کد خبر : 39079
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,916 بازدید

حاج علی کورانی فر معاون استاندار لرستان شد / “کلایی” محبوب و محجوب مردی از دیار میرملاس

    به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛  طی حکمی از سوی  وزیر کشو و استاندار لرستان  ،  علی کورانی فر به عنوان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان منصوب گردید. پیش از این نصراله رشنو با حفظ سمت مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش، به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت استانداری لرستان ایفای […]

12

 

 

به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛  طی حکمی از سوی  وزیر کشو و استاندار لرستان  ،  علی کورانی فر به عنوان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان منصوب گردید.

پیش از این نصراله رشنو با حفظ سمت مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش، به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت استانداری لرستان ایفای وظیفه می‌کرد.

گفتنی است کورانی فر از نیروهای بومی لرستان و اهل شهرستان کوهدشت می باشد .

 

متن حکم به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم 

بنا به پیشنهاد استاندار لرستان و تایید معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور به موجب این حکم جنابعالی به سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان منصوب و امید است ضمن تلاش در جهت هماهنگی و تعامل  با کلیه نهادها ، سازمان ها و دستگاههای کشوری و لشکری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق ، دلسوز  و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های  دولت تدبیر و امید و وزارت مطبوع و نیز خدمت رسانی به مردم استان موفق باشید.

توفیق روز افزونتان در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درود بر کلایی عزیز
واقعا درست گفتین ایشون هم محبوب است و هم محجوب

دلسوز در گفته :

تبریک به ایشان و مردم لرستان الحق که کورانی فر شایسته و مرد عمل است
درود بر مهندس بازوند برای این انتخاب خوب

عباس نورمحمدی در گفته :

جاج کورانی عزیز
خیلی خوشحال شدیم ،برایت آرزوی موفقیت داریم
مثل همیشه سربلندباشید

کوهدشتی در گفته :

تبریک تبریک تبریک
به کوری چشم مخالفان که شب و روز تلاش کردن این انتصاب اتفاق نیفتد

واقع گرا در گفته :

این انتصاب را به مردم شریف کوهدشت وجناب آقای کورانی تبریک عرض میکنم

حامد حسینی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۱۸:۱۷:

خیر مردم کوهدشت در این انتصاب چیست؟
به غیر از دوستی بازوند و کورانی فر چه دلیل دیگری برای این انتصاب وجود دارد؟

افشین کونانی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۱۹:۲۵:

حق دارین چون تا حالا مرد بزرگی که درد اشنای این مردم است بر کرسی ننشته پس برادر حسینی صبر کن خواهی دید که ایشان قصدش خدمت به این سرزمین میباشد

محمد ابراهیمی در گفته :

سلام و تبریک به همه میرملاسی های عزیز

با سلام و ادب خدمت همگي
و با عرض پوزش از تصديع . پيشنهاد مي كنم نگاه ناسيوناليستي نداشته باشيم و نگوييم چون ايشان كوهدشتي است پس مبارك است !! آقاي كوراني فر در دولت اح م د ي ن ژ اد در استانداري مركزي كسوتي داشته و قاعدتاً بعد از حماسه ٢٤ خرداد و مهر پاياني كه مردم بعد از تحمل ٨ سال بي كفايتي مديران بر دولت قبل زدند و همچنين با ” نه ” محكمي كه به شبيه ترين كانديدا به اح م د ي ن ژاد ( يعني سعيد جليلي ) گفتند ، انتظار مي رفت مسئولين دولت قبل به تعطيلات و مرخصي بروند نه اينكه از مركزي به لرستان بيايند .
مگر اصلاح طلبان مرده اند كه بازهم راست ها قدرت مي گيرند و آن را بين خود تقسيم مي كنند ؟ بهره گيري از منابع انساني اصلاحات چه شد ؟ اين همه اصلاح طلب لايق و شريف در كوهدشت و لرستان هست . قحط الرجال است كه از تيم اح م د ي ن ژ ا د معاون استاندار بياورند . گفتماني كه آقاي كوراني فر به آن تعلق داشت در انتخابات اخير شكست سنگيني خورد ولي ايشان ارتقا يافته اند !! و همچنان اصلاح طلبان خانه نشين و منزوي اند . والله جاي خوشحالي و ذوق زدگي ندارد
من نمي دانم ميرملاس منتشر مي كند يا نه ولي نيازي به تكرار چندباره نيست كه ارتقاي دوستاني نظير آقاي كوراني فر و حلقه اي كه ايشان بدان تعلق دارند به خاطر انتساب به رئيس حلقه است يعني جناب محمدرضا رحيمي ( معاون اول دولت دهم كه ذكر خيرش را خواجه شيراز هم شنيده است ) .انتظار مي رود افرادي كه صرفاً به خاطر نزديكي شان به حلقه هاي قدرت پيچ مي خورند و بالا مي آيند ،همانطور كه بالا آمده اند در دولت اعتدال و اصلاحات پيچ بخورند و پايين بروند . والله مردم به اين تفكر ” نه ” گفتند .
نمي دانم ميرملاس منتشر مي كند يا نه اما بد نيست از آقايان هوشنگ بازوند و كوراني فر سوال شود : وجداناً شما به دكتر حسن روحاني رأي داديد ؟ وجداناً شما براي گفتمان اعتدال و اصلاحات قدمي برداشته ايد ؟

کوهدشتی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۱۸:۰۷:

اگر گزینه ای لایق تر و بهتر از آقای کورانی در نظر دارید نام ببرید. …. !!!!!!!!!!!!

نماینده آینده شهرستان کوهدشت فقط کورانی فر حالا میبینید

شخصیتی به تمام معنا چه از نظر خانوادگی چه از نظر اخلاقی و …

حمید پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۱۸:۵۱:

هیچ چیز مطلق نیست و هیچکس نمیتونه ادعا کنه که تمام کابینه احمدی نژاد اصول گرا هستند . تمام کسانی که این دو بزرگوار رو میشناسن میدونن که چپ دو آتشه هستند. جناب عبد بهتره اول مطالعه کنید بعد حرف به زبون بیارید ،

عبد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۱۹:۳۱:

آقاي حميد گرامي
شما را به خدا در اين ماه صفر طنازي نكنيد . كدام دو بزرگوار چپ دو آتشه هستند ؟ نكند منظورتان جناب استاندار و كلاي است ؟ شايد هم منظورتان پيريايي و محمدزاده باشد ؟ فكر مي كنم بد نباشد تعريفتان را از چپ تغيير بدهيد ، يا قدري عميق تر بينديشيد . اصلاً چپ در باند اح م د ي ن ژ اد / رحيمي چه مي كند ؟ مِنِي مار مي كند ؟
حداقل ايكاش اصولگرا بودند . چون اگر اصولگرا بودند تكليف ما هم روشن بود . اگر اصولگرا بودند با صداي بلند مي گفتند : ما به روحاني راي نداده ايم . نه اينكه با وجود عدم حمايت از روحاني بيايند پست بگيرند و با اعتماد به نفس كامل براي اعتدال تئوري پردازي هم بكنند !
شما را به دو چيز دعوت مي كنم :
١- مطالعه بيشتر
٢- از آقاي كوراني فر بخواهيد صادقانه به اين دو پرسش پاسخ بدهند
– در انتخابات مجلس نهم كه رد صلاحيت شدند قرار بود تفكر چه جريان يا حلقه اي را نمايندگي كنند ؟
– در انتخابات رياست جمهوري اخير – خدا وكيلي – طرفدار كدام كانديدا بودند ؟

کوهدشتی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۲۰:۴۰:

و اما شما را به چیز مهمتری دعوت می کنم

سکوت سکوت سکوت

این را هم بدانید که دولت تدبیر و امید پیشهاد ریاست علوم پزشکی لرستان را به دکتر سیاوش کونانی
( برادر کورانی فر) داد.

عقل پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۲۱:۰۸:

آقاي عبد سلام 1-چرا با همه مخالفي؟2- برادر اخلاق را شان مردم كوهدشت را رعايت كنيم

علی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۲۰:۲۳:

بیاید منصفانه تحلیل کنیم آقای کونانی رگه های از اصلاح طلبی دارند نباید ایشون رو احمدی نژادی بدونیم
در ضمن آقای استاندار هم خودشون در دوران دولت دهم دارای جایگاه بالاتری از آقای کورانی در استانداری مرکزی بودند .

لرستانی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۲۱:۵۰:

جناب عبد … چرا احمدی نژا د را با حروف مقطع نوشتی تو گفتی ناسیوناسیت نباسیم اما نه تنها ناسیونالست هستی بلکه نهیلیسم هستی.

طرهاني پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۲۳:۳۸:

با سلام آقاي كوراني فر يكي از افراد مومن و پاك و لايق و فرزند اين مرز بوم هستند . در طول خدمت جز مهرباني و بزرگواري چيزي از او نديده ايم . در ضمن هيچ موقع خيانتي به خون شهدا نكرده اند . پس آقا يا خانم عبد اگر شما هم در ظول دوران 8 ساله در هر پستي كه بوده ايد آيا مي شود گفت : … . حفظ نظام از همه چيز مهمتر است به هوش و به گوش باش .

سعید بالنگ / دبیر سرویس شهدا ( دلاوران لرستان ) در گفته :

تبریک میگم به آقای کورانی فر و همچنین به مردم لرستان خصوصا کوهدشت همیشه قهرمان

داریوش ابراهیمی/ دبیر سرویس خبر " میرملاس نیوز " در گفته :

دوست عزیز جناب عبد ؛ با تشکر از شما
به عرض شما و دیگر مخاطبان محترم میرملاس میرساند که مدیر و دبیران سایت میرملاس نیوز ، نظراتی را که شامل توهین به افراد، گروه ها و یا نهاد های دولتی و غیر دولتی باشد را در سایت درج نمی نماید و در غیر اینصورت اگر نظری حاوی این موارد نباشد بدون کوچکترین ممیزی به نمایش در می آید. با تشکر مجدد

عبد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۱۸:۳۰:

برادر گرامي و ناديده آقاي ابراهيمي
سلام و سپاس
اگر چه در دو سال اخير برخي از پيام هاي حقير در نقد كوهدشتي هاي حلقه رحيمي / اح م د ي ن ژ ا د ( مثل محمدزاده ، پيريايي و… ) بدون در برداشتن هيچ توهيني در مير ملاس حذف شده اما اميدوارم اين سايت موفق – كه براي همه ما عزيز و سنگ صبور است – به همين مواردي كه حضرتعالي اشاره كرده ايد از اين پس پايبند باشد .
موفق باشيد

داریوش ابراهیمی/ دبیر سرویس خبر " میرملاس نیوز " پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۱۹:۱۲:

جناب عبد عزیز،
در ارتباط با نقد و نظرات منتشر شده و نشده مربوط به آقایان پیریایی و محمد زاده که به زعم عالی از همراهان آقای رحیمی بوده اند، به عرض میرساند که سیاست کاری بخش خبر میرملاس نیوز حمایت رسانه ای همه جانبه از این بزرگواران و نیز دیگر عزیزانی که هریک به نمایندگی از مردم فهیم شهرستان کوهدشت دراقصی نقاط میهن عزیزمان مشغول به خدمت هستند، می باشدو همانطور که در آرشیو میرملاس نیوز مشاهده می شود تا جایی که امکان داشته نسبت به پوشش خبری عملکرد این دوستان نهایت اهتمام را نموده ایم(از جمله جناب آقایان مصطفی آزادبخت،سیروس ابراهیمی،ولی الله میرزایی،مجید امرایی..)لذا در این مدت از این منظر اطلاع رسانی صورت گرفته و سعی نموده ایم که نظراتی که اغلب مربوط به برداشت های شخصی افراد بوده و خواسته یا ناخواسته سبب تضعیف موقعیت دوستان بوده را بگونه ای ممیزی نماییم.امیدواریم همراهان میرملاس، مطالب ارزشمند و نقد های منصفانه خود را به گونه ای درج نمایند که ما نیز با محدودیت های موجود، بتوانیم پیام رسان امین ایشان باشیم.

با تشکر از جنابعالی

اين برادري كه از زور شفافيت اسم خودش را هم نمي نويسد بايد زمان بر او سپري شود تا سياست بياموزد خواجه حافظ شيرازي هم ميدانندد كه اهل تدبير وسياست حذف شدني نيستند.برادر بايد قدري وسيع فكر كني و در قالب معادلات كوهدشت همه چيز رو ارزيابي نكني. بدرود

افشین پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ آذر , ۱۳۹۲ ۱۹:۲۸:

پس معلوم است ایشان را نمیشناسی پس سکوت بر شما جایز است

صمیمی در گفته :

جناب آقای داریوش ابراهیمی به خدا سوگند یاد میکنم شما براساس جریانات سیاسی وخط بازی مطالب در سایت درج میکنین عملکردتون روزانه کسانیکه در سایت سرک میکشن می بینن از جمله عکسهای آقای فیاض مومن در جلسه معارفه شهردار

سهراب فرشاد در گفته :

برای این مدیر توانمند و محبوب آرزوی توفیق و سربلندی داریم. امید آنکه در راستای برنامه ریزی کارشناسانه جهت توسعه استان گام های بلندی بردارند.

طولابی در گفته :

انتخاب شایسته جناب آقای حاج علی کورانی فر را به عنوان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان
صمیمانه خدمت ایشان و عموم مردم لرستان تبریک می گویم.

لرستانی مقیم اراک در گفته :

جناب آقای مهندس بازوند

درود بر این انتصابتان درود بر نجیب زاده لرستان و کوهدشت دورود بر نخبه ای لرستانی ……حاج علی کورانی بزرگ

درود بر سه یار دیرین ، متواضع ، متعهد و متخصص :
” محمدزاده – پیریایی – کورانی فر .”

پیرزادی در گفته :

آرزوی موفقیت وسربلندی برای جناب آقای کورانی فر ازدرگاه خداوندمتعال خواستارم

کرم رضا پيريايي در گفته :

حقا وانصافا از استاندارارجمند لرستان جناب آقاي بازوند به خاطر عموم انتصابهايي كه داشته اند از صميم دل تشكر مي كنم بويژه آقايان كوراني فر وكيان پور معاونين نامداري كه كه انتصاب آنها طليعه توفيق است در خصوص جناب آقاي كوراني فر اين برادر محبوب كه آحاد مردم عزيز كوهدشت اورا دوست دارند مكنونات قلبي فراوان است اما به اين نكته اكتفا ميكنم كه انتخاب ايشان به نفع لرستان وكوهدشت است واتفاقا اين توصيف سرسوزني به موضوعات ناسيونالستي مربوط نميشود اين ازباب عدالت در حق مردم كوهدشت است خدارا شكر در انتصاب معاونين آقاي بازوند اين نكته رعايت شده است بنابراين در اظهار نظر خوش سليقه باشيم تا ان شاءاله از بركت آن بهره مند شويم ضمنا ازانتصاب شايسته برادر عزيزم جناب آقاي روشني هم مسرورم وبراي همه همشهريان عزيز آرزوي موفقيت دارم

حمید کریم نژاد در گفته :

انتصاب به جا و شایسته جنابعالی را که مایه ی افتخار و سربلندی شهرمان هستید از صمیم قلب تبریک گفته و برایتان آرزوی موفقیت دارم.

درویشی از شیراز در گفته :

انتصاب برادر و دوست گرامی جناب آقای حاج علی کورانی فر به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان را صمیمانه به ایشان تبریک عرض می نمایم . پشتوانه تجربه ، اخلاق حسنه ، تواضع و پرهیز ایشان از افراط گرایی از جمله ویژگیهایی است که انشاءالله وی را در خدمت رسانی به استان عزیزمان یاری خواهد رساند .

اسماعیل زارعی کوشا در گفته :

انتصاب شایسته ی برادر ارجمند و اخلاق مدار جناب آقای کورانی فر را تبریک گفته و از خداوند متعال توفیقات روزافزون ایشان را در خدمت به اهالی شریف و دوست داشتنی لرستان خواستارم .جناب کورانی فر واجد ویژگیهای برجسته ای چون مردمداری و منش والای انسانی در کنار تجارب ارزنده علمی و عملی است که سرمایه های ارزشمندی در مدیریت و خدمتگزاری محسوب میشوند و این میتواند نوید بخش تحول در استفاده ی بهینه از سرمایه های انسانی آن دیا پرگهر باشد بعون الله و فضله.
از فرصت استفاده کرده و به مدیریت و همکاران ارجمند پایگاه میرملاس برای راه اندازی این سایت جذاب و پرمخاطب تبریک میگویم .

محمد نوریانی در گفته :

تبریک به خاطر انتصاب شایسته آقای کورانی .برای دوست عزیز م آرزو ی موفقیت دارم .انشاءالله منشاء خیرو برکت برای لرستان باشد.

ب‏ ‏‏ ‏‏ ‏ح‏ ‏‏ ‏‏ ‏چقابل در گفته :

به‏ ‏مر‏دم‏ ‏استان‏ ‏و‏ ‏شهرستان‏ ‏کوهدشت‏ ‏تبریک‏ ‏میگویم‏ ‏و‏ ‏خوش‏ ‏آمد‏ ‏و‏ ‏خیرمقدم‏ ‏به‏ ‏ایشان‏ ‏ارزش‏ ‏و‏ ‏لیاقت‏ ‏ایشان‏ ‏بیشتر‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏جایگاه‏ ‏است‏ ‏امیدوارم‏ ‏موفق‏ ‏باشند‏ ‏وخداوند‏ ‏به‏ ‏ایشان‏ ‏توفیق‏ ‏‏ ‏خدمت‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏‏ ‏استان‏ ‏محروم‏ ‏عنایت‏ ‏فرماید.

خوشنام وند در گفته :

من هم به نوبه خودم انتصاب آقای کورانی رو به مردم فهیم کوهدشت تبریک میگم و واسش آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم

احسان درویشی در گفته :

با عرض ادب و احترام، مسئولیت جدید جناب آقای کورانی فر در سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان را که نشان از لیاقت و مدیریت ایشان است ، تبریک عرض می نمایم. برای ایشان و تمامی دوستان از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق مسئلت می نمایم.

با دعای خیر
درویشی
13/آذر/1393

انتصاب شایسته ای بود /از اینگونه انتصابها همه بایداستقبال کنیم زیرا به نفع توسعه لرستان است

محمدزاده در گفته :

أقاي كوراني فر،فرد شايسته اي است كه هر جا بوده خوش درخشيده. اول به مهندس بازوند براي حسن سليقه اش تبريك ميگم بعد هم به مردم لرستان وكوهدشت. براي برادر خوبم كوراني فر هم از خداوند توفيق وسربلندي آرزو ميكنم.