کد خبر : 39532
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 59 بازدید

استاندار لرستان: قرارگاه خاتم الانبیا (ع) فرصتی استثنایی برای توسعه لرستان است

  به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان ˈهوشنگ بازوندˈ در جلسه پیگیری ردیف های اعتباری سال 92 لرستان افزود: باید از فرصت به دست آمده توسط این قرارگاه جهت رشد و تعالی استان لرستان به خوبی استفاده شود تا با اقدامات عملی و مهم بتوان شاهد رشد و شکوفایی استان باشیم. وی تصریح […]

0 (9)

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان ˈهوشنگ بازوندˈ در جلسه پیگیری ردیف های اعتباری سال 92 لرستان افزود: باید از فرصت به دست آمده توسط این قرارگاه جهت رشد و تعالی استان لرستان به خوبی استفاده شود تا با اقدامات عملی و مهم بتوان شاهد رشد و شکوفایی استان باشیم.

وی تصریح کرد: از آنجا که فرمانده این قرارگاه نیز به عنوان فردی توانمند از دیار لرستان به شمار می رود می توان با استفاده از این فرصت و تمایل زیاد آنان جهت انجام فعالیت های عمرانی، گام موثری جهت توسعه استان برداشت.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه می توان با استفاده از ظرفیت قرارگاه طرح های خوبی را در استان اجرا کرد به همین منظورمدیران دستگاه های اجرایی برای ارائه طرح های بزرگ اقتصادی در استان اقدامات لازم را انجام دهند تا بتوان با ارائه به این قرارگاه تلاش جدی در عرصه اقتصادی استان را شاهد باشیم.

بازوند ضمن تقدیر از تلاش های مستمر این قرارگاه برای توسعه لرستان افزود: مدیران دستگاه های اجرایی استان می توانند طرح های بزرگ اقتصادی خود را پیشنهاد دهند تا بتوان همچنان با فعالیت های تاثیرگذار این قرارگاه بستر لازم برای ایجاد زیرساخت های مهم اقتصادی استان را فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ع) برای رشد و توسعه همه جانبه استان حمایت جدی خواهد کرد، افزود: برای پیشبرد اهداف و برنامه های استان هر 15 روز یکبار با فرمانده این قرارگاه نشستی برگزار می شود تا وضعیت طرح های عمرانی استان به صورت ویژه پیگیری شود.

استاندار لرستان ابراز امیدواری کرد با توجه به اینکه طرح های بزرگی از جمله برخی سدهای مهم اقتصادی در استان توسط این قرارگاه در حال ساخت است با بهره برداری از این طرح ها زمینه رشد و شکوفایی اقتصادی استان فراهم شود.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نثار در گفته :

منصفانه است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :