کد خبر : 38677
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 337 بازدید

شهردار سابق خرم آباد راهی ازنا شد/”هرمز نصیری” گزینه منتخب شورای شهر ازنا

  شورای اسلامی شهر ازنا هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد را به عنوان شهردار منتخب جدید این شهر انتخاب کرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر ، در جلسه شورای اسلامی شهر ازنا که عصر امروز چهارشنبه با حضور همه اعضا برگزار شد ، پس از بحث و بیان دیدگاه ها، از […]

 

شورای اسلامی شهر ازنا هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد را به عنوان شهردار منتخب جدید این شهر انتخاب کرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر ، در جلسه شورای اسلامی شهر ازنا که عصر امروز چهارشنبه با حضور همه اعضا برگزار شد ، پس از بحث و بیان دیدگاه ها، از میان 6 گزینه نهایی، هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد را به عنوان شهردار منتخب جدید ازنا انتخاب شد.

غلامرضا نجفی عضو شورای اسلامی شهر ازنا در گفتگو با مهر با بیان اینکه برای انتخاب شهردار بیش از 20 گزینه از آغاز فعالیت شورای چهارم بررسی شده است افزود: بیش از 100 ساعت بحث و تبادل نظر برای انتخاب شهردار ازنا صرف شده است.

وی پرهیز از تصمیم گیری احساسی و توجه به شایسته سالاری را از مهمترین ملاک های اعضای شورا برای انتخاب شهردار عنوان کرد و افزود: تعامل سازنده با شورای شهر یکی دیگر از شاخصه های انتخاب شهردار است.

بنابراین گزارش شورای شهر ازنا پیش از این هادی امانی را در 26 شهریور ماه سال جاری به عنوان شهردار منتخب برگزیده بود که به علت عدم احراز شرایط وی در کمیته انطباق، هرمز نصیری را به عنوان شهردار انتخاب کرد.

هرمز نصیری پیش از این شهردار شهرهای خرم آباد و کوهدشت بوده و در سال 91 به عنوان شهردار نمونه کشور برگزیده شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

وروجک در گفته :

خوشبحال مردم ازنا

[پاسخ]

اشنا در گفته :

اقاي نصيري فقط در شهرداري جداولهارا رنگ اميزي ميركرد كار عمراني بلد نيست

[پاسخ]

وروجک پاسخ در تاريخ شنبه ۹ آذر , ۱۳۹۲ ۱۹:۴۵:

توبلدی انجام بده

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :