کد خبر : 38984
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 128 بازدید

وزیر بهداشت تارنمای ایدز را رونمایی کرد/ دریافت نرم افزارهای تلفن همراه درباره سئوالات متداول ایدز

  میرملاس نیوز / سرویس سلامت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم روز جهانی ایدز در وزارت بهداشت از تارنمای ایدز رونمایی کرد. دکتر سید حسن هاشمی در مراسم روز جهانی ایدز (اول دسامبر، دهم آذرماه) که امروز در سالن اجتماعات ستاد وزارت بهداشت برگزار شد از تارنمای ایدز رونمایی کرد. بنا بر […]

639166_XNervwWl

 

میرملاس نیوز / سرویس سلامت:

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم روز جهانی ایدز در وزارت بهداشت از تارنمای ایدز رونمایی کرد.

دکتر سید حسن هاشمی در مراسم روز جهانی ایدز (اول دسامبر، دهم آذرماه) که امروز در سالن اجتماعات ستاد وزارت بهداشت برگزار شد از تارنمای ایدز رونمایی کرد.

بنا بر این گزارش این تارنما که توسط مرکز مدیرت بیماری های واگیر معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به آدرس: aids.behdasht.gov.ir راه اندازی شده است برنامه ها، اخبار و اطلاعاتی در خصوص آزمایش های تشخیصی، درمان، مبارزه و پیشگیری از ایدز جهت بهره گیری عمومی بارگذاری شده است.

همچنین هموطنان با مراجعه به این تارنما می توانند نرم افزارهای تلفن همراه سئوالات متداول درباره ایدز را دانلود کنند.

بر اساس این گزارش، دریافت آمار جهانی و کشوری بیماری، مشاوره تخصصی ایدز، دریافت آدرس مراکز ارائه خدمات، آموزش الکترونیک ایدز، علائم بالینی، دستورالعمل ها  و خدمات چند رسانه ای بخش دیگری از امکانات این تارنماست.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

جهانبخش ویسی در گفته :

باتشکر از سرکار خانم شمسی امیدی
جهت اطلاع رسانی به استحظار همشهریان عزیز شهرستان کوهدشت میرسانیم که مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری امید واقع در انتهای خیابان دکتر حسابی به صورت رایگان و با رعایت کامل اصل محرمانه بودن مشخصات
فردی برای عموم مردم آزمایش HIVرا انجام می دهندهمشهریان گرامی می توانند جهت خدمات رایگان از قبیل مشاوره ،ویزیت پزشکی و آزمایشگاه به این مرکز مراجعه نمایند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :