کد خبر : 39438
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 622 بازدید

مرگ کارگر معدن زغال سنگ در کوهدشت/ مرد 38 ساله زیر آوار ماند

  کارگر 38 ساله هنگام کار در معدن زغال سنگ دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، ساعت 20 و 35 دقیقه روز شنبه در پی اعلام مرکز 110 مبنی بر یک فقره مرگ مشکوک مردی 38 ساله در روستای باغ بالا شهرستان کوهدشت […]

 

کارگر 38 ساله هنگام کار در معدن زغال سنگ دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، ساعت 20 و 35 دقیقه روز شنبه در پی اعلام مرکز 110 مبنی بر یک فقره مرگ مشکوک مردی 38 ساله در روستای باغ بالا شهرستان کوهدشت بلافاصله اکیپهای گشت پاسگاه انتظامی سرکوهمیان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

با حضور تیم گشت پاسگاه در محل و تحقیقات و مشاهدات ماموران پلیس حکایت از آن داشت که یک کارگر 38 ساله به هویت معلوم حین کار در معدن زغال سنگ بر اثر ریزش معدن زیر آوار مانده است.

بنابر این گزارش فرد مصدوم با توجه به شدت جراحات وارده جان خود را از داد که در این رابطه به کمک اهالی منطقه و ماموران جسد وی از زیر آوار بیرون کشیده شد و با هماهنگی مقام قضایی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

مطابق اظهار نظر پلیس تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سینا در گفته :

متأثر شدم ، درحال حاضر چندین معدن ذغال سنگ استان لرستان که بصورت غیر اصولی و قاچاق (بویژه در روستای سماق ) حدفاصل کوهدشت به خرم آباد مورد سوءاستفاده و تارج قرار میگیرد ،هم جان جوانان شهرمان در خطر است و هم بهره این معادن در جیب سود جویان اصفهانی است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :