کد خبر : 38036
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 155 بازدید

سردار شاهرخی: 53 تیم امدادی و خدماتی به مناطق محروم لرستان اعزام می شوند

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از اعزام 53 تیم امدادی و خدماتی به مناطق محروم این استان خبر داد. سردار محمد شاهرخی در گفتگو با مهر اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته بسیج 53 تیم امدادی و خدماتی به مناطق محروم استان لرستان اعزام می شوند. وی بیان داشت: از این تعداد 10 […]

IMG16184788

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از اعزام 53 تیم امدادی و خدماتی به مناطق محروم این استان خبر داد.

سردار محمد شاهرخی در گفتگو با مهر اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته بسیج 53 تیم امدادی و خدماتی به مناطق محروم استان لرستان اعزام می شوند.

وی بیان داشت: از این تعداد 10 تیم به مناطق محروم مرکز استان مانند سپیدشت، دوره چگنی و حاشیه شهر اعزام خواهند شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان همچنین عطر افشانی قبور شهدا را یکی دیگر از برنامه های هفته بسیج در لرستان عنوان کرد و گفت: همچنین سرکشی به خانواده شهدا، برگزاری مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری، شرکت سازمان یافته بسیجیان در نماز جمعه و … از دیگر برنامه های پیش بینی شده در هفته بسیج در استان است.

سردار شاهرخی همچنین اعزام راهیان دفاع مقدس به مدارس و مراکز آموزش عالی، بزرگداشت سالروز تاسیس بسیج دانشجویی در مراکز عالی، برگزاری نشست تخصصی خانه نخبگان استان، افتتاح پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی در مناطق محروم استان و … را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد.

وی با بیان اینکه مخاطبین بسیج سه گروه عامه مردم، بسیجیان عادی و اقشار خاص بسیج هستند، یادآور شد: تفکر بسیجی سلاحی کارآمد در مقابله با جنگ نرم است که ما باید به دنبال پیاده کردن تفکر بسیجی در جامعه باشیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :