کد خبر : 39579
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 244 بازدید

کتاب ” احمدشاه مسعود ” از نویسنده ی لرستانی منتشر شد

  به گزارش میرملاس نیوز ، کتاب “احمد شاه مسعود” (از شیر پنجشیر تا قهرمان ملی ) به عنوان یکی از معدود کتابهایی که به صورت علمی به نقش احمدشاه مسعود می پردازد  از سوی ” رضا سپهروند “ نویسنده ی لرستانی تالیف شده است. در این کتاب در 5 فصل به بررسی نقش احمدشاه […]

Untitled-1

 

به گزارش میرملاس نیوز ، کتاب “احمد شاه مسعود” (از شیر پنجشیر تا قهرمان ملی ) به عنوان یکی از معدود کتابهایی که به صورت علمی به نقش احمدشاه مسعود می پردازد  از سوی ” رضا سپهروند “ نویسنده ی لرستانی تالیف شده است. در این کتاب در 5 فصل به بررسی نقش احمدشاه مسعود در تحولات افغانستان می پردازد.

این کتاب بر اساس نظریه نخبه گرایی به تحلیل شخصیت مسعود می پردازد و دارای 4 فرضیه است که در طول کتاب به آن پرداخته شده است.

گفتنی است ؛ در شهریور ماه امسال برنامه ای در دستور کار بنیاد “شهید احمد شاه مسعود” در کابل جهت رونمایی از این کتاب و سخنرانی نویسنده در یکی از دانشگاههای افغانستان قرار داشت که به دلیل به تعویق افتاد چاپ کتاب به زمان دیگری موکول گردید.

این دومین اثر نویسنده ی لرستانی ” رضا سپهروند ” می باشد ، پیش از این کتاب ” نظام سیاسی حکومت در اسلام “ نیز از وی منتشر شده است .

قابل ذکر است رضا سپهروند اکنونمشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان می باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ج نظریان در گفته :

سلام احسنت برجناب آقای سپهروندعزیزدست مریزاد.روح بزرگ شیرمرددره پنج شیرافغانستان گرامی باد

[پاسخ]

میرزایی در گفته :

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای سپهروند و احسنت بر ذوق و سلیقه جنابعالی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :