کد خبر : 38696
تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 330 بازدید

رفتار نا مناسب با بنرهای عزاداری حسین (ع) در کوهدشت

به گزارش میرملاس، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کربلا با برگزاری مراسم سوگواری در سه روز اخر دهه سوم محرم ، به همت یکی از بزرگان سرشناس کوهدشتی، با دعوت از سخنرانان مشهور کشوری، طی این روزها در این شهر برنامه ریزی شده است ا. در حالی که مراسم عزای حسینی حتی از مرزهای اسلام […]

index

به گزارش میرملاس، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کربلا با برگزاری مراسم سوگواری در سه روز اخر دهه سوم محرم ، به همت یکی از بزرگان سرشناس کوهدشتی، با دعوت از سخنرانان مشهور کشوری، طی این روزها در این شهر برنامه ریزی شده است ا.
در حالی که مراسم عزای حسینی حتی از مرزهای اسلام عبور کرده و پیروان ادیان دیگر را نیز مجذوب خود کرده در شهر کوهدشت عده ای با پاره کردن برخی بنرهای نصب شده ای که زمان و مکان محل برگزاری مراسم بر روی انها نوشته شده بود،ماهیت خود را نشان دادند.
گرچه مردم دیندار و وازادی خواه کوهدشتی اجازه تکرار این چنین اعمالی را به این افراد ناآگاه نخواهند داد.
حضور مردم در صحنه البته چیزی از مسوولیت متولیان نخواهد کاست و امید می رود تا مسوولان کوهدشتی اجازه نهادینه شدن چنین رفتارهای ضد ارزشی ودینی را به این گونه جریانهای انحرافی ندهند و با دستگیری افرادی که مرتکب این رفتارها شده اند،عرق خود را به شهدای مظلوم کربلا و نیز مسوولیتشان نشان دهند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

يعني كي بوده ؟
چنين آدم هايي داريم واقعاً ؟

[پاسخ]

پارسيان در گفته :

سلام .اين اقدام بسيار زشت را كه كار چند نفر عقده اي وبي دين است را بشدت محكوم مي كنيم وانتظار داريم محركين وعاملان اين كار را شناسايي ومطابق قانون ماه محرم با اين شياطين وغاصبين برخورد كنند. كوهدشت جاي اين شياطين نيست

[پاسخ]

حسنك راستگو در گفته :

چشمتان روشن

[پاسخ]

علی در گفته :

نصب دوربین باعث جلوگیری از خیلی از کارهای ناشایست در سطح شهر ها می شود. متاسفانه کوهدشت به خیلی از شهر ها نرفته ؛ و این کار ناشایست توهین به کل مردم کوهدشت بوده.

[پاسخ]

123 پاسخ در تاريخ شنبه ۹ آذر , ۱۳۹۲ ۱۶:۳۸:

خودت فهمیدی چی گفتی میفهمی نصب دوربین یعنی چی؟

[پاسخ]

محمد در گفته :

منظورش دوربین مدار بسته است . ایده بدی نیست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :