کد خبر : 3861
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 630 بازدید

بیش از 150میلیارد ریال در بخش آب و فاضلاب شهری در كوهدشت هزینه شده است

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان كوهدشت از صرف 156 میلیارد ریال اعتبار، برای احداث، اصلاح و توسعه، تجهیز آب و جمع آوری فاضلاب در این شهرستان خبر داد. افزود: مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان كوهدشت اظهار داشت: این اعتبارات از سال 1388 تا پایان سال 90 […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان كوهدشت از صرف 156 میلیارد ریال اعتبار، برای احداث، اصلاح و توسعه، تجهیز آب و جمع آوری فاضلاب در این شهرستان خبر داد.

افزود: مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان كوهدشت اظهار داشت: این اعتبارات از سال 1388 تا پایان سال 90 در بخش های اصلاح شبكه توزیع و انشعابات آب شهر كوهدشت هزینه شده است.

شفا نظر پور در گفتگویی اظهار داشت: در این راستا، ساخت 31 هزار متر مخزن 10هزار متر مكعبی جهت ذخیره سازی‌، اجرای خط انتقال چاه به مخازن بطول 72هزار و 800متر و ساخت ساختمان‌های شیر خانه، كلر زنی و نگهبانی، حفر و تجهیز تعداد هفت حلقه چاه آبرفتی با دبی 60 و125 لیتردر ثانیه،‌ حفر تعداد 7 حلقه چاه آهكی با دبی مورد نیاز به مقدار 300 لیتر در ثانیه جهت تامین آب شرب شهر كوهدشت و ساخت مخزن تعادلی به ظرفیت هزار متر مكعب و اجرای خط انتقال آنها بطول 17 كیلومتر، اجرای شبكه جمع آوری فاضلاب و اجرا و تكمیل خطوط انتقال فاضلاب شهر به سمت تصفیه خانه فاضلاب شهر كوهدشت، اصلاح شبكه توزیع آب، توسعه شبكه آب شهر كوهدشت هزینه شده است. 

مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان كوهدشت همچنین به فعالیت‌های انجام شده در شهرهای چغابل بخش رومشگان، شهر گراب بخش طرهان و شهر كونانی بخش كوهنانی اشاره كرد و گفت: برای حفر تعداد 5 حلقه چاه ، اجرای خط انتقال آب چاهها به مخازن به مقدار 4626 متر، اصلاح شبكه توزیع آب و انشعابات بطول 63 هزار و 712 متر، ساخت مخازن هزار و دو هزار متر مكعبی جهت ذخیره سازی به ظرفیت چهار هزار متر مكعب و ساخت ساختمانهای نگهبانی، كلر زنی و شیرخانه در هر سه شهر انجام شده است.

وی گفت: علاوه بر این تكمیل اصلاح شبكه و انشعابات و پرداخت دیون به مبلغ 2 میلیارد و 800 میلیون ریال و اصلاح خطوط انتقال مخزن به شبكه توزیع همگی با اعتبار 52 میلیارد و 30 میلیون ریال از جمله فعالیتهای این شهركت در این مناطق بوده است. 

نظر پور افزود: با اجرای این طرحها شهر كوهدشت دارای آب پایدار و با اضافه شدن 300 لیتر آب به آب شهر، مشكل كم آبی مردم حل و پمپ های برق جهت پمپاژ آب انشعابات از مدار خارج شده و تعداد چندین روستا در مسیر خط نیز آب شرب شهری استفاده می كنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یک همشهری در گفته :

خسته نباشیذ .

[پاسخ]

خیاران در گفته :

درود برمدیران بالیاقت خسته نباشید .شهروند ی از کوهنانی

[پاسخ]

با سلام و خسته نباشید چه خوب میشد اگه قبل از رسیدن پاییز و زمستان تمام شهر ازفاضلاب بهره می بردند ازمسئولین خواهش میکنیم یک نیم نگاهی به کوچه شهیدلرستانی واقع درخیابان شهید مطهری نمایند تمام کوچه های اطرافمون فاضلاب رد شده به غیرازما فردا می بینی زمستان که شد تازه سازمان آب یادش میفده که ما را از گِل بی نسیب نکنه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :