کد خبر : 38515
تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 528 بازدید

معارفه ی سرپرست شهرداری خرم آباد انجام شد

  به گزارش میرملاس نیوز ، طی مراسمی با حضور رئیس شورای اسلامی خرم آباد و جمعی از مسئولان این شهرستان سرپرست جدید شهرداری خرم آباد معارفه شد. فارس : رئیس شورای اسلامی خرم آباد ظهر امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید شهرداری خرم آباد ضمن تقدیر از شهردار قبلی خرم آباد گفت: انتظار ما […]

F62B2733

 

به گزارش میرملاس نیوز ، طی مراسمی با حضور رئیس شورای اسلامی خرم آباد و جمعی از مسئولان این شهرستان سرپرست جدید شهرداری خرم آباد معارفه شد.

فارس : رئیس شورای اسلامی خرم آباد ظهر امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید شهرداری خرم آباد ضمن تقدیر از شهردار قبلی خرم آباد گفت: انتظار ما از شهردار جدید خرم آباد این است که بتواند پروژه های عمرانی این شهرستان را با جدیت دنبال کند. 

محمدمهرابی عنوان کرد: شهردار جدید خرم آباد باید تلاش کند، چرخ کاری شهرداری از کار نیفتد.  وی یادآور شد: باید تلاش شود که سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در این شهرستان تقویت شوند.  مهرابی تصریح کرد: اگر سرمایه گزاری در شهرداری صورت گیرد، می توانیم یک هزار نفر توسط بخش خصوصی مشغول به کار شوند .

 پس از سه ماه از عمر شورای چهارم و چندین جلسه برای انتخاب شهردار خرم آباد یحیی عیدی بیرانوند به عنوان سرپرست شهرداری خرم آباد انتخاب شد.

هفدهمین جلسه شورای چهارم خرم آباد جهت انتخاب شهردار این شهرستان شب گذشته با حضور تمام اعضای شورا و خبرنگاران در خرم آباد برگزار شد.

پس از سه ساعت گفت وگو میان اعضای شورای شهرستان خرم آباد با برگزاری انتخابات یحیی عیدی بیرانوند با کسب هفت رای از 13 رای به عنوان سرپرست .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علی در گفته :

سلام. لطفا حجم عکسهاتون رو سبک کنید و گرنه گزارش تصویری هاتون بی نتیجه است. من با رایتل 75/3 نتونستم گزارش تصوی شهرداری روببینم.

[پاسخ]

علی در گفته :

ضمنا تفکرات احمدی نژادی رو هم کنار بگدارید و به رای مردم احترام بگذارید و گرنه بینندگانتون به 7درصد از میزان فعلی خواهند ر سید. برای این عدد هفت دلایل محکمی دارم. شما به فکر رسالت مطبوعاتی (از نوع وب) و خبر گزاری و خبر رسانی باشید. تفسیر ونتیجه گیری را بگدارید به عهده خوانندگان. من روزی چند بار سایت شما را می بینم. خواستم از فهرست ارجاعات خودم حذفتون کنم دیدم بهتر شده اید. خیلی از افراد مشابه من که (کنشگران سیاسی-اجتماعی) شبیه من فکر می کنند…موفق باشید…هر تفکری دارید قابل احترام، فقط منصف باشد. فقط منصف، فقط منصف. این راز موفقیت یک رسانه خوب است.

[پاسخ]

رضا در گفته :

مهندس نصیری داشت کار میکرد مردم لمس کردندکارهای ایشان ، از این شورای شهر که سیاسی برخورد می کنند و سیاسی هم نیستند و متخصص هم نیستند بیشتر از این انتظار نمی رود مصداق خودم کردم که لعنت بر خودم باد واقعیت درارد در مورد این قضایا

[پاسخ]

کاظم در گفته :

نصیری دوستت داریم

[پاسخ]

انتخاب يحيي عيدي بيرانوند به عنوان سرپرست شهرداري خرماباد را به ايشان تبريك مي گويم

[پاسخ]

احمد رضايي در گفته :

فقط نصيري شايسته شهرداري است ا نشاله حركت بد مهرابي كه فقط دنبال سياسي كاري و تبعيت از نماينده شكسست خورده خر م اباد در انتخابات مجلس است را در انتخابات اينده جبران ميكنيم

[پاسخ]

علی در گفته :

خرم آباد به این راحتی پیشرفت نمیکند چونکه هنوز (نه مردم ونه مسئولین) یاد نگرفته ایم چگونه و برچه اساس و معیاری انتخاب کنیم ، هنوز از گذشته عبرت نگرفته ایم ، قدر نیروی کار بلد و پاک را نمیدانیم . به راستی چرا نصیری برکنار شد ، عملکردش بد بود ؟! نیروی بهتری پیدا شده ؟ آقایانی که شهردار را تغییر داده اید مگر نه اینکه شما با رای مردم به شورایی شهر رفته اید مگر نباید به نظر مردم احترام بگذارید ، آیا مردم خواستار برکناری نصیری بودند؟

[پاسخ]

ارسلان در گفته :

نصیری که شهردار خوبی بود و شهردار فعالی نشان داد. چرا عوض شد. مگه هر دوره که شورای شهر عوض میشه شهردار هم باید عوض بشه. اینجوری خرم آباد پیشرفت نمیکنه.

[پاسخ]

علی در گفته :

درود بر نصیری. چرا نصیری عوض شد. کارهای که نصیری می کرد ملموس بود.

[پاسخ]

امیر از اصفهان در گفته :

چرا نظر منو حذف کردید معلوم شد واسه سرگرمی سایت باز کردید مردم خرم ابادم بازیچه شماهان متاسفم………….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :