کد خبر : 38875
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 179 بازدید

معاون فرماندهی انتظامی لرستان خبر داد: کشف 60 تن زغال سنگ در کوهدشت

  معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی لرستان از کشف 60 تن زغال سنگ در کوهدشت خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ، سرهنگ خدامراد کبکی  گفت:مأموران انتظامی پاسگاه خوشناموند شهرستان کوهدشت برابر اطلاع واصله مبنی بر دپو ذغال سنگ قاچاق در یک شرکت موضوع به‎صورت ویژه در دستور کار این مأموران […]

 

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی لرستان از کشف 60 تن زغال سنگ در کوهدشت خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ، سرهنگ خدامراد کبکی  گفت:مأموران انتظامی پاسگاه خوشناموند شهرستان کوهدشت برابر اطلاع واصله مبنی بر دپو ذغال سنگ قاچاق در یک شرکت موضوع به‎صورت ویژه در دستور کار این مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران طی هماهنگی با مقام قضایی و پس از حضور در محل طی بازرسی به عمل آمده، 60 تن زغال سنگ قاچاق کشف کردند.

سرهنگ کبکی با اشاره به دستگیری مدیر شرکت خاطرنشان کرد: فرد دستگیر شده تحویل مراجع قضایی و محموله کشف شده به اداره صنعت و معدن شهرستان کوهدشت منتقل شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی به مضرات و مشکلات قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و گفت: قاچاق کالا موجب انحراف سرمایه از مسیر اصلی و در نهایت کاهش تولید ملی، درآمد سرانه و گسترش فقر و بیکاری در جامعه می‎شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

اگر قانون استخراج ان مشخص باشد دیگر شاهد این جور استخراجها نیستیم

[پاسخ]

ازتهران در گفته :

كوهدشت داراي منابع عظيم خدادادي است ازجمله نفت وگازو ذغال سنگ وقيرودامپروري وكشاورزي وسرزمين حاصلخيز كلاسه يك است كه مردم آن بانرخ بيكاري 40درصدگريبانگيرهستند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :