کد خبر : 38433
تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 368 بازدید

خاطرات و زندگی‌نامه شهدای جامعه پزشکی کوهدشت منتشر شد

خاطرات و زندگی‌نامه شهدای جامعه پزشکی کوهدشت منتشر شد گروه اندیشه: خاطرات و زندگی‌نامه شهدای جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت در قالب کتاب «نبض خاکریزها را بگیر» توسط محمدتقی عزیزیان منتشر شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در کتاب نبض خاکریزها را بگیر که به تازگی توسط نویسنده لرستانی محمدتقی عزیزیان با شمارگان هزار […]

خاطرات و زندگی‌نامه شهدای جامعه پزشکی کوهدشت منتشر شد

خاطرات و زندگی‌نامه شهدای جامعه پزشکی کوهدشت منتشر شدimages

گروه اندیشه: خاطرات و زندگی‌نامه شهدای جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت در قالب کتاب «نبض خاکریزها را بگیر» توسط محمدتقی عزیزیان منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در کتاب نبض خاکریزها را بگیر که به تازگی توسط نویسنده لرستانی محمدتقی عزیزیان با شمارگان هزار نسخه در انتشارات آمین احمد قم و با حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان منتشر شده است خاطرات و زندگی‌نامه شهدای جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت معرفی شده است.

از جمله شهدایی که در این کتاب به زندگی‌نامه و خاطرات آنها اشاره شده می‌توان از اسدمراد بالنگ، محمدعلیم(شهرام) عباسی، اسماعیل هادیان و صادق یارمحمدی نام برد. در بخش معرفی شهید بالنگ ضمن اشاره به زندگی‌نامه و تاریخ شهادت این شهید خاطراتی با عناوین سلام بر حسین، جاده‌های جنگ، ارتفاع مردانگی، شهیدان را شهیدان می‌شناسند، بیان شده است.
همچنین در معرفی شهید محمدعلیم (شهرام عباسی) خاطراتی با عنوان دو رکعت نماز، دو رکعت درس، وقت عاشقی، مجموعه مراد و در بخش معرفی اسماعیل هادیان خاطراتی تحت عنوان مبارزه با هوای نفس، پای لنگ و شوق تمنا، تعارف، سحر بود و من و سجاده، خبر شهادت، بعد از شهیدان … بمانم که چه؟، مراوده‌های عرفانی ذکر شده است. در بخش معرفی شهید صادق یارمحمدی نیز خاطراتی با عنوان در آغوش پیراهن توف غیرت مردانه عشق، سرمایه ایثار، به‌دنبال رد پایت، آرامش دریا، لحظه دیدار، سکاندار، دو قدمی آتش، لحظه پرواز بیان شده است.

 

 

درج شده توسط : بهزاد باقری / دبیر سرویس شهدا و منتظران " میرملاس نیوز "bagheri1348@yahoo.com

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

حداقل سزاوار بود طرح روي جلد را منتشر مي كرديد

[پاسخ]

سعید بالنگ / دبیر سرویس شهدا ( دلاوران لرستان ) پاسخ در تاريخ دوشنبه ۴ آذر , ۱۳۹۲ ۰۰:۰۲:

متاسفانه بنده در مراسم رونمایی کتاب حضور نداشتم

[پاسخ]

رحیم جعفری در گفته :

سلام،آقا سعید تشکر از انعکاس خبر،لطفا پیگیری کنید چند نسخه به دست مابرسد.تشکر ازسایت میرملاس

[پاسخ]

سعید بالنگ / دبیر سرویس شهدا ( دلاوران لرستان ) پاسخ در تاريخ دوشنبه ۴ آذر , ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵:

سلام حاج آقا
ممنون از حضورتون
تماس گرفتم و یکی از دوستان فکر کنم چندجلدشو برام گرفته همچنین با نویسنده کتاب هم تماس گرفتم که فایل کتاب رو در اختیارم بگذاره
چشم حتما در خدمتیم

[پاسخ]

هادی قبادی در گفته :

با سلام
اصل خبر انتشار کتاب مربوط به حدود یکماه قبل است و آقا سعید بالنگ هم از همان موقع پیگیر هستند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :