کد خبر : 38802
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 258 بازدید

استاندار : رویکرد اصلی در تغییر و جایجایی مدیران اجرایی، شایسته سالاری مبتنی بر قابلیت های فردی است

  استاندار لرستان گفت: رویکرد اصلی و محوری در تغییر و جابجایی مدیران دستگاههای اجرایی در بخش ها و حوزه های مختلف استان، شایسته سالاری ،مبتنی بر توانمندی و قابلیت های مدیریتی افراد است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری ، مهندس هوشنگ بازوند افزود: برهمین اساس، ضمن پرهیز از هرگونه […]

 

استاندار لرستان گفت: رویکرد اصلی و محوری در تغییر و جابجایی مدیران دستگاههای اجرایی در بخش ها و حوزه های مختلف استان، شایسته سالاری ،مبتنی بر توانمندی و قابلیت های مدیریتی افراد است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری ، مهندس هوشنگ بازوند افزود: برهمین اساس، ضمن پرهیز از هرگونه شتاب زدگی در این خصوص، با انجام بررسی های دقیق علمی و کارشناسی و ارزیابی سطح کارآمدی و توانمندی مدیران و همچنین میزان رضایتمندی مردم، نسبت به تغییر و جابجایی و یا ابقای مدیران اقدام خواهد شد.

وی ضمن تاکید بر شعار و رویکرد محوری دولت یازدهم مبنی بر اعتدال، تدبیر و عقلانیت که مورد تایید مردم در انتخابات 24 خرداد قرار گرفت، اظهار کرد: هرگونه تغییر و جایجایی در عرصه مدیران اجرایی استان لرستان نیز باید مبتنی بر همین شعار و سیاست محوری موردتایید مردم  انجام شود.

استاندار لرستان همچنین در خصوص اداره برخی از ادارات شهرستانی توسط سرپرست، تصریح کرد: انتخاب و انتصاب مدیر برای این دستگاههای اجرایی نیز به طور طبیعی براساس همین رویکرد و با انجام فرآیند مورداشاره انجام خواهد شد.

مهندس بازوند تاکید کرد: مردم انتظار دارند دولتمردان با توجه جدی و ویژه به سیاست اعتدال و عقلانیت در حوزه های مختلف اجرایی و مدیریتی فعالیت کنند، لذا هرگونه شتاب زدگی دراین حوزه و تاثیرپذیری از حواشی و نگاههای سیاسی دراین عرصه، موجب تضییع حقوق مردم و کند شدن روند رشد و توسعه استان خواهد شد.

نماینده عالی دولت در لرستان اظهار داشت: مهم ترین ملاک برای تغییر مدیریت در سطح استان لرستان، خدمت رسانی به مردم و رضایتمندی اقشار مختلف جامعه است و هر مدیری که نتواند دراین زمینه موفقیتی را کسب کند، یقین بدانید جای خود را به افراد توانمند، متعهد، متخصص و دلسوز در مسیر رشد و تعالی استان برای خدمت رسانی بی منت به مردم خواهد داد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

جناب آزادبخت ازمخاطبین همیشگی سایت شماهستم نکنه کامنت مو سانسورکنی
خیلی قبولتون دارم امانتدارخوبی باش برادر

[پاسخ]

شهروند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۲ آذر , ۱۳۹۲ ۱۶:۰۶:

آره امین جان کامنت منو سانسورمیکنی
امین جان وعده من وتو ایشاله ۱۰۰ سال دیگه سرپل منظورم سرپل سیمره یا ذهاب یاکشکان نیست
بلکه پل “صراط”

[پاسخ]

ع امرائی در گفته :

رضایتمندی مردم=انتصاب مدیران شایسته از بین افرادهماهنگ با دولت تدبیر و امید و عدم ابقاء مدیران دولت احمدی تژاد

[پاسخ]

حسین در گفته :

جناب اقای استاندار انتصاب سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی با هیچ کدام از ملاک های مطروحه جناب عالی همخوانی ندارد .امیدوارم توجیه شمادراین فقره قابل قبول باشد.

[پاسخ]

احمد پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۱ آذر , ۱۳۹۲ ۲۰:۳۰:

دانشگاه ارث رسیده به چند مدیر است که از چندین سال پیش بین انها دست بدست میشود تا خدای ناکرده به دست نا اهلان نیفتد.

[پاسخ]

رستمی در گفته :

شایسته سالاری، کارشناسی، علمی، کارآمدی ؟!!!!!
چه واژه های زیبایی ؟!!! کاش واقعا” اینطور بود !!!!

[پاسخ]

مگر با ظهور امام زمان مدیران فعلی برکنار شوند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :