کد خبر : 39539
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 215 بازدید

نعمت‎پور: کشتی فرنگی پیشرفتش را مدیون بنا است

  قهرمان وزن 84 کیلوگرم کشتی فرنگی جهان در سال 2013، انتخاب محمد بنا را به‎ عنوان سرمربی تیم‎ملی مثبت ارزیابی کرد. طالب نعمت‎پور در گفت‎وگو با ایسنا؛  با اشاره به رفع مصدومیتش، تصریح کرد: چند وقت است که تمرین‎ها را شروع کرده‎ام و خدا را شکر مشکلی از بابت مصدومیت ندارم. به احتمال زیاد […]

 

قهرمان وزن 84 کیلوگرم کشتی فرنگی جهان در سال 2013، انتخاب محمد بنا را به‎ عنوان سرمربی تیم‎ملی مثبت ارزیابی کرد.

طالب نعمت‎پور در گفت‎وگو با ایسنا؛  با اشاره به رفع مصدومیتش، تصریح کرد: چند وقت است که تمرین‎ها را شروع کرده‎ام و خدا را شکر مشکلی از بابت مصدومیت ندارم. به احتمال زیاد در رقابت‎های بعدی تیم‎ملی که پیکارهای جام‎جهانی است، شرکت می‎کنم.

 وی با بیان اینکه دلم برای مسابقه و کشتی گرفتن تنگ شده، ادامه داد: البته حضور در جام‎جهانی مستلزم آمادگی بدنی و نظر کادرفنی است که سعی می‎کنم تا زمان شروع این رقابت‎ها به آمادگی کامل برسم.

این فرنگی‎کار لرستانی در پاسخ به پرسش ایسنا که انتخاب مجدد بنا را برای کشتی فرنگی خوب می‎داند؟ گفت: آقای بنا زحمت زیادی کشیده و کشتی فرنگی پیشرفتش را مدیون ایشان است. چند سال با وی کار کرده‎ام. او توانایی‎های زیادی دارد.

 نعمت‎پور با اشاره به قدردانی فرمانده نیروی انتظامی کل کشور از مدال‎آوران تیم‎های ملی کشتی در رقابت‎های جهانی مجارستان، اظهار کرد: از سردار احمدی‎مقدم برای توجه به ورزشکاران تشکر می‎کنم. بدون شک چنین برنامه‎هایی انگیزه مدال‎آوران را بیشتر می‎کند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

از تهران در گفته :

شنیدم میگفتن دوره های گذشته بنا نگذاشت بری المپیک العان داری تعریف میکنی تو مرام ما نیست!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

كوهدشتي در گفته :

اقاي ازدبخت طلوع ورزش از داش رضا صفايي خبري زده. خدايي تمام ورزشكار كوهدشتي با يه چشم نگاه كنيد. مگه كوهدشت چند ورزشكار داره اقايان رئيس كه بي توجه هستن حداقل شمااااااااااااااااا

[پاسخ]

احمدی در گفته :

آقای نعمت پور توی تیتر درشت در روزنامه سیمره گفته بودن که ” بنا حقم را خورد ” تو دیگه چرا قفرمان؟؟

[پاسخ]

طالب نعمت پور پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ بهمن , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۱:

بله بنده همچين مصاحبه اي در خصوص اقاي بنا انجام دادام
اما دليل نميشه كه انسان حق رو نا حق كنه واعتقاده بنده اين است كه محمد بنا دليله پيشرفت كشتي فرنگي بوده

[پاسخ]

خدا پشت وپناهت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :