استان به تفکیک هر دستگاه و شهرستان استخراج شده و به دستگاه‌های مربوط ابلاغ شود تا بر اساس آن برنامه‌ریزی‌های لازم برای تحقق اهداف مورد نظر انجام گیرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رئیس کمیسیون قضایی مجلس خبر داد:
ایجاد روابط پارلمانی دائمی ایران و روسیه

[پاسخ]

اشتری ازکرج پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۹ آبان , ۱۳۹۲ ۱۹:۵۸:

چه ربطی عزیزم

[پاسخ]

احمد حسینی در گفته :

جناب آقای مهندس بازوند با این مدیریت ضعیف در بخش اشتغال استان هیچ امیدی به اینده نیست شما ابتدا باید مدیران ناتوان را بردارید و بعد از آن انتظار معجزه وگرنه با این مدیریت کنونی که توان اداره یک مجموعه کوجک ندارد چه انتظاری از اون میرود ولی متاسفانه مشاهده می شود که صدای بلند مردم در نه بزرگ 24 خرداد به مدیران نالایق هنوز در این استان شنیده نمی شود . با تشکر از مدیریت سایت خوب میرملاس

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :